Katalogi un brošūras

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Katalogi un brošūras

Katalogu un brošūru izgatavošana un druka

Katalogi un brošūras ir populārākie poligrāfijas izstrādājumi. Iespēja sniegt lielu informācijas apjomu par zemu cenu. Piedāvājam katalogu un brošūru izgatavošanu un druku.

Pasūtīt

Katalogu un brošūru izgatavošana un druka

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenas

Kataloga izveides cenas

A4, 8.lpp, 120g, skavots:

SKAITS (gab.)SPECIFIKĀCIJA*CENA 
20004+4510
30004+4610

Izgatavošana 2-3 darba dienu laikā

*Specifikācijas paskaidrojums:

4+0 – vienpusēja pilnkrāsu druka;
4+4 – divpusēja pilnkrāsu druka;
1+0 – vienpusējā vienkrāsu druka;
1+1 – divpusējā vienkrāsu druka.

 • Cenā nav iekļauts PVN.

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenas veido:

 1. Informācijas apkopošana par uzņēmumu/profesiju/jomu/produktu;
 2. Dizaina, idejas, skices izstrādāšana, vizuālā noformējuma izveide;
 3. Tā kā maketa un dizaina izstrāde ir cieši saistīta, šajā posmā notiek dizaina – teksta, bilžu un citu grafisko elementu  pielāgošana nepieciešamajiem izmēriem, ievērojot visas pārlaides, griezuma līnijas un citas prasības,  kuras ir svarīgas, lai izveidotu derīgu failu ( jebkādai poligrāfijas produkcijai, web materiāliem vai logotipam). Parasti mēs izstrādājam 2-3 maketu variantus.
 4. Nākamais posms – maketa saskaņošana ar klientu, nepieciešamo izmaiņu veikšana un atkārtota maketa saskaņošana ar pasūtītāju līdz tiek iegūts gala apstiprinājums.

Maketēšanas darbu stundas likme – 20.00 EUR, stundas likme var mainīties atkarībā no darba apjoma.

Apjomīgu poligrāfijas materiālu (kalendāru, katalogu, grāmatu, žurnālu) dizaina izstrādes stundas likme ir zemāka.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Katalogus un brošūras no gatava faila izgatavosim 1 dienas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes iekārtas! Izmantojam augstas kvalitātes un ekoloģiskos materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Visiem mūsu klientiem poligrāfijas produkcijai nodrošinām kvalitātes garantiju!

Katalogu un brošūru izstrāde un druka

Katalogi un brošūras ir populārākie poligrāfijas izstrādājumi. Viņos ietilpst liels informācijas apjoms pie salīdzinoši zemas cenas. Vārds brošūra cēlies no franču „brochure”. Brošūra ir neliela grāmata, parasti bez cietā sējuma. Brošūras apjoms parasti ir no 4 līdz 48 lapaspusēm, sastiprinātas savā starpā ar skavām, diegiem, spirālēm, līmi vai citiem veidiem. Brošūru un katalogu izgatavošanai izmanto divus papīra pamattipus – krītpapīru un ofseta. Druka uz ofseta papīra ir mazāk prezentabla, bet ekonomisks variants, kurš ļauj realizēt brošūras druku lēti.

Brošūrā un katalogā ietilpst ievērojami vairāk informācijas nekā skrejlapā vai bukletā. Brošūra atšķiras no kataloga ar zemāku cenu, jo druku parasti izpilda vienā vai divās krāsās. Tās parasti pasūta tad kad nepieciešams izgatavot instrukcijas, cenu lapas, mācību, tehnisku vai citu informāciju.  Uzņēmumam, kurš nodarbojas ar preču tirdzniecību vai izgatavo produkciju ir nepieciešams personīgais katalogs. Katalogs dod iespēju saņemt informāciju par precēm vai firmas pakalpojumiem, izmantojot fotoattēlus, detalizētu produkta aprakstu un cenu.

Katalogu un brošūru dizaina izstrāde

Katalogu dizains ir pirmais etaps katalogu izgatavošanā, kas sastāv no dizaina, kataloga maketēšanas, kataloga drukas un tā pēcdrukas apstrādes.  Katalogs ir iespiedprodukcija, kas izgatavošanā prasa nopietnu pieeju aizpildāmās informācijas un ilustrāciju rūpīgu atlase, kvalitatīvā maketēšanā un dizainā. Mūsu tipogrāfijā brošūru dizainu un katalogu dizaina izstrādi veic pieredzējuši dizaineri. Kataloga dizains un brošūras maketēšana notiek ar pasūtītāja tiešo piedalīšanos.

Kataloga un brošūras druka

Katalogu druka ir ne mazāk svarīgs etaps par kataloga dizainu un maketēšanu. Brošurēšanas veids ir atkarīgs no lapaspušu skaita un izmantojamā materiāla. Katalogu apdarei mēs piedāvājam lakošanu, laminēšanu, reljefspiedi, folijas karstspiedi. Katalogu, brošūru un grāmatu izgatavošanu veicam ar dažādām metodēm un tirāžām. Mazās tirāžas nodrukāsim digitālā drukā stundas laikā.

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.