Iepakojums – Iepakojuma izgatavošana

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Iepakojums – Iepakojuma izgatavošana

Iepakojuma izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Iepakojumu izgatavošana, konstrukcijas, dizaina izstrādāšana, maketēšana. Izstrādāsim unikālu un nestandarta iepakojuma noformējumu, balstoties uz Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Cenas Galerija Pasūtīt

Iepakojuma izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Iepakojuma izgatavošanas un drukāšanas cenas

Iepakojuma cena ir atkarīga no tīražas, no pāsūtījuma skaita, no izmēra utt. Vairāk par cenu var uzzināt zvanot vai sarakstes veida.

Iepakojumu ar dizainu izstrādāsim pēc jūsu izvēles, cenu izrunāsim, jo cena ir atkarīga no dizaina (jusu dizaina, vai mūsu dizainera izstrādāšanas), no izmēra, tirāžas, vai tās būs maisiņš vai karton kārba(gatava kaste vai saliekama kaste)

 

Iepakojumu veidi

Pārtikas iepakojums, iepakojums alkohola produkcijai, iepakojums parfimērijai un kosmētikai, iepakojums elektrotehniskai precei un elektronikai, sadzīves ķīmijas iepakojums, dāvanu iepakojums, farmācijas preču iepakojums, kartona kastes apaviem un tekstila izstrādājumiem, iepakojums un kastītes konditorejas izstrādājumiem, tējai, kafijai.

 

 

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Iepakojumu dizainu izgatavosim nedēļas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Par iepakojumu izstrādi

Iepakojuma konstrukcijas un dizaina izstrādāšana, maketēšana. Mūsu speciālisti izstrādās iepakojuma nestandarta noformējumu. Pateicoties tam Jūsu prece izcelsies veikala plauktos.

Iepakojuma produkciju var izgatavot no tādiem materiāliem kā kartons, mikrogofrokartons, gofrokartons u. c. Lai izveidotu prezentablu un kvalitatīvu ārējo izskatu, izmanto dažādas drukāšanas metodes – no trafareta līdz fleksogrāfijas drukai. Mūsu tipogrāfija izmanto arī lakošanas, laminēšanas, reljefspiedes un citas tehnoloģijas.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Atsauksmes

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.