Perforācija – papīra perforācijas pakalpojumi

Sākumlapa / Pēcdrukas apstrāde/ Perforācija – papīra perforācijas pakalpojumi

Perforācija - caurumu zīmēšana, kas veido līniju

Perforācija – caurumošanas process, kurā uz lapas vai cita materiāla, tuvu viens otram, tiek izvietoti noteiktas formas un vienāda diametra caurumiņi. Pārsvarā perforāciju pielieto biļešu, noraujamo kalendāru, dažādu noraujamo kuponu, bloknotu, pastmarku kā arī citu poligrāfijas produktu izgatavošanā. Perforāciju ir iespējams veikt gan pa lapas horizontāli, gan vertikāli, tas viss ir atkarīgs no produkcijas dizaina un klienta vēlmēm.

Cenas Galerija Pasūtīt

Perforācija - caurumu zīmēšana, kas veido līniju

Perforācijas procesa cena

Perforācijas cena – 0,10 EUR/gab.

 

Kā tas notiek un kādi ir perforācijas veidi?

Perforācija tiek veikta pēc drukāšanas un atvieglo papīra vai jebkura cita materiāla pārplēšanu, kādā noteiktā vietā. Atkarībā no caurumiņu veida, perforācija tiek iedalīta divos veidos:

 • punktveida;
 • līnijveida.

Darbs tiek veikts uz speciālas, automātiskas iekārtas, kas nodrošina augstu produktivitāti un kvalitāti.

Dažreiz perforāciju izmanto precīzam un vieglam locījumam uz nodrukātā papīra, tas ir, kā alternatīvu bigošanai vai falcēšanai.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Perforācija 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Perforācijas veikšanai izmantotā tehnoloģija

Perforēšanu mēs veicam uz Morgana AutoCreaser Pro 33 iekārtas. Tā ir pilnībā automātiska bigošanas – perforēšanas iekārta ar vakuuma padeves sistēmu un unikālu tehnoloģiju, kas izslēdz papīra pārraušanas iespējas.

– Šīs iekārtas darba ātrums sasniedz līdz pat 8500 A4 formāta lapas stundā.

Mūsu speciālisti ir ar lielu pieredzi poligrāfijas ražošanā un vienmēr ir gatavi piedāvāt Jums plašu poligrāfijas pakalpojumu klāstu. Mēs palīdzēsim Jums piemeklēt optimālāko bigošanas, falcēšanas vai perforācijas variantu un jebkuru pasūtījumu izpildīsim kvalitatīvi, ātri un par pieejamām cenām. Pateicoties tam, ka visas darbam nepieciešamās iekārtas mums ir pieejamas uz vietas, mēs garantējam operativitāti un pilnu darba ciklu pie mums uz vietas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Perforācija ir process, kurā tiek veidoti caurumiņi vai iezīmes uz materiāla, kas ļauj noraujamo daļu viegli atdalīt no galvenā produkta. Tas ir populārs veids, kā izveidot biļetes, kuponus, bloknotus un citus poligrāfijas izstrādājumus ar noplēšamām daļām.
Perforāciju var izmantot daudzu veidu poligrāfijas izstrādājumu izgatavošanā, tostarp biļetēm, noplēšamiem kalendāriem, kuponiem, pastmarkām un citiem produktiem ar noraujamām daļām.
Jā, ir iespējams veikt perforāciju gan horizontāli, gan vertikāli, atkarībā no jūsu dizaina un vēlmēm.
Jā, perforācija ir iespējama uz dažāda biezuma papīra.
Jā, ir dažādi standarta veidi, kādā var izvietot perforācijas caurumus, piemēram, līnijveida perforācija vai noteiktas formas perforācijas. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties vislabāko risinājumu, kas atbilst jūsu dizaina prasībām.
Materiāla biezums var ietekmēt perforācijas procesu, jo biezāki materiāli var prasīt spēcīgākus instrumentus vai speciālus iestatījumus, lai iegūtu vēlamo rezultātu. Mēs pielāgosim procesu atbilstoši jūsu izvēlētajam materiālam.
Lai pasūtītu perforācijas pakalpojumu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu norādīto kontaktinformāciju vai aizpildiet mūsu tiešsaistes pasūtījuma formu mūsu tīmekļa vietnē. Mēs priecāsimies palīdzēt jums ar jebkuriem jautājumiem un nodrošināt kvalitatīvu perforācijas pakalpojumu.
Perforācijas veidošanai var būt noteiktas ierobežojumu robežas, atkarībā no materiāla veida, izmēra un perforācijas tehnikas. Sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim jums izprast šīs robežas un sniegsim jums vislabāko risinājumu.
Jā, perforāciju var izmantot ne tikai funkcionalitātes nolūkos, bet arī kā interesantu un pievilcīgu dizaina elementu. Tas var piešķirt jūsu poligrāfijas izstrādājumam unikālu izskatu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU