Operatīvas dokumentu skenēšanas pakalpojumi

Sākumlapa / Dizains/ Operatīvas dokumentu skenēšanas pakalpojumi

Operatīvas dokumentu skenēšanas pakalpojumi

Operatīvas dokumentu skenēšanas pakalpojumi. Krāsainu un melnbaltu dokumentu, attēlu skenēšana dod iespēju digitalizēt attēlu un atpazīt teksta informāciju.

Cenas Galerija Pasūtīt

Operatīvas dokumentu skenēšanas pakalpojumi

Skenēšanas pakalpojumi - izgatavošanas un drukāšanas cenas

SKENĒŠANAS VEIDS LAPAS FORMĀTS
A4 A3
Krāsaina 0.43€ 0.80€
Melnbalta (automātiska) 0.15€ 0.27€
Melnbalta (manuāla) 0.27€ 0.50€
 • Cena norādīta bez PVN
 • Cena norādīta par 1 gab.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Skenēšana dažu stundu laikā! Jūsu dokumentu ieskenēsim 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Par skenēšanu un tās procesu

Krāsaina un melnbalta dokumentu, attēlu skenēšana.

Pateicoties melnbaltai vai krāsainai dokumentu skenēšanai, jebkura tekstveida vai grafiskā informācija gandrīz nekavējoties var tikt ierakstīta datorā vai kādā citā datu nesējā. Tādas elektroniskās kopijas der gan to rediģēšanai, glabāšanai, gan turpmākai to dublēšanai.

Operatīva melnbaltā attēla, kas satur teksta informāciju, skenēšana dod iespēju ne tikai digitalizēt attēlu, bet arī atpazīt tajā saturošo teksta informāciju. Šāda iespēja ļaus Jums ietaupīt laiku un naudu, atšķirībā no tā paša teksta ievadīšanas ar roku.
Krāsainā skenēšana dod iespēju pārnēsāt fotogrāfijas, grafikus, atklātnes, diagrammas, zīmējumus, plakātus, reprodukcijas, kartes, shēmas ar uzticamu krāsu gammas saglabāšanu.

Skenēšanas process aizņem ne vairāk kā dažas sekundes. Pateicoties mūsdienīgas un profesionālas tehnikas izmantošanai, skenēšanas rezultāts ir augstas kvalitātes. Skenera programmatūra automātiski labo oriģināla trūkumus (defektus) un veic krāsas korekciju. Tāpēc, piemēram, skenējot dokumentu ar zīmogu, rezultātu nevarēs atšķirt no oriģināla.

Dokumentu skenēšana ļauj iegūt tādas svarīgas priekšrocības kā:

 • pārnešanas ātrums;
 • atvieglota materiālu izmantošana turpmāk.

Konfidencialitātes un drošības nolūkos dokumentu skenēšana automātiski iet uz pasūtītāja USB zibatmiņu. Skeneris ļauj saglabāt visus Jūsu dokumentus vienā PDF, JPG vai TIFF formāta failā.

Mēs piedāvājam dokumentu skenēšanu ar mūsdienīgu un profesionālu skeneri Konica Minolta bizhub PRO 754e, kas ļauj izmantot krāsaino skenēšanu bez papildus krāsas koriģēšanas. Mēs piedāvājam arī operatīvo dokumentu skenēšanu lieliem dokumentu apjomiem.

Pateicoties tam, ka visas darbam nepieciešamās iekārtas mums ir pieejamas uz vietas, mēs garantējam operativitāti un pilnu darba ciklu pie mums uz vietas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Skenēšanas process ietver dokumentu sagatavošanu, skenēšanu, attēlu pārbaudi un digitālā formāta sagatavošanu. Laiks atkarīgs no dokumentu apjoma un sarežģītības.
Jā, mēs nodrošinām dokumentu aizsardzību, izmantojot drošības pasākumus, piemēram, datu šifrēšanu un piekļuves ierobežošanu. Tas garantē, ka jūsu dokumenti paliek droši un konfidenciāli.
Jā, atpazītā teksta informāciju var izmantot citos dokumentos vai sistēmās. Tas nodrošina ātru un precīzu datu nodošanu un ievadi jūsu darba plūsmā.
Lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu mūsu vietnē vai sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus: +371 27863280, info@tipografijas.lv. Mēs palīdzēsim ar pasūtījuma veikšanu un sniegsim jums visu nepieciešamo informāciju.
Operatīva dokumentu skenēšana ļauj digitalizēt attēlus un atpazīt tekstu, padarot dokumentus viegli pieejamus un pārvaldāmus digitālā formātā. Tas samazina papīra izmantošanu un uzlabo dokumentu organizāciju un aizsardzību.
Operatīvai skenēšanai var tikt nodoti gan krāsaini, gan melnbalti dokumenti, tostarp līgumi, rēķini, uzņēmuma iekšējie dokumenti, medicīniskās kartes u.c.
Mēs nodrošinām augstas kvalitātes skenēšanu, kas saglabā dokumentu oriģinālo izskatu un lasāmību digitālajā formātā. Mūsu tehnoloģijas ļauj saglabāt sīkas detaļas un nodrošina skaidru attēlu. Nepieciešamības gadījumā skenēto attēlu iespējams uzlabot.
Mēs izmantojam optisko rakstu atpazīšanas (OCR) tehnoloģiju, kas ļauj atpazīt un saglabāt teksta informāciju digitālajā formātā. Tas ļauj jums meklēt un rediģēt tekstu dokumentos.
Jūs varat gan personīgi piegādāt dokumentus mūsu birojā, gan izmantot kurjera pakalpojumus, lai piegādātu mums dokumentus. Mēs strādājam, lai nodrošinātu ērtu un drošu dokumentu saņemšanas un piegādes procesu.
Pēc dokumentu skenēšanas mēs nodrošināsim jums digitālo kopiju, ko varat saņemt elektroniski. Tas var būt USB atmiņas ierīcē, e-pastā vai ievietots drošā failu koplietotnē.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU