Papīra locīšana- falcēšana

Sākumlapa / Pēcdrukas apstrāde/ Papīra locīšana- falcēšana

Locīšana - lokšņu izstrādājumu locīšanas process noteiktās vietās

Falcēšana – process, kurā papīra vai kartona loksnes tiek locītas noteiktās vietās. Ar falcēšanas palīdzību tiek izgatavotas brošūras, bukleti, kartes, burtnīcas, atklātnes, ielūgumi un citi poligrāfijas produkti, kuros ir paredzētas vairākas kārtas un locījuma vietas. Papīra veids, biezums un blīvums būtiski ietekmē locījumu skaitu. Jo plānāks un mīkstāks būs papīrs, jo vairāk locījumus būs iespējams veikt. Savukārt ļoti bieza papīra falcēšanā vai nepieciešamībā salikt attēlu uz pusēm tiek izmantota bigošana. Pateicoties tieši bigošanai, mums ir iespēja locīt ļoti biezas papīra loksnes vai lielus attēlus, nezaudējot attēla kvalitāti.

Cenas Galerija Pasūtīt

Locīšana - lokšņu izstrādājumu locīšanas process noteiktās vietās

Cena locīšanas izgatavošanai ar iekārtu

Līdz 1000gab 15 EUR
1000gab 10 EUR
5000 gab 50 EUR
 • Cena bez PVN

 

Falcēšanas veidi

Katram poligrāfijas produkcijas veidam ir raksturīgs savs falcēšanas veids. Piemēram, perpendikulārā falcēšana tiek izmantota izdodot grāmatas/žurnālus, bet paralēlā falcēšana – izdodot bukletus, turklāt locījuma varianti šajā gadījumā var būt dažādi: locījumi, kas atrodas blakus, bet tiek vērsti dažādos virzienos (“zigzag”), locījumi, kas pārklājas, locījumi ar vārstiem.

Falcēšana ir diezgan specifiska lieta, tāpēc, neatkarīgi no tās, parasti klientam ir nepieciešami arī citi poligrāfijas pakalpojumi. Piemēram, lai varētu kaut ko salocīt, no sākuma ir jāuzdrukā. Mūsu tipogrāfija var piedāvāt Jums lielu drukājamo produkciju klāstu, turklāt, drukājot pie mums, falcēšanas izmaksas būtiski samazināsies.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Materiāla locīšana 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Falcēšanai izmantotā tehnoloģija

Falcēšanu mēs veicam uz Uchida AeroFold MBM 1500S Air Suction Folder iekārtas. Tā ir pilnībā automātiska falcēšanas iekārta ar vakuuma padeves sistēmu. Vakuuma josta ļauj strādāt ar jebkāda veida papīru.

 • 6 iebūvētas falcēšanas programmas;
 • iekārtas darba ātrums sasniedz līdz pat 15 000 lapām stundā.

Mūsu speciālisti ir ar lielu pieredzi poligrāfijas ražošanā un vienmēr ir gatavi piedāvāt Jums plašu poligrāfijas pakalpojumu klāstu. Mēs palīdzēsim Jums piemeklēt optimālāko bigošanas, falcēšanas vai perforācijas variantu un jebkuru pasūtījumu izpildīsim kvalitatīvi, ātri un par pieejamam cenām. Pateicoties tam, ka visas darbam nepieciešamās iekārtas mums ir pieejamas uz vietas, mēs garantējam operativitāti un pilnu darba ciklu pie mums uz vietas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mūsu eksperti ir gatavi sniegt konsultācijas par locīšanas iespējām un dizaina risinājumiem jūsu izstrādājumu kontekstā. Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformāciju, un mēs ar prieku palīdzēsim jums izvēlēties piemērotāko risinājumu.
Laiks atkarīgs no konkrētā projekta apjoma, sarežģītības un mūsu darba grafika. Mēs centīsimies nodrošināt ātrāko iespējamo izpildes termiņu un informēsim jūs par piegādes laiku, kad saņemsim jūsu pasūtījumu.
Jā, mēs piedāvājam arī citus papīra apstrādes pakalpojumus, kas var papildināt locīšanu, piemēram, laminēšanu, lakojumu, folijas uzklāšanu un citus apdares veidus. Mēs varam palīdzēt jums atlasīt piemērotāko apstrādes kombināciju, lai iegūtu vēl labākus un izturīgākus izstrādājumus.
Locīšana ir svarīgs process poligrāfijā, kas ļauj izgatavot brošūras, bukletus, kartes, burtnīcas, atklātnes un citus izstrādājumus ar vairākām locījuma vietām. Tas nodrošina precīzu un pareizu izvietojumu informācijai un piedāvā daudzveidīgas pielietošanas iespējas.
Locīšana ir process, kurā papīra loksnes tiek locītas noteiktās vietās, radot vairākas kārtas un locījumu vietas. Bigošana padarītu salokāmas biezas papīra loksnes, nodrošinot izstrādājuma integritāti un attēla kvalitāti.
Papīra veids, biezums un blīvums ir svarīgi faktori locīšanas rezultāta veidošanā. Plānāks un mīkstāks papīrs ļauj veikt vairāk locījumu vietu, savukārt biezs papīrs var prasīt bigošanas tehniku, lai nodrošinātu pareizu locījumu un attēla kvalitāti.
Locīšana ir piemērota ne tikai papīram, bet arī kartonam un citiem lokšņu izstrādājumiem ar līdzīgām īpašībām.
Locīšanas izmēri un formas ir atkarīgi no izstrādājuma veida un dizaina. Mēs piedāvājam dažādas locīšanas iespējas, kas ļauj pielāgoties jūsu konkrētajām vajadzībām un nodrošināt precīzas un profesionālas locīšanas rezultātus.
Lai pasūtītu locīšanas pakalpojumu no Tipografijas.lv, ir nepieciešams nodot informāciju par izstrādājuma veidu, papīra biezumu un izmēriem, kā arī par locījumu vietām un citām specifiskām prasībām. Jūs varat aizpildīt mūsu tiešsaistes pasūtījuma formu vai sazināties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformāciju.
Jā, mēs varam nodrošināt paraugu, lai jūs varētu pārliecināties par mūsu locīšanas kvalitāti. Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformāciju, un mēs organizēsim parauga izstrādi.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU