Galda karšu izgatavošana

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Galda karšu izgatavošana

Galda karšu izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Galda kartes papildinās Jūsu izvēlētās svētku tematikas noskaņu un koncepciju. Galda karšu izgatavošana iespējama dažādos izmēros, formās, krāsās, dizainos.

Cenas Galerija Pasūtīt

Galda karšu izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Galda kartes izgatavošanas un drukāšanas cena

Izmērs: 9x10cm (nesalocīts), salocīts – 5x9cm; 4+0

Gab. Cena
20 19.36
30 24.20
50 30.25
80 37.51
100 44.77
 • Cena ar PVN

 

Galda kartes – dizains un druka

Galda karšu drukāšanas izpildes metodes var būt: ofsetasietspiede, digitāla, dobspieduma, reljefspiede, folijas karstspiede. Materiāli, ko izmanto galda karšu ražošanā, ir daudzveidīgi: glancēts vai matēts papīrs, dizainerisks vai parasts kartons un citi materiāli.

Atkarībā no svētku tematikas, galda karšu dizainu iespējams papildināt ar iedrukātu tekstu, piemēram, kāzu galda kartēs var iedrukāt pateicības vārdus viesiem.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Galda kartes izgatavosim dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Par galda kartēm

Galda karšu izgatavošana iespējama dažāda izmēra, formas, krāsas, dizaina u.tml. Tās papildinās Jūsu izvēlētās svētku tematikas noskaņu un koncepciju.

Galda kartes ir iespēja gaumīgi papildināt  svētku galdu jebkurās svinībās, piemēram, kāzās, jubilejā, oficiālā pieņemšanā u.c. Tās sniedz iespēju atvieglot viesiem vietu atrašanu pie galda, padarot viņu ierašanos svētkos komfortablu un vēlāk saglabāt to kā suvenīru un atmiņas par notikušo pasākumu.

Kā jau Jūs zināt, gatavošanās kāzām, jubilejai, dažādiem citiem pasākumiem ir ilgs un nogurdinošs process, kura steigā iespējams aizmirst pat elementāras lietas, taču visam jābūt pārdomātam līdz pat sīkumam. Tieši tāpēc mūsu tipogrāfija Jums palīdzēs atvieglot un padarīt par baudāmu gatavošanos nozīmīgajam notikumam un izstrādās Jūsu vēlmēm atbilstošas galda kartes.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mēs nodrošinām galda karšu piegādi klienta norādītajā adresē. Lūdzu, informējiet mūs par piegādes vajadzībām, un mēs vienosimies par visērtāko piegādes veidu.
Jā, mēs piedāvājam iespēju izvēlēties speciālu papīru un dažādas apdrukas tehnikas, lai padarītu galda kartes vizuāli pievilcīgas un piesaistītu uzmanību. Piemēram, var izmantot laminātu, laku vai foliju. Lūdzu, informējiet mūs par savām vēlmēm, un mēs sniegsim sīkāku informāciju.
Jā, mēs piedāvājam iespēju ārkārtas pasūtījumiem, kad galda kartes nepieciešamas īsā laika posmā. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai pārrunātu šādu iespēju un sniegtu jums nepieciešamo atbalstu.
Lai iegūtu vairāk informācijas par galda karšu izgatavošanu un citiem pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus: +371 27863280, info@tipografijas.lv. Mūsu profesionālais komanda ir gatava atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem un sniegt nepieciešamo palīdzību.
Visbiežāk izmantotais ir 9x5 cm salocītā veidā, bet ir iespējams kartes izveidot dažādos formātos. Sazinieties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju par piedāvājumu.
Jā, mēs piedāvājam iespēju ievietot jūsu logo, uzrakstu vai personalizētu dizainu. Tas palīdzēs papildināt svētku noskaņu un veicinās zīmolu atpazīstamību.
Izgatavošanas laiks ir atkarīgs no galda karšu apjoma un dizaina sarežģītības. Mēs centīsimies izpildīt jūsu pasūtījumu ātri un sniegt jums informāciju par paredzamo laiku.
Jā, mūsu dizaineri sniegs jums konsultācijas un palīdzību galda karšu dizaina izveidē. Mēs nodrošināsim profesionālu atbalstu, lai jūsu galda kartes izskatās estētiski un atbilstu jūsu vēlmēm.
Jā, mēs piedāvājam galda karšu iepakojumu un vāciņu iespējas, lai aizsargātu un uzlabotu karšu izskatu. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par šo papildu pakalpojumu.
Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus: +371 27863280, info@tipografijas.lv. Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu, kas atrodas mūsu tīmekļa vietnē. Mēs ar prieku apstrādāsim jūsu pasūtījumu un sniegsim nepieciešamo atbalstu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU