Diplomu izgatavošana un druka

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Diplomu izgatavošana un druka

Diplomu un sertifikātu ar dizainu izgatavošana un drukāšana

Diplomu, atzinības, goda rakstu un sertifikātu izgatavošana. Diplomu un sertifikātu dizaina izstrāde tiek pielāgota Jūsu vēlmēm un pasniegšanas mērķim.

Cenas Galerija Pasūtīt

Diplomu un sertifikātu ar dizainu izgatavošana un drukāšana

Diplomu, goda rakstu un sertifikātu izgatavošanas un drukāšanas cenas

Diplomu, atzinības vai goda rakstu un sertifikātu izgatavošana tiek veikta jebkurā sarežģītības pakāpē visdažādākajiem pasākumiem, sporta spēlēm, kāzām, konkursiem, bērnu ballītēm, dzimšanas dienas svinībām, korporatīviem un citiem Jums nozīmīgiem pasākumiem.

Tāpat diplomu un sertifikātu druka iespējama arī pašvaldību, valsts iestāžu un jebkuru uzņēmumu vajadzībām.

Diplomu drukas izpildes metodes var būt: ofseta, sietspiede, digitāla, dobspieduma, reljefspiede, folijas karstspiede. Materiāli, ko izmanto diplomu, goda rakstu un sertifikātu ražošanā, ir daudzveidīgi: glancēts vai matēts papīrs, dizainerisks vai parasts kartons un daudzi citi materiāli.

Cenas drukai no vienas puses

IZMĒRS \ TIRĀŽA 1 2 3 4 5 6 – 10 11 – 20 21 – 50 100
A4  \ 150g – 200g papīrs 5‎€ 6‎€ 7‎€ 8‎€ 9‎€ 10‎€ 17‎€ 35‎€ 55‎€
A4 \ 300g – 350g papīrs 5‎€ 6‎€ 7‎€ 9‎€ 10‎€ 12‎€ 20‎€ 40‎€ 60‎€
A4 \ 300g – 350g dizaina papīrs 5‎€ 7‎€ 8‎€ 10‎€ 12‎€ 15‎€ 25‎€ 50‎€ 90‎€
A5 \ 150g – 200g papīrs 5‎€ 5.50‎€ 6‎€ 6.50‎€ 7‎€ 9‎€ 12‎€ 22‎€ 37‎€
A5 \ 300g – 350g papīrs 5‎€ 6‎€ 7‎€ 7.50‎€ 8‎€ 9‎€ 13‎€ 26‎€ 55‎€
A5 \ 300g – 350g dizaina papīrs 5‎€ 6‎€ 8‎€ 9‎€ 10‎€ 12‎€ 20‎€ 30‎€ 55‎€
 • Cena norādīta par tirāžu no gatava PDF faila
 • Cena  norādīta bez PVN
 • Izpilde – 1 stunda līdz 3 darba dienas
 • Ja diploms aizpildīts rakstot ar roku – tiek izmantots papīrs līdz 200g
 • Ja diploms aizpildīts drukājot ar printeri – tiek izmantots papīrs līdz 350g
 • A4 = 210X297 mm
 • A5 = 148X210 mm
 • Par nestandarta izmēru vai lielāku tirāžu, lūdzu, sazināties ar mums.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Diplomu izgatavosim dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Diplomu, goda rakstu un sertifikātu dizaina izstrāde

Diplomu, goda rakstu un sertifikātu dizaina izstrāde tiek pielāgota pasākuma un notikuma mērķim, tieši tāpēc mūsu tipogrāfijā ir pieredzējuši dizaineri, kas ātri un kvalitatīvi spēs rast oriģinālu, radošu un Jums individuāli piemērotu risinājumu.

Mūsu poligrāfijas kompānija piedāvā diplomu, goda un atzinības rakstu u.c. izstrādi un jebkuru tirāžu, dažādu formātu izgatavošanu, individuālu dizaina izstrādi, izmantojot augstas kvalitātes druku un jaunākās tehnoloģijas minimālos izpildes termiņos.

Diplomi, atzinības un goda vai pateicības raksti uz pārējo dāvanu un apbalvojumu fona, ar individualizētu dizainu un augstu pievienoto vērtību, ļauj tā saņēmējam justies īpaši.

Izvēlieties tikai kvalitatīvāko produktu un pasūtiet diplomu, sertifikātu un atzinības rakstu izgatavošanu pie mums!

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, ja nepieciešams, mēs piedāvājam iespēju iepakot un iesaiņot diplomus un sertifikātus. Mēs varēsim atrast piemērotu iepakojumu, lai nodrošinātu, ka diplomi vai sertifikāti tiek pasniegti vai pārvadāti droši un profesionāli.
Jā, mēs piedāvājam dažādas izvēles iespējas attiecībā uz diplomu un sertifikātu papīru un izgatavošanu. Jūs varat izvēlēties piemērotu papīra biezumu, krāsu, un tekstūru, lai sasniegtu vēlamo izskatu un sajūtu.
Mēs izmantojam dažādas drukas tehnoloģijas, piemēram, ofseta druku un digitālo druku, lai nodrošinātu augstas kvalitātes izdrukas un detalizāciju uz diploma vai sertifikāta.
Jā, mēs varam veikt numerāciju vai zīmējumus, ja tas ir nepieciešams. Tas var būt noderīgi, piemēram, numurējot sērijas sertifikātus vai pievienojot drošības elementus.
Sazinieties ar mums, izmantojot mūsu norādītos kontaktinformācijas datus: +371 27863280 vai info@tipografijas.lv. Mēs sniegsim jums nepieciešamo informāciju un palīdzēsim ar pasūtījuma procesu.
Mēs izgatavojam un drukājam dažāda veida diplomus un sertifikātus, piemēram, akadēmiskos diplomus, profesionālos sertifikātus un balvas sertifikātus. Mēs piedāvājam plašu dizainu izvēli, lai atbilstu klienta vajadzībām un prasībām.
Jā, mēs piedāvājam iespēju personalizēt diplomus un sertifikātus ar klienta vārdu, uzņēmuma nosaukumu vai citu informāciju.
Laika ilgums atkarīgs no konkrētā projekta apjoma un sarežģītības. Mēs cenšamies nodrošināt operatīvu izpildi, un parasti izstrādājam un drukājam diplomus un sertifikātus laikā no vienas dienas līdz nedēļai.
Jā, mēs piedāvājam profesionālu dizainu diplomu un sertifikātu izstrādei. Mūsu pieredzējušie dizaineri palīdzēs jums izveidot un pielāgot dizainu atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm.
Jā, mēs pieņemam arī klienta iesūtītus dizainus. Ja jums ir jau izveidots dizains, lūdzu, atsūtiet mums nepieciešamos failus, un mēs nodrošināsim tos izgatavošanu un drukāšanu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU