Kanvas izgatavošana un druka

Ātra un kvalitatīva kanvu izgatavošana, pielāgota Jūsu vēlmēm. Kanvu druka lieliski papildinās interjeru un kļūs par īpašu dāvanu.

Pasūtīt

Kanvas izgatavošana un druka

Kanvu izgatavošanas cenas

IZMĒRS (cm)CENA 
30 x 4024.00
40 x 4025.00
40 x 6026.00
50 x 7032.00
50 x 8035.00
50 x 10037.00
60 x 12045.00
100 x 10052.00 ‎
90 x 12054.00
 • Cena norādīta par 1 gab.
 • Cenā iekļauts materiāls ar apdruku un koka apakš rāmi
 • Visas cenas norādītas bez PVN
 • Izpilde 2 – 3 darba dienas
 • Par nestandarta izmēru cenām, lūdzu, sazināties ar mums

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Kanvas bez rāmja no gatava faila izgatavosim 1 dienas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes iekārtas! Izmantojam augstas kvalitātes un ekoloģiskos materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Visiem mūsu klientiem poligrāfijas produkcijai nodrošinām kvalitātes garantiju!

Kanvas izgatavošana, dizains un druka

Kanvas izgatavošana notiek dažos posmos. Vispirms Jūsu izvēlēto fotogrāfiju vai attēlu izdrukā uz poliestera – kokvilnas kanvas auduma, izmantojot jaunākās kanvas apdrukas tehnoloģijas, rezultātā iegūstot foto gleznu uz audekla. Kanvas druka tiek veikta ar īpašu drukas iekārtu, kas nodrošina augstu attēla kvalitāti, košumu, vienmērīgu toņu un pustoņu krāsu pārejas.

Kanvas audums ir īpaši ražots, lai to apdrukātu un uzstieptu uz koka apakš rāmja un pēc faktūras, audums ir izturīgs un tam tiek garantēta ilga kalpošana. Apakš rāmi varat iegādāties atsevišķi vai arī pasūtīt pie mums jau gatavu, uz rāmja uzstieptu kanvu.

Kanvas dizains

Kanvas dizainu varat izvēlēties Jūs paši. Uz kanvas audekla varat iemūžināt savu ģimenes bildi, portretu vai vienkārši skaisti notvertu saulrieta mirkli. Pateicoties koka rāmim, uz kura tiek uzvilkts audums, bilde kļūst līdzīga gleznai, iegūstot telpiskumu un emocionālu dzīvīgumu.

Kanva ir fotogrāfija vai attēls uz audekla. Tas ir veids kā sev mīļu fotogrāfiju vai attēlu pārvērst mākslas darbā. Kanvas kalpo kā lieliska telpas dekorācija un interjera elements mājās, birojā, skolā u.c. Tā ir personīga dāvana nozīmīgos svētkos, dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, jubilejā vai kāzās u.tml.

Vairāku daļu foto kanva

Izgatavojot vairāku daļu foto kanvu, fotogrāfija tiek sadalīta, izdrukāta un atsevišķi uzstiepta uz koka apakš rāmja. Katrai kanvas daļai ir speciāli stiprinājumi, kas ļauj to viegli piekārt pie sienas. Pasūtot vairāku daļu foto kanvu nepieciešams norādīt, cik centimetru atstarpe būs starp kanvas daļām. Katru kanvas daļu karina vienu otrai blakus un tā var sastāvēt, piemēram, no trim, četrām vai piecām daļām, taču kopā saliktas tās veidos iespaidīgu foto kanvu, kas būs grezns interjera papildinājums.

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.