Kalendāri – Kalendāru izgatavošana un druka

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Kalendāri – Kalendāru izgatavošana un druka

Kalendāru izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Kalendārs – tā ir ne tikai universāla dāvanu produkcija un suvenīrprodukcija. Tas ir populārākais, bet galvenais, ilgstošākais reklāmas līdzeklis. Kalendārs – tā ir augsti efektīva reklāma, kas visa gada garumā strādās jūsu labā.

Cenas Galerija Pasūtīt

Kalendāru izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Kalendāru izgatavošanas un drukāšanas cenas

Kabatas kalendāru cenas

Kalendāru veids / daudzums 100 200
Laminēts no abām pusēm,
85×55 mm,
ar taisniem stūrīšiem.
0.22 0.20
Laminēts no abām pusēm,
85×55 mm,
ar noapaļotiem stūrīšiem.
0.25 0.22
 • Makets cenā nav iekļauts.
 • Cenas norādītas EUR bez PVN par 1 gab.

 

Dizaina izstrāde un kalendāra izgatavošana

Kalendāra informācija reti aizņem lielu drukas laukumu. Tāpēc dizaineriem ir plašas iespējas izvietot uz kalendāriem reklāmu un to harmoniski apvienot ar neitrāliem attēliem vai tekstiem.

Mēs izstrādājam un drukājam visdažādākos kalendāru veidus – pāršķiramais kalendārs, galda kalendārs, sienas kalendārs, kabatas kalendārs, tematiskais kalendārs. Mazās un vidējās tirāžas nodrukāsim stundas laikā. Ļoti ērts ir kvartālu kalendārs. Galda kalendārs ir neaizvietojams biroja darbiniekam, kas negrib aizmirst par svarīgām lietām. Tas neaizņem daudz vietas un ir ļoti ērti novietojams uz galda.

Vispopulārākie ir sienas un kabatas kalendāri. Šie reklāmas kalendāru veidi ir ļoti ērti gan cilvēkam, kurš izmanto kalendāru saviem personīgajiem mērķiem, gan arī reklāmas devējam.

Sienas kalendārs ir ērts imidža un zīmolu reklāmas līdzeklis, jo paredzēts, lai skatītos uz to katru dienu. Tādējādi tiek iegaumēts arī reklāmas devēja logotips un visdažādākā pavadinformācija. Pastāv daudzi sienas pāršķiramo kalendāru veidi, kā arī sienas kalendāri – plakāti.

Kabatas kalendāri, uz kuriem attēlota konkrētas organizācijas kontaktinformācija, var veikt vizītkaršu funkcijas.

Modernās drukas tehnoloģijas, kuras izmanto mūsu kompānija, ļauj panākt augstu produkcijas kvalitāti. Kalendāru izgatavošanā tiek izmantotas speciālas poligrāfijas tehnoloģijas, tādas kā: laminēšana, spirāļošana, perforācija utt.

Mēs piedāvājam pilnu poligrāfijas pakalpojumu kompleksu, sākot no dizaina izstrādes līdz gatavas poligrāfijas produkcijas piegādei.

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenas veido:

 1. Informācijas ievākšana par uzņēmumu/profesiju/jomu/produktu;
 2. Dizaina, idejas, skices izstrādāšana, vizuālā noformējuma izveide;
 3.  Tā kā maketa un dizaina izstrāde ir cieši saistīta, šajā posmā notiek dizaina – teksta, bilžu un citu grafisko elementu  pielāgošana nepieciešamajiem izmēriem, ievērojot visas pārlaides, griezuma līnijas un citas prasības,  kuras ir svarīgas, lai izveidotu derīgu failu ( jebkādai poligrāfijas produkcijai, web materiāliem vai logotipam). Parasti mēs izstrādājam 2-3 maketu variantus.
 4. Nākamais posms – maketa saskaņošana ar klientu, nepieciešamo izmaiņu veikšana un atkārtota maketa saskaņošana ar pasūtītāju līdz tiek iegūts gala apstiprinājums.

Maketēšanas darbu stundas likme – 30.00 EUR, stundas likme var mainīties atkarībā no darba apjoma.

Apjomīgu poligrāfijas materiālu (kalendāru) dizaina izstrādes stundas likme ir zemāka.

 

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Mazās un vidējās tirāžas nodrukāsim stundas laikā.
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Individuālie kalendāri

Kalendāri ir kļuvuši par vispopulārāko poligrāfiskās reklāmas veidu. Jebkura cita reklāma, kas bieži ņirb gar acīm, apnīk un sāk krist uz nerviem. Kalendāram ir ne tikai reklāmas funkcija, tas satur visiem svarīgu un noderīgu informāciju. Tas palīdz plānot laiku daudzām dienām uz priekšu, atzīmēt svarīgo, neaizmirst par nozīmīgu notikumu. Tieši tāpēc kalendārus novērtē un mīl ne tikai reklāmas devēji, bet arī liekākā daļa cilvēku.  

Mēs piedāvājam arī jebkura veida individuālo kalendāru izgatavošanu. Jūs varat radīt dizainu paši, un mēs ar prieku izpildīsim jūsu pasūtījumu. Lai izveidotu individuālu kalendāru, jūs varat izvēlēties sev iepatikušos attēlu vai atsūtīt fotogrāfiju uzdrukai uz kalendāra. Kalendāru var pasūtīt neierobežotā tirāžā, sākot ar vienu eksemplāru. Savukārt dizains iespējams visdaudzveidīgākais – ļaujiet vaļu savai fantāzijai! Šāds kalendārs var kļūt par brīnišķīgu, bet, galvenais, oriģinālu un unikālu dāvanu.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Atsauksmes

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.