Kalendāri – Kalendāru izgatavošana un druka

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Kalendāri – Kalendāru izgatavošana un druka

Kalendāru izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Kalendārs – tā ir ne tikai universāla dāvanu produkcija un suvenīrprodukcija. Tas ir populārākais, bet galvenais, ilgstošākais reklāmas līdzeklis. Kalendārs – tā ir augsti efektīva reklāma, kas visa gada garumā strādās jūsu labā.

Cenas Galerija Pasūtīt

Kalendāru izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Kalendāru izgatavošanas un drukāšanas cenas

Kabatas kalendāru cenas

Kalendāru veids / daudzums 100 200
Laminēts no abām pusēm,
85×55 mm,
ar taisniem stūrīšiem.
0.22 0.20
Laminēts no abām pusēm,
85×55 mm,
ar noapaļotiem stūrīšiem.
0.25 0.22
 • Makets cenā nav iekļauts.
 • Cenas norādītas EUR bez PVN par 1 gab.

 

Dizaina izstrāde un kalendāra izgatavošana

Kalendāra informācija reti aizņem lielu drukas laukumu. Tāpēc dizaineriem ir plašas iespējas izvietot uz kalendāriem reklāmu un to harmoniski apvienot ar neitrāliem attēliem vai tekstiem.

Mēs izstrādājam un drukājam visdažādākos kalendāru veidus – pāršķiramais kalendārs, galda kalendārs, sienas kalendārs, kabatas kalendārs, tematiskais kalendārs. Mazās un vidējās tirāžas nodrukāsim stundas laikā. Ļoti ērts ir kvartālu kalendārs. Galda kalendārs ir neaizvietojams biroja darbiniekam, kas negrib aizmirst par svarīgām lietām. Tas neaizņem daudz vietas un ir ļoti ērti novietojams uz galda.

Vispopulārākie ir sienas un kabatas kalendāri. Šie reklāmas kalendāru veidi ir ļoti ērti gan cilvēkam, kurš izmanto kalendāru saviem personīgajiem mērķiem, gan arī reklāmas devējam.

Sienas kalendārs ir ērts imidža un zīmolu reklāmas līdzeklis, jo paredzēts, lai skatītos uz to katru dienu. Tādējādi tiek iegaumēts arī reklāmas devēja logotips un visdažādākā pavadinformācija. Pastāv daudzi sienas pāršķiramo kalendāru veidi, kā arī sienas kalendāri – plakāti.

Kabatas kalendāri, uz kuriem attēlota konkrētas organizācijas kontaktinformācija, var veikt vizītkaršu funkcijas.

Modernās drukas tehnoloģijas, kuras izmanto mūsu kompānija, ļauj panākt augstu produkcijas kvalitāti. Kalendāru izgatavošanā tiek izmantotas speciālas poligrāfijas tehnoloģijas, tādas kā: laminēšana, spirāļošana, perforācija utt.

Mēs piedāvājam pilnu poligrāfijas pakalpojumu kompleksu, sākot no dizaina izstrādes līdz gatavas poligrāfijas produkcijas piegādei.

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenas veido:

 1. Informācijas ievākšana par uzņēmumu/profesiju/jomu/produktu;
 2. Dizaina, idejas, skices izstrādāšana, vizuālā noformējuma izveide;
 3.  Tā kā maketa un dizaina izstrāde ir cieši saistīta, šajā posmā notiek dizaina – teksta, bilžu un citu grafisko elementu  pielāgošana nepieciešamajiem izmēriem, ievērojot visas pārlaides, griezuma līnijas un citas prasības,  kuras ir svarīgas, lai izveidotu derīgu failu ( jebkādai poligrāfijas produkcijai, web materiāliem vai logotipam). Parasti mēs izstrādājam 2-3 maketu variantus.
 4. Nākamais posms – maketa saskaņošana ar klientu, nepieciešamo izmaiņu veikšana un atkārtota maketa saskaņošana ar pasūtītāju līdz tiek iegūts gala apstiprinājums.

Maketēšanas darbu stundas likme – 30.00 EUR, stundas likme var mainīties atkarībā no darba apjoma.

Apjomīgu poligrāfijas materiālu (kalendāru) dizaina izstrādes stundas likme ir zemāka.

 

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Mazās un vidējās tirāžas nodrukāsim stundas laikā.
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Individuālie kalendāri

Kalendāri ir kļuvuši par vispopulārāko poligrāfiskās reklāmas veidu. Jebkura cita reklāma, kas bieži ņirb gar acīm, apnīk un sāk krist uz nerviem. Kalendāram ir ne tikai reklāmas funkcija, tas satur visiem svarīgu un noderīgu informāciju. Tas palīdz plānot laiku daudzām dienām uz priekšu, atzīmēt svarīgo, neaizmirst par nozīmīgu notikumu. Tieši tāpēc kalendārus novērtē un mīl ne tikai reklāmas devēji, bet arī liekākā daļa cilvēku.  

Mēs piedāvājam arī jebkura veida individuālo kalendāru izgatavošanu. Jūs varat radīt dizainu paši, un mēs ar prieku izpildīsim jūsu pasūtījumu. Lai izveidotu individuālu kalendāru, jūs varat izvēlēties sev iepatikušos attēlu vai atsūtīt fotogrāfiju uzdrukai uz kalendāra. Kalendāru var pasūtīt neierobežotā tirāžā, sākot ar vienu eksemplāru. Savukārt dizains iespējams visdaudzveidīgākais – ļaujiet vaļu savai fantāzijai! Šāds kalendārs var kļūt par brīnišķīgu, bet, galvenais, oriģinālu un unikālu dāvanu.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mēs piedāvājam dažādu veidu kalendārus atbilstoši jūsu vēlmēm un mērķiem. Tas ietver galda kalendārus, dažāda veida sienas kalendārus (pāršķiramus, noplēšamus u.c.), galda bloknotu kalendārus un citus.
Protams! Mēs piedāvājam iespēju personalizēt kalendārus ar jūsu uzņēmuma logotipu, informāciju un pat pielāgot dizainu, lai atbilstu jūsu zīmola identitātei.
Mēs piedāvājam dažādu izmēru kalendārus, tostarp standarta un individuālus. Attiecībā uz materiāliem, mēs izmantojam augstas kvalitātes papīru un izturīgus materiālus, kas nodrošina izcilu izskatu un izturību.
Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus: +371 27863280, info@tipografijas.lv. Mūsu komanda ir gatava palīdzēt un atbildēt uz jūsu jautājumiem.
Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu, zvaniet vai aizpildiet pasūtījuma formu, kas atrodas mūsu tīmekļa vietnē. Mēs ar jums sazināsimies, lai apspriestu detaļas un saskaņotu projekta specifikācijas.
Jā, mēs piedāvājam iespēju izgatavot kalendārus ar individuālu dizainu, kas atbilst jūsu uzņēmuma identitātei. Mūsu dizaineri palīdzēs jums izveidot un pielāgot kalendāra dizainu, lai tas atbilstu jūsu vēlmēm un prasībām.
Kalendārs ir ilgstošs reklāmas līdzeklis, kas strādās jūsu labā visu gadu. Tas nodrošina pastāvīgu atgādinājumu par jūsu uzņēmumu vai zīmolu un veicina klientu uzticību.
Jā, mēs piedāvājam profesionālu dizaina izstrādi kalendāriem. Mūsu dizaineri palīdzēs jums izveidot pievilcīgu un izcili noformētu kalendāra dizainu.
Izgatavošanas laika posms atkarīgs no pasūtījuma apjoma un sarežģītības. Mēs cenšamies nodrošināt ātru izpildi, un laiks var atšķirties atkarībā no konkrētā projekta.
Jā, mēs nodrošinām piegādi uz konkrētu adresi. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai noskaidrotu piegādes iespējas un izmaksas.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU