Operatīvas dokumentu skenēšanas pakalpojumi

Sākumlapa / Dizains/ Operatīvas dokumentu skenēšanas pakalpojumi

Operatīvas dokumentu skenēšanas pakalpojumi

Operatīvas dokumentu skenēšanas pakalpojumi. Krāsainu un melnbaltu dokumentu, attēlu skenēšana dod iespēju digitalizēt attēlu un atpazīt teksta informāciju.

Cenas Galerija Pasūtīt

Operatīvas dokumentu skenēšanas pakalpojumi

Skenēšanas pakalpojumi - izgatavošanas un drukāšanas cenas

SKENĒŠANAS VEIDS LAPAS FORMĀTS
A4 A3
Krāsaina 0.43€ 0.80€
Melnbalta (automātiska) 0.15€ 0.27€
Melnbalta (manuāla) 0.27€ 0.50€
 • Cena norādīta bez PVN
 • Cena norādīta par 1 gab.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Skenēšana dažu stundu laikā! Jūsu dokumentu ieskenēsim 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Par skenēšanu un tās procesu

Krāsaina un melnbalta dokumentu, attēlu skenēšana.

Pateicoties melnbaltai vai krāsainai dokumentu skenēšanai, jebkura tekstveida vai grafiskā informācija gandrīz nekavējoties var tikt ierakstīta datorā vai kādā citā datu nesējā. Tādas elektroniskās kopijas der gan to rediģēšanai, glabāšanai, gan turpmākai to dublēšanai.

Operatīva melnbaltā attēla, kas satur teksta informāciju, skenēšana dod iespēju ne tikai digitalizēt attēlu, bet arī atpazīt tajā saturošo teksta informāciju. Šāda iespēja ļaus Jums ietaupīt laiku un naudu, atšķirībā no tā paša teksta ievadīšanas ar roku.
Krāsainā skenēšana dod iespēju pārnēsāt fotogrāfijas, grafikus, atklātnes, diagrammas, zīmējumus, plakātus, reprodukcijas, kartes, shēmas ar uzticamu krāsu gammas saglabāšanu.

Skenēšanas process aizņem ne vairāk kā dažas sekundes. Pateicoties mūsdienīgas un profesionālas tehnikas izmantošanai, skenēšanas rezultāts ir augstas kvalitātes. Skenera programmatūra automātiski labo oriģināla trūkumus (defektus) un veic krāsas korekciju. Tāpēc, piemēram, skenējot dokumentu ar zīmogu, rezultātu nevarēs atšķirt no oriģināla.

Dokumentu skenēšana ļauj iegūt tādas svarīgas priekšrocības kā:

 • pārnešanas ātrums;
 • atvieglota materiālu izmantošana turpmāk.

Konfidencialitātes un drošības nolūkos dokumentu skenēšana automātiski iet uz pasūtītāja USB zibatmiņu. Skeneris ļauj saglabāt visus Jūsu dokumentus vienā PDF, JPG vai TIFF formāta failā.

Mēs piedāvājam dokumentu skenēšanu ar mūsdienīgu un profesionālu skeneri Konica Minolta bizhub PRO 754e, kas ļauj izmantot krāsaino skenēšanu bez papildus krāsas koriģēšanas. Mēs piedāvājam arī operatīvo dokumentu skenēšanu lieliem dokumentu apjomiem.

Pateicoties tam, ka visas darbam nepieciešamās iekārtas mums ir pieejamas uz vietas, mēs garantējam operativitāti un pilnu darba ciklu pie mums uz vietas.

Atsauksmes

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.