Aploksnes – aplokšņu apdruka

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Aploksnes – aplokšņu apdruka

Aplokšņu apdruka

Aploksnes ir ne tikai praktiskas, bet darbojas arī kā spēcīgs instruments kā reklamēt savu uzņēmumu un tās lieliski papildina ielūgumus un apsveikumus, paspilgtinot Jūsu pasākuma noskaņu.

Piedāvājam izstrādāt dizainu un apdrukāt aploksnes Jūsu uzņēmumam vai privātiem pasākumiem.

Cenas Galerija Pasūtīt

Aplokšņu apdruka

Aplokšņu apdrukas cenas

Aplokšņu (pilnkrāsu) drukas cena:

Izmērs/ skaits
C6 CENA
C65 CENA
C5 CENA
C4/B4 CENA
10 20 20 20 20
50 30 34 40 45
100 50 60 71 79
200
100 95 125 115
300 140 125 170 159
500
205 155 255 210
 • Cenā nav iekļauta maketēšana un PVN
 • Izpilde 1-3 darba dienas
 • C6 (114 x 162 mm) atbilst A6 (10 x 15 cm)
 • C65 (114 x 229 mm) atbilst uz 3 daļām salocītai A4 lapai
 • C5 (162 x 229 mm) atbilst uz pusēm pārlocītai A4 lapai
 • C4 (229 x 324 mm) atbilst A4 lapai
 • B4 (250 x 353 mm)

Ņemiet vērā, ka apdruka nav iespējama līdz aploksnes malām. Neapdrukājamo malu platums – līdz 1cm

 

Aplokšņu dizaina izveide

DIZAINS IZSTRĀDES TERMIŅŠ CENA
Makets ~1 diena ~20.00
Dizains ~2-3 dienas ~35.00
 • Cenas norādītas bez PVN.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Mūsu modernā tehnoloģija un efektīva darba plūsma ļauj ātri izpildīt aplokšņu apdruku, pat steidzamos gadījumos.
Kvalitāte

Kvalitāte

Augstas kvalitātes apdruka! Izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas un augstas kvalitātes materiālus, lai nodrošinātu izcilu dizainu un attēla kvalitāti uz jebkuras aploksnes.
100% garantija

100% garantija

100% kvalitātes garantija! Katra apdruka atbilst augstākajiem standartiem. Piedāvājam pārskatīšanu vai atkārtotu druku, ja rezultāts neapmierina.

Aplokšņu dizaina izstrāde

Varētu šķist, ka aploksne ir tikai mazsvarīga detaļa, taču tās dizainam ir būtiska nozīme, lai efektīvi nodotu informāciju starp sūtītāju un saņēmēju.

Kad aplokšņu makets ir izstrādāts un pasūtītājs to ir apstiprinājis, sākas nākošais poligrāfijas procesa etaps – izstrādājuma izgatavošana – aplokšņu apdruka. Lai izvēlētos drukas veidu, ir jāzina produkta mērķis un izmantošana. Nepieciešama arī informācija par tirāžu un izpildes termiņiem.  Ja nepieciešams steidzami, tad mazu tirāžu nodrukāsim digitālajā drukā uzreiz pēc maketa iesūtīšanas.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mēs nodrošinām 100% kvalitātes garantiju. Ja jūs neesat pilnībā apmierināts ar apdrukātajām aploksnēm, mēs piedāvājam bezmaksas pārskatīšanu vai pilnīgu pasūtījuma atkārtošanu.
Lai pasūtītu, vienkārši apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni, izvēlieties nepieciešamo produktu un aizpildiet pasūtījuma formu. Mēs sazināsimies ar jums, lai pārrunātu detaļas un apstiprinātu pasūtījumu.
Pirms apdrukas sākuma mēs vienmēr apstiprinām dizainu ar klientu, lai nodrošinātu pilnīgu apmierinātību ar gala produktu.
Jā, mēs piedāvājam personalizācijas iespējas aplokšņu apdrukai, tostarp iespēju izvēlēties dažādus fontus un krāsas, kā arī integrēt īpašus dizainus vai logotipus, lai padarītu katru aploksni unikālu un atbilstošu jūsu uzņēmuma zīmolam.
Mēs izmantojam dažādus papīra veidus, tostarp reciklētu papīru, matētu un spīdīgu papīru. Katrs materiāls ir atlasīts, lai nodrošinātu ne tikai estētisku izskatu, bet arī ilgtermiņa izturību un funkcionalitāti.
Protams! Mēs piedāvājam pilnīgu aplokšņu dizaina izveidi, kas ļauj integrēt jūsu uzņēmuma logo, krāsu shēmas un citus vizuālos elementus.
Mūsu cenas ir atkarīgas no izvēlētā aplokšņu tipa, izmēra un drukas sarežģītības. Mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas, garantējot augstāko kvalitāti.
Jā, mēs piedāvājam plašu aplokšņu izmēru klāstu, sākot no standarta biroja izmēriem līdz individuāli pielāgotiem lielumiem, kas atbilst jūsu specifiskajām vajadzībām.
Apdrukas ilgums atkarīgs no pasūtījuma lieluma un dizaina sarežģītības. Mēs garantējam ātru un kvalitatīvu izpildi, bieži vien no idejas līdz realizācijai notiek vien dažu darba dienu laikā.
Aplokšņu apdruka palīdz efektīvi veicināt uzņēmuma atpazīstamību, sniedzot pirmo iespaidu jūsu zīmola profesionalitāti. Tie ir ideāls veids, kā pieteikt savu klātbūtni tirgū.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU