Dokumentu mapes izgatavošana

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Dokumentu mapes izgatavošana

Dokumentu mapes izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Dokumentu mapes dizainam jābūt oriģinālam un maksimāli jāvēsta par Jūsu uzņēmumu, pienācīgi to reprezentējot. Piedāvājam dokumentu mapju izgatavošanu – dizaina un drukas izstrādi.

Cenas Galerija Pasūtīt

Dokumentu mapes izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Dokumentu mapes izgatavošana un drukas cenas

Dokumentu mapes izgatavošana tiek veikta, izmantojot dažādus papīrus un kartonus ar paaugstinātu stingrību. Tās kalpo dažāda veida papīra un dokumentu uzglabāšanai un tiek izmantotas kā uzņēmuma stila elements.

Dokumentu mapes ir neaizvietojams aksesuārs, kuru lieto ikviens lietišķs cilvēks, kas izpildīta uzņēmuma stilā. Tā ir solīda imidža izveides neatņemama sastāvdaļa. Tas ir veiksmīgs un efektīvs paņēmiens, kā izveidot labu tēlu, jo tas pozitīvi reprezentē uzņēmumu, pildot arī reklāmas funkciju.

Dokumentu mapju izgatavošanas cenas

IZMĒRS SPECIFIKĀCIJA* SKAITS (gab.) CENA
A4 4+0 500 480

*Specifikācijas paskaidrojums: 4+0 – vienpusēja pilnkrāsu druka;

 • Kartons, cirtnis, 270 g
 • Mapes piegādājam izcirstas, nesalocātas
 • Papildus iespājama laminēšana un UV laka
 • Cena nav iekļauts PVN

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Dokumentu mapes izgatavosim nedēļas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Dokumentu mapes dizains un druka

Mūsu tipogrāfijas mākslinieki un maketētāji rūpējas par to, lai dokumentu mapes dizains būtu oriģināls un maksimāli vēstītu par Jūsu uzņēmumu, pienācīgi to reprezentējot.

Pārsvarā uz firmas mapēm tiek izvietots tās logotips, simbolika, kontaktinformācija, slogans, pēc Jūsu ieskatiem var pievienot arī papildu informāciju.

Dokumenta mapju drukāšanas izpildes metodes var būt: ofseta, sietspiede, digitāla, dobspieduma, reljefspiede, folijas karstspiede. Materiāli, ko izmanto dokumenta mapju ražošanā, ir daudzveidīgi: glancēts vai matēts papīrs, dizainerisks vai parasts kartons, iespējams izmantot arī plastiku un citus materiālus. Kā arī, mapes iespējams laminēt, tādā veidā paaugstinot to izturību un pagarinot nolietošanās laiku.

Izvēlieties tikai kvalitatīvāko produktu un pasūtiet dokumentu mapes, kas kalpos kā izdales materiāls vai reprezentācijas nolūkos! Oriģinalitāte un augsta kvalitāte ir mūsu speciālistu garantēta!

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Lai veiktu pasūtījumu dokumentu mapēm, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu mūsu tīmekļa vietnē vai sūtiet ziņu e-pastā: info@tipografijas.lv. Mēs sazināsimies ar jums, lai apstiprinātu pasūtījumu un turpinātu izpildi.
Jā, piedāvājam iespēju izvēlēties savu dizainu un pielāgot to mapei. Mūsu dizaineri palīdzēs jums izveidot dizainu atbilstoši jūsu vēlmēm un uzņēmuma identitātei.
Dokumentu mapju izgatavošanai mēs piedāvājam augstas kvalitātes kartonu.
Procesa ilgums atkarīgs no konkrētā projekta apjoma un sarežģītības. Parasti mēs cenšamies nodrošināt operatīvu izpildi, un izgatavojam dokumentu mapes laikā no dažām dienām līdz nedēļai.
Jā, nepieciešamības gadījumā mēs nodrošinām dokumentu mapju iekšpusē esošo papīru vai dokumentu turētājus. Varat izvēlēties piemērotu veidu, lai turētu un organizētu dokumentus saskaņā ar savām vajadzībām.
Jūs varat izvēlēties dažādas krāsas un apdruku. Mēs piedāvājam dažādas drukas tehnikas, piemēram, ofseta druku, digitālo druku vai folijas spiedumu, lai piešķirtu mapēm unikālu un profesionālu izskatu.
Jā, mēs piedāvājam iespēju ievietot individuālu logotipu vai uzņēmuma nosaukumu dokumentu mapēs. Tas palīdzēs jūsu uzņēmumam izcelties un nodrošinās profesionālu iespaidu.
Jā, mēs varam nodrošināt individuālu iepakojumu vai marķējumu dokumentu mapēm.
Jā, mēs nodrošinām dokumentu mapju izgatavošanu gan mazos, gan lielos apjomos. Neatkarīgi no pasūtījuma apjoma, mēs strādāsim, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un precizitāti.
Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus: +371 27863280, info@tipografijas.lv. Mūsu komanda sniegs jums nepieciešamo informāciju un sagatavos individuālu cenu piedāvājumu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU