Kanvas izgatavošana un druka

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Kanvas izgatavošana un druka

Kanvas izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Ātra un kvalitatīva kanvu izgatavošana, pielāgota Jūsu vēlmēm. Kanvu druka lieliski papildinās interjeru un kļūs par īpašu dāvanu.

Cenas Galerija Pasūtīt

Kanvas izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Kanvu izgatavošanas un drukāšanas cenas

Visas cenas norādītas ar PVN

IZMĒRS (cm) CENA 
20 x 30 24.00
25 x 50 25.00
30 x 30 28.00
30 x 40 29.00
40 x 40 32.00
40 x 60 34.00
40 x 80 42.00
50 x 50 35.00
50 x 60 37.00
50 x 70 39.00
50 x 80 45.00
50 x 100 48.00
60 x 90 47.00
60 x 120 55.00
70 x 60 49.00
70 x 70 54.00
80 x 80 58.00
90 x 120 65.00 ‎
100 x 100 63.00
 • Izpilde 3-4 darba dienas (pa papildus samaksu varam izgatavot ātrāk)
 • Cena norādīta par 1 gab.
 • Cenā iekļauts materiāls ar apdruku un koka apakšrāmi
 • Par nestandarta izmēru cenām, lūdzu, sazināties ar mums
 • Materiāls – Coala Canvas S 310g

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Kanvas bez rāmja no gatava faila izgatavosim 1 dienas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Kanvas izgatavošana, dizains un druka

Kanvas izgatavošana notiek dažos posmos. Vispirms Jūsu izvēlēto fotogrāfiju vai attēlu izdrukā uz poliestera – kokvilnas kanvas auduma, izmantojot jaunākās kanvas apdrukas tehnoloģijas, rezultātā iegūstot foto gleznu uz audekla. Kanvas druka tiek veikta ar īpašu drukas iekārtu, kas nodrošina augstu attēla kvalitāti, košumu, vienmērīgu toņu un pustoņu krāsu pārejas.

Kanvas audums ir īpaši ražots, lai to apdrukātu un uzstieptu uz koka apakš rāmja un pēc faktūras, audums ir izturīgs un tam tiek garantēta ilga kalpošana. Apakš rāmi varat iegādāties atsevišķi vai arī pasūtīt pie mums jau gatavu, uz rāmja uzstieptu kanvu.

Kanvas dizains

Kanvas dizainu varat izvēlēties Jūs paši. Uz kanvas audekla varat iemūžināt savu ģimenes bildi, portretu vai vienkārši skaisti notvertu saulrieta mirkli. Pateicoties koka rāmim, uz kura tiek uzvilkts audums, bilde kļūst līdzīga gleznai, iegūstot telpiskumu un emocionālu dzīvīgumu.

Kanva ir fotogrāfija vai attēls uz audekla. Tas ir veids kā sev mīļu fotogrāfiju vai attēlu pārvērst mākslas darbā. Kanvas kalpo kā lieliska telpas dekorācija un interjera elements mājās, birojā, skolā u.c. Tā ir personīga dāvana nozīmīgos svētkos, dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, jubilejā vai kāzās u.tml.

Vairāku daļu foto kanva

Izgatavojot vairāku daļu foto kanvu, fotogrāfija tiek sadalīta, izdrukāta un atsevišķi uzstiepta uz koka apakš rāmja. Katrai kanvas daļai ir speciāli stiprinājumi, kas ļauj to viegli piekārt pie sienas. Pasūtot vairāku daļu foto kanvu nepieciešams norādīt, cik centimetru atstarpe būs starp kanvas daļām. Katru kanvas daļu karina vienu otrai blakus un tā var sastāvēt, piemēram, no trim, četrām vai piecām daļām, taču kopā saliktas tās veidos iespaidīgu foto kanvu, kas būs grezns interjera papildinājums.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs izmantojam augstas kvalitātes drukas tehnoloģijas, lai kanvai nodrošinātu skaidrus attēlus un krāsas. Jūsu kanva būs izcilas kvalitātes un vizuāli pievilcīga.
Jā, mēs nodrošinām piegādi kanvas pasūtījumiem. Piegādes izmaksas un laiks var atšķirties atkarībā no jūsu atrašanās vietas un pasūtījuma apjoma. Lai uzzinātu precīzas piegādes detaļas, sazinieties ar mums.
Mēs piedāvājam gan standarta izmērus, gan iespēju pasūtīt pielāgotu izmēru. Jūs varat norādīt vēlamo izmēru pasūtījuma formā vai sazinoties ar mums.
Lai veiktu pasūtījumu vai saņemtu papildu informāciju par kanvas izgatavošanu, lūdzu, aizpildiet mūsu tiešsaistes pasūtījuma formu vai sazinieties ar mums pa tālruni +371 27863280 vai e-pastu info@tipografijas.lv. Mēs ar prieku palīdzēsim un sniegsim visu nepieciešamo informāciju.
Jā, mēs piedāvājam kanvu izgatavošanu un drukāšanu ar individuālu dizainu.
Mēs izmantojam augstas kvalitātes kanvas materiālus, kas ir piemēroti drukai un nodrošina izcilu attēla kvalitāti un izturību.
Jā, jūs varat nodrošināt savu dizainu kanvai. Mēs izmantojam jūsu sniegto dizainu vai palīdzam jums izstrādāt un pielāgot dizainu, lai tas būtu vizuāli pievilcīgs un atbilstu jūsu vēlmēm.
Jā, kanvas druka lieliski papildina interjeru un dod iespēju radīt unikālu atmosfēru telpās. Jūs varat izvēlēties dizainu, kas harmonizēs ar jūsu mājas vai biroja iekārtu.
Kanvas izgatavošanas laiks ir 2-4 darba dienas, atkarībā no pasūtījuma apjoma un kanvas izmēra. Parasti mēs cenšamies izpildīt pasūtījumu pēc iespējas ātrāk, bet precīzu laiku varēsim norādīt, kad saņemsim jūsu pasūtījumu un detalizēto informāciju.
Jā, kanvas tiek nodrošinātas ar gatavu uzkaršanas sistēmu, kas ļauj jums viegli un ērti piekārt kanvu pie sienas.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU