Ēdienkartes

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Ēdienkartes

Ēdienkartes un dzērienu kartes izgatavošana

Ēdienkarte un dzērienu karte ir ikviena restorāna, kafejnīcas, bistro vai kroga neatņemama sastāvdaļa. Tā kalpo kā iestādes vizītkarte un reklāma. Tāpēc tai ir jābūt vizuāli pievilcīgai, izturīgai pret nolietojumu un jānodod apmeklētājam galvenais iestādes koncepts.

Pasūtīt

Ēdienkartes un dzērienu kartes izgatavošana

Ēdienkartes izstrāde

Ēdienkartei ir precīzi jāatspoguļo iestādes tēls un jāpiesaista klientu uzmanība. Tas nav tikai informatīvs materiāls, tā ir iespēja radīt pozitīvu pirmo iespaidu.

Ēdienkartes un dzērienu kartes izgatavo no bieza papīra vai kartona un tos iespējams ielaminēt. Kā arī ēdienkarti iespējams izgatavot no plastikāta veidīga materiāla. Tas ir sintētisks Kernow Print, Pro klases materiāls, kas pieejams dažādos biezumos un ir izturīgs pret mitrumu, taukvielām, saplēšanu, berzi, kā arī ir spoži balts un gaismas izturīgs.

Mūsu tipogrāfijas piedāvātā ēdienkartes izgatavošana notiek, izmantojot dažāda veida drukas tehnikas un jaunākās paaudzes tehnoloģijas, iekārtas, kā arī kvalitatīvākos materiālus, tādā veidā nodrošinot augstu produkta kvalitāti. Ēdienkartes un dzērienu kartes izveide notiek, ņemot vērā katra klienta individuālās vēlmes un prasības, pielāgojot to iestādes tēlam.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Ēdienkartes izgatavosim dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes iekārtas! Izmantojam augstas kvalitātes un ekoloģiskos materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Visiem mūsu klientiem poligrāfijas produkcijai nodrošinām kvalitātes garantiju!

Ēdienkartes un dzērienu kartes dizains un druka

Mūsu tipogrāfijas speciālisti spēj realizēt visdažādāko veidu, izmēru un dizainu ieceres, sniedzot vislabāko risinājumu. Darbs tiek veikts ātri un kvalitatīvi, ar šīs jomas profesionāļiem, kas ir speciāli apmācīti, lai spētu strādāt ar modernu tehniku veiksmīgai darba izpildei.

Jums ir iespēja radīt unikālu, uzmanību piesaistošu un atmiņā paliekošu materiālu, mums uzticot savu ēdienkartes vai dzērienu kartes izstrādi.

Piedāvājam produktu fotogrāfa pakalpojumus

Lai Jums atvieglotu ēdienkartes izgatavošanas procesu, piedāvājam arī profesionāla produktu fotogrāfa pakalpojumus. Produktu fotogrāfa loma ir ne mazāk svarīga ēdienkartes un dzērienu kartes izstrādē, jo kā zināms, patērētāji vēlas redzēt sagaidāmo produktu, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai tas izskatītos gardi.

Mūsdienīga ēdienkarte ļauj īstenot visdažādākās klientu idejas gan standarta, gan nestandarta risinājumos. Nevilcinieties un sazinieties ar mums jau tagad!

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.