Pēcdrukas apstrāde

Sākumlapa / Pēcdrukas apstrāde

Profesionāla pēcdrukas apstrāde jūsu poligrāfijas produkcijai

Jūsu drukātā produkcija prasa augstākās kvalitātes apstrādi, lai pārveidotu to par izcilu gala produktu. Mūsu uzņēmums nodrošina visaptverošu pēcdrukas apstrādi, sākot ar lakošanu un beidzot ar izcilām poligrāfijas griešanas un locīšanas tehnoloģijām. Mēs piedāvājam arī bigošanu, perforāciju un lapu sanešanu, kas garantē augstāko drukas izstrādājumu izturību un estētisko pievilcību. Papildus, mūsu speciālisti izmanto modernākās tehnoloģijas, piemēram, reljefspiedi un folijas karstspiedi, kas piešķir jūsu produkcijai unikālu un pārsteidzošu izskatu. Izvēlieties mūsu pēcdrukas apstrādi, lai nodrošinātu, ka jūsu etiķetes, skrejlapas, uzlīmes, katalogi, bukleti vai iepakojumi atspoguļo tikai augstākās standartus un kvalitāti.

Galerija Pasūtīt

Profesionāla pēcdrukas apstrāde jūsu poligrāfijas produkcijai

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātra pēcdrukas apstrāde garantē, ka jūsu produkcija būs gatava precīzi termiņā, neatkarīgi no tirāžas lieluma.
Kvalitāte

Kvalitāte

Mūsu modernās tehnoloģijas un kvalitatīvi materiāli nodrošina izcilu pēcdrukas apstrādi un ilgtspējīgu rezultātu.
100% Garantija

100% Garantija

Piedāvājam pilnu kvalitātes garantiju visiem pēcdrukas apstrādes pakalpojumiem, lai jūs varētu būt droši par gala produkta kvalitāti

PĒCDRUKAS APSTRĀDE

Par pēcdrukas apstrādi sauc visas operācijas ar nodrukāto produkciju, kuras izpilda pēc tam, kad tirāža ir nodrukāta un līdz momentam, kad pasūtītājs pieņems pasūtīto produkciju.

LOCĪŠANAS MAŠĪNA

Drukātās produkcijas pēcdrukas apstrādes procesi uzlabo to ārējo izskatu, kvalitāti un izturību, piemēram, glancēta un matēta laminēšana, lakošana, UF lakošana. Galvenie pēcapstrādes procesi: poligrāfijas griešana, locīšana, bigošana, perforācija, lapu sanešana un dažādi izdevumu sastiprināšanas veidi. Apdares darbi: reljefspiede, folijas karstspiede, izciršana un citi.

Tirāžas profesionāla pēcdrukas apstrāde papildina drukas kvalitāti, veido drukas produkciju kā pabeigtu produktu un ir svarīga sastāvdaļa poligrāfijas produkcijas ražošanā. Šo tehnoloģisko procesu rezultātā drukātās loksnes pārvēršas gatavā poligrāfijas produkcijā: etiķetē, skrejlapā, uzlīmē, katalogā, bukletā vai iepakojumā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mēs piedāvājam konsultācijas par visām pēcdrukas apstrādes iespējām un labākajiem risinājumiem jūsu projekta vajadzībām.
Piegādes termiņi atkarīgi no pasūtījuma lieluma un specifikācijām. Mēs vienmēr informējam klientus par paredzēto piegādes laiku.
Mūsu pakalpojumu cenas atšķiras, atkarīgas no izvēlētās apstrādes tehnikas un materiālu veida. Katram klientam mēs piedāvājam individuālu cenu piedāvājumu, kas ir balstīts uz viņa specifiskajām prasībām un pasūtījuma apjoma.
Protams, mūsu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko apstrādes veidu, kas vislabāk atbilst jūsu projektam un specifikācijām.
Mēs piedāvājam plašu pēcdrukas apstrādes pakalpojumu klāstu, tostarp griešanu, laminēšanu, lakošanu un citus, lai atbilstu dažādām klientu vajadzībām.
Mūsu pēcdrukas apstrādes procesā mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus un tehnoloģijas, kas nodrošina izcilu rezultātu.
Mēs strādājam ar dažādiem materiāliem, tostarp papīru, kartonu un speciālām pārklājuma loksnes, lai sasniegtu vēlamo izturību un estētiku.
Jā, mēs nodrošinām paraugu izgatavošanu pirms pilna pasūtījuma apstiprināšanas, lai jūs varētu novērtēt kvalitāti.
Laiks, kas nepieciešams pasūtījuma izpildei, atkarīgs no tā apjoma un specifikācijām. Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt visātrāko iespējamo apkalpošanu.
Mēs piedāvājam profesionālu pēcdrukas apstrādi, kas garantē augstāko produkta kvalitāti un ilgtspēju.

Atsauksmes

atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU