Papīra locīšana- falcēšana

Sākumlapa / Pēcdrukas apstrāde/ Papīra locīšana- falcēšana

Locīšana - lokšņu izstrādājumu locīšanas process noteiktās vietās

Falcēšana – process, kurā papīra vai kartona loksnes tiek locītas noteiktās vietās. Ar falcēšanas palīdzību tiek izgatavotas brošūras, bukleti, kartes, burtnīcas, atklātnes, ielūgumi un citi poligrāfijas produkti, kuros ir paredzētas vairākas kārtas un locījuma vietas. Papīra veids, biezums un blīvums būtiski ietekmē locījumu skaitu. Jo plānāks un mīkstāks būs papīrs, jo vairāk locījumus būs iespējams veikt. Savukārt ļoti bieza papīra falcēšanā vai nepieciešamībā salikt attēlu uz pusēm tiek izmantota bigošana. Pateicoties tieši bigošanai, mums ir iespēja locīt ļoti biezas papīra loksnes vai lielus attēlus, nezaudējot attēla kvalitāti.

Cenas Galerija Pasūtīt

Locīšana - lokšņu izstrādājumu locīšanas process noteiktās vietās

Cena locīšanas izgatavošanai ar iekārtu

Līdz 1000gab 15 EUR
1000gab 10 EUR
5000 gab 50 EUR
 • Cena bez PVN

 

Falcēšanas veidi

Katram poligrāfijas produkcijas veidam ir raksturīgs savs falcēšanas veids. Piemēram, perpendikulārā falcēšana tiek izmantota izdodot grāmatas/žurnālus, bet paralēlā falcēšana – izdodot bukletus, turklāt locījuma varianti šajā gadījumā var būt dažādi: locījumi, kas atrodas blakus, bet tiek vērsti dažādos virzienos (“zigzag”), locījumi, kas pārklājas, locījumi ar vārstiem.

Falcēšana ir diezgan specifiska lieta, tāpēc, neatkarīgi no tās, parasti klientam ir nepieciešami arī citi poligrāfijas pakalpojumi. Piemēram, lai varētu kaut ko salocīt, no sākuma ir jāuzdrukā. Mūsu tipogrāfija var piedāvāt Jums lielu drukājamo produkciju klāstu, turklāt, drukājot pie mums, falcēšanas izmaksas būtiski samazināsies.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Materiāla locīšana 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Falcēšanai izmantotā tehnoloģija

Falcēšanu mēs veicam uz Uchida AeroFold MBM 1500S Air Suction Folder iekārtas. Tā ir pilnībā automātiska falcēšanas iekārta ar vakuuma padeves sistēmu. Vakuuma josta ļauj strādāt ar jebkāda veida papīru.

 • 6 iebūvētas falcēšanas programmas;
 • iekārtas darba ātrums sasniedz līdz pat 15 000 lapām stundā.

Mūsu speciālisti ir ar lielu pieredzi poligrāfijas ražošanā un vienmēr ir gatavi piedāvāt Jums plašu poligrāfijas pakalpojumu klāstu. Mēs palīdzēsim Jums piemeklēt optimālāko bigošanas, falcēšanas vai perforācijas variantu un jebkuru pasūtījumu izpildīsim kvalitatīvi, ātri un par pieejamam cenām. Pateicoties tam, ka visas darbam nepieciešamās iekārtas mums ir pieejamas uz vietas, mēs garantējam operativitāti un pilnu darba ciklu pie mums uz vietas.

Atsauksmes

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.