Iepakojums – Iepakojuma izgatavošana

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Iepakojums – Iepakojuma izgatavošana

Iepakojuma izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Iepakojumu izgatavošana, konstrukcijas, dizaina izstrādāšana, maketēšana. Izstrādāsim unikālu un nestandarta iepakojuma noformējumu, balstoties uz Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Cenas Galerija Pasūtīt

Iepakojuma izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Iepakojuma izgatavošanas un drukāšanas cenas

Iepakojuma cena ir atkarīga no tīražas, no pāsūtījuma skaita, no izmēra utt. Vairāk par cenu var uzzināt zvanot vai sarakstes veida.

Iepakojumu ar dizainu izstrādāsim pēc jūsu izvēles, cenu izrunāsim, jo cena ir atkarīga no dizaina (jusu dizaina, vai mūsu dizainera izstrādāšanas), no izmēra, tirāžas, vai tās būs maisiņš vai karton kārba(gatava kaste vai saliekama kaste)

 

Iepakojumu veidi

Pārtikas iepakojums, iepakojums alkohola produkcijai, iepakojums parfimērijai un kosmētikai, iepakojums elektrotehniskai precei un elektronikai, sadzīves ķīmijas iepakojums, dāvanu iepakojums, farmācijas preču iepakojums, kartona kastes apaviem un tekstila izstrādājumiem, iepakojums un kastītes konditorejas izstrādājumiem, tējai, kafijai.

 

 

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Iepakojumu dizainu izgatavosim nedēļas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Par iepakojumu izstrādi

Iepakojuma konstrukcijas un dizaina izstrādāšana, maketēšana. Mūsu speciālisti izstrādās iepakojuma nestandarta noformējumu. Pateicoties tam Jūsu prece izcelsies veikala plauktos.

Iepakojuma produkciju var izgatavot no tādiem materiāliem kā kartons, mikrogofrokartons, gofrokartons u. c. Lai izveidotu prezentablu un kvalitatīvu ārējo izskatu, izmanto dažādas drukāšanas metodes – no trafareta līdz fleksogrāfijas drukai. Mūsu tipogrāfija izmanto arī lakošanas, laminēšanas, reljefspiedes un citas tehnoloģijas.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mēs nodrošinām iepakojuma piegādi klienta norādītajā adresē. Lūdzu, informējiet mūs par piegādes vajadzībām, un mēs vienosimies par ērtāko piegādes veidu.
Nē, mēs galvenokārt izgatavojam standarta formāta iespakojumus. Sazinies ar mūsu klientu konsultantu, lai rastu labāko iepakojuma risinājumu Jūsu produktam.
Jā, jūs varat veikt pasūtījumu tiešsaistē, aizpildot pasūtījuma formu, kas atrodas mūsu mājaslapā. Lai saņemtu papildinformāciju vai palīdzību pasūtījuma veikšanā, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus.
Jā, mēs piedāvājam individuālo iepakojuma dizaina izstrādi, kas atbilst jūsu vēlmēm un produktam. Mūsu profesionālie dizaineri palīdzēs radīt unikālu un pievilcīgu dizainu.
Mūsu iepakojuma izgatavošanas process ietver konstrukcijas izstrādi, maketēšanu un drukāšanu. Mēs rūpīgi izvēlamies materiālus un tehnoloģijas, lai nodrošinātu augstas kvalitātes iepakojumu.
Mēs piedāvājam dažādus materiālus iepakojumam, tostarp kartonu, gofrkartonu, celofānu u.c. Jums ir iespēja arī izvēlēties daudzveidīgu apdari, piemēram, reljefu, foliju vai lakas pārklājumu.
Izgatavošanas laiks ir atkarīgs no iepakojuma apjoma un sarežģītības. Mēs cenšamies nodrošināt efektīvu izgatavošanas procesu, lai jūs varētu saņemt savu iepakojumu laikā.
Jā, mēs piedāvājam dažādas drukas metodes, tostarp ofsetdruku un digitālo drukāšanu, lai nodrošinātu augstas kvalitātes un izturīgu iepakojumu.
Jā, mēs veicam iepakojuma personalizāciju ar uzņēmuma logo, tekstu vai citiem individuāliem elementiem. Tas palīdzēs jūsu produktam izcelties un pievērst uzmanību.
Lai saņemtu cenu piedāvājumu par iepakojuma izgatavošanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus: +371 27863280, info@tipografijas.lv. Mēs ar prieku sniegsim jums detalizētu informāciju un cenu piedāvājumu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU