Ploterēšanas darbi

Sākumlapa / Poligrāfija/ Ploterēšanas darbi

Ploterēšana - uzlīmju un līmplēvju izgatavošanas veids

Ploterēšana ir sarežģītas formas uzlīmju un līmplēvju izgatavošanas veids. Precīzi tiek izgriezta katra dizainera radītā vissmalkākā detaļa.

Cenas Galerija Pasūtīt

Ploterēšana - uzlīmju un līmplēvju izgatavošanas veids

Ploterēšanas izgatavošanas un drukāšanas cenas

 • Uzlīmju griešana ar ploteri pa kontūru – 10 €/m2 (ar PVN)
 • Lielformāti, loksnes SRA3 – 0,15 EUR+PVN (1 loksne)

Kas ir ploterēšana?

Ploterēšana ir vienkāršākais veids sarežģītas formas uzlīmju un līmplēvju izgatavošanai. Plotegriešanas rezultātā precīzi, sīki, tiek izgriezta katra dizainera radītā vissmalkākā detaļa un forma. Mūsdienās ploteris ir spējīgs sagriezt jebko, sākot no parastā kartona līdz biezai ādai. Ploteris var strādāt ar ļoti lielu papīra formātu, līdz pat A0 formātam.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Ploterēšana 1 stundā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Ploterēšanas pielietojums

Ploterēšanas rezultāts ir lielisks noformējums skatlogiem, vitrīnām, biroju skatlogiem iekštelpās, skaistumkopšanas saloniem, veikaliem, dažādu veidu tirdzniecības  vietās un citām sabiedriski aktīvām vietām. Papildus tam ploterdarbus plaši pielieto automašīnu aplīmēšanas līmplēvju ražošanā, informatīvu norāžu un planšetu aplīmēšanas ražošanā, kā arī uz jebkuras citas, tālākas informāciju nesošas virsmas uzlīmju ražošanā.

Tā pielietošana kļūst arvien biežāk pielietojama ne tikai reklāmas un biznesa sfērā, bet arī mākslas. Ar ploterēšanas palīdzību tas ir visvienkāršākais uzņēmuma vēstnesis Jūsu rokās.

Biežāk uzdotie jautājumi

Lai pasūtītu ploterēšanas darbus un saņemtu cenas piedāvājumu, lūdzu, aizpildiet mūsu pasūtījuma veidlapu, kas atrodas mūsu mājaslapā, vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, izmantojot e-pastu: info@tipografijas.lv. Mēs ar prieku palīdzēsim jums ar jautājumiem un piedāvāsim vislabāko risinājumu jūsu ploterēšanas vajadzībām.
Jā, mēs piedāvājam individuālas dizaina iespējas ploterētajiem izstrādājumiem. Mēs varam palīdzēt jums ar dizaina izstrādi un pielāgot izstrādājumu atbilstoši jūsu vīzijai un vajadzībām. Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, lai uzzinātu vairāk.
Lai nodrošinātu labāko rezultātu, mēs vēlētos saņemt attēlus vai dizaina failus, kas ir augstas kvalitātes un droši glabāti. Ieteicams nodot failus formātos, kas atbalsta vektorgrafiku, piemēram, AI, EPS vai PDF, lai nodrošinātu precīzu izgriezumu un kvalitatīvu rezultātu.
Ploterēšana nodrošina precīzu un detalizētu uzlīmju un līmplēvju izgatavošanu, kurā katrs dizainera radītais elements tiek izgriezts ar vislielāko precizitāti. Tas nodrošina augstas kvalitātes rezultātu, kas izceļas ar skaidrām kontūriem un detaļām.
Mēs piedāvājam dažādu materiālu izvēles iespējas ploterēšanai, tostarp līmplēves, plēves, uzlīmes, auduma materiālus un daudz ko citu. Jūs varat izvēlēties materiālu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un dizaina projektam.
Jā, mēs piedāvājam iespēju ploterēt izmērus, kas atšķiras no standarta. Mūsu aprīkojums un tehnoloģijas ļauj pielāgot izmērus atbilstoši jūsu individuālajām prasībām un projektam.
Ploterēšanas darbības laiks ir atkarīgs no projekta apjoma un sarežģītības. Lai uzzinātu precīzu laiku, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem.
Jā, ploterētās uzlīmes tiek izgatavotas izmantojot augstas kvalitātes materiālus, kas ir noturīgi pret ārējiem faktoriem. Tas ietver noturību pret sauli, mitrumu, temperatūras izmaiņām un citiem vides apstākļiem. Jūsu ploterētās uzlīmes būs izturīgas un ilgmūžīgas.
Jā, mēs nodrošinām izgriezto materiālu uzlīmju un līmplēvju uzstādīšanu, ja tas ir nepieciešams. Mūsu komanda ir pieredzējusi un veiks uzstādīšanas procesu ar precizitāti un rūpību, lai jūs saņemtu gatavu produktu, kas ir gatavs lietošanai.
Jā, ja nepieciešams, mēs varam nodrošināt parauga izgatavošanu pirms pilnas produkcijas izgatavošanas. Tas ļauj pārliecināties par izstrādājuma kvalitāti un dizainu pirms galīgās izgatavošanas. Lūdzu, norādiet savu vēlmi saņemt paraugu, un mēs organizēsim to izgatavošanu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU