Tipogrāfijas produkcija

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija

Poligrāfijas – Tipogrāfijas produkcija

Kvalitatīva poligrāfija ir jebkuras kompānijas vizītkarte. Poligrāfijas produkcijai ir svarīga nozīme katra uzņēmuma dzīvē. Tai var būt kā reklāmas, tā arī informatīva nozīme. Parasti vizītkartes, flajeri, katalogi, bukleti vai skrejlapas pirmās nonāk potenciālo klientu redzes lokā, un pēc to ārējā izskata rodas priekšstats par visu uzņēmumu. Tieši tāpēc ir svarīgi radīt kvalitatīvu poligrāfijas produkciju, lai veidotu pozitīvu uzņēmuma imidžu.

Mēs piedāvājam pilnu poligrāfijas pakalpojumu kompleksu no idejas un dizaina izstrādes līdz gatavās poligrāfijas produkcijas piegādei.

Poligrāfijas produkcija ir arī: kalendāri, uzlīmes, atklātnes, kabatas kalendārīši, ielūgumi, diplomi, ziemassvētku kartiņas, etiķetes, firmas bloknoti un cita drukas produkcija izgatavota poligrāfijas ražošanas procesā.

Kā reklāmas produkciju ir iespējams uzskatīt arī prezentmateriālus. Mūsu kompānija arī ražo jebkura veida un apjoma prezentreklāmas produkciju visdažādākajiem mērķiem. Vairāk par prezentmateriāliem uzzini sadaļā prezentreklāma.

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU