Lietišķā poligrāfija

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Lietišķā poligrāfija

Lietišķās poligrāfijas izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Lietišķā poligrāfija ir neatņemams atribūts jebkuram uzņēmumam. Pat vismazākajai organizācijai ir nepieciešama reprezentatīva vai lietišķa poligrāfija. Lietišķajā poligrāfijā ietilpst vizītkartes, blankas, veidlapas, mapes, aploksnes u. c. Mazās un vidējās tirāžas iespējams nodrukāt stundas laikā. Lielās tirāžas iespējams nodrukāt 1 – 3 dienu laikā.

Cenas Galerija Pasūtīt

Lietišķās poligrāfijas izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Lietišķā poligrāfijas izgatavošanas un drukāšanas cenas

Vizītkartes (50 x 90 mm) digitālā druka (250 – 400 g)

Skaits Raksturojums* Cena Raksturojums* Cena  Cena ar matt vai gloss laminātu (4+4)
100 4+0 12.00 4+4 17.00 22.00

Lasīt vairāk par vizītkartēm…

Digitālā druka A4 veidlapas (papīrs 100 gr.) drukas cenas

SKAITS (gab.) SPECIFIKĀCIJA* CENA SPECIFIKĀCIJA* CENA 
100 4+0 25.00 1+0 5.00

Lasīt vairāk par veidlapām…

Logo veidi un cenas

35-60 € 150-250 € 300-1500 €
MAZAIS VIDĒJAIS LIELAIS

Lasīt vairāk par logotipu …

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenas veido:

 1. Informācijas ievākšana par uzņēmumu/profesiju/jomu/produktu;
 2. Dizaina, idejas, skices izstrādāšana, vizuālā noformējuma izveide;
 3.  Tā kā maketa un dizaina izstrāde ir cieši saistīta, šajā posmā notiek dizaina – teksta, bilžu un citu grafisko elementu  pielāgošana nepieciešamajiem izmēriem, ievērojot visas pārlaides, griezuma līnijas un citas prasības,  kuras ir svarīgas, lai izveidotu derīgu failu ( jebkādai poligrāfijas produkcijai, web materiāliem vai logotipam). Parasti mēs izstrādājam 2-3 maketu variantus.
 4. Nākamais posms – maketa saskaņošana ar klientu, nepieciešamo izmaiņu veikšana un atkārtota maketa saskaņošana ar pasūtītāju līdz tiek iegūts gala apstiprinājums.

Maketēšanas darbu stundas likme – 30.00 EUR, stundas likme var mainīties atkarībā no darba apjoma.

Apjomīgu poligrāfijas materiālu (kalendāru, katalogu, grāmatu un žurnālu) dizaina izstrādes stundas likme ir zemāka.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Lietišķo poligrāfiju izgatavosim dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Firmas stila un logotipa izstrāde

Firmas stils. Firmas stila un logotipa izstrāde – logotipa, vizītkartes, aploksnes, veidlapu izveide. Mēs piedāvājam pilnu poligrāfijas pakalpojumu kompleksu no idejas un dizaina izstrādes līdz gatavās poligrāfijas produkcijas piegādei.

Firmas stilu veido: logotips, vizītkarte, aploksne, veidlapa.

Dizaina izstrādes cena: no 150 EUR.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Jūs varat izmantot savu dizainu, ja jums tāds ir. Mēs arī piedāvājam palīdzību jauna dizaina izveidē, ja tas nepieciešams. Mūsu dizaineri strādās kopā ar jums, lai nodrošinātu optimālu dizaina risinājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm un mērķiem.
Jā, mēs varam nodrošināt paraugus un iepriekšējo darbu apskati. Tas ļaus jums iegūt labāku izpratni par mūsu darba kvalitāti un iespējām.
Vizītkartes, blankas, veidlapas, mapes un aploksnes var tikt izgatavotas un drukātas dažādos standarta vai pielāgotos izmēros. Mēs drukājam arī individuālus pieprasījumus.
Jā, mēs garantējam augstas kvalitātes izgatavošanu un drukāšanu visiem mūsu lietišķajiem poligrāfijas izstrādājumiem. Mēs izmantojam profesionālu aprīkojumu un rūpīgi kontrolējam visu ražošanas procesu, lai nodrošinātu galīgā produkta kvalitāti.
Mēs pieņemam pasūtījumus gan no privātpersonām, gan no uzņēmumiem. Lietišķā poligrāfija ir piemērota visiem, kuri vēlas radīt profesionālu iespaidu un izmantot personalizētus materiālus savā ikdienas darbībā vai pasākumos.
Lai saņemtu papildu informāciju vai veiktu pasūtījumu lietišķajai poligrāfijai, lūdzu, aizpildiet mūsu tiešsaistes pasūtījuma formu vai sazinieties ar mums pa tālruni +371 27863280 vai e-pastu info@tipografijas.lv. Mūsu profesionālais personāls būs priecīgs sniegt jums nepieciešamo palīdzību un konsultācijas.
Lietišķā poligrāfija ir uzņēmuma reprezentatīvā atribūtika: vizītkartes, blankas, veidlapas, mapes, aploksnes u. c.
Lietišķā poligrāfija ir svarīgs uzņēmuma atribūts, kas nodrošina profesionālu un reprezentatīvu izskatu. Vizītkartes, blankas, veidlapas, mapes un aploksnes palīdz veidot vienotu un profesionālu uzņēmuma identitāti, atstājot pozitīvu iespaidu uz klientiem un partneriem.
Mazas un vidējas tirāžas lietišķās poligrāfijas izgatavošana un drukāšana ir iespējama stundu laikā. Lielākas tirāžas var tikt nodrukātas 1–3 darba dienu laikā. Izpildes laiks var atšķirties atkarībā no pasūtījuma apjoma un sarežģītības.
Mēs izmantojam augstas kvalitātes papīru un citas materiālu iespējas lietišķās poligrāfijas izgatavošanai. Mūsu piedāvājumā ir dažādi papīra veidi un apdares opcijas, kas ļauj izveidot izturīgus un vizuāli pievilcīgus produktus.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU