Melnbaltā druka

Sākumlapa / Poligrāfija/ Melnbaltā druka

Melnbaltā druka – minimālais izpildes laiks

Melnbaltā druka tiek izmantota dokumentu, referātu, diplomu drukāšanai, kā arī sludinājumu un grāmatu drukai. Šis drukas veids tiek attiecināts uz operatīvo poligrāfiju, tāpēc izpildes termiņi ir minimāli.

Cenas Galerija Pasūtīt

Melnbaltā druka – minimālais izpildes laiks

Melnbaltās izdrukas cena

Skaits A4 A3
Vienpusēja Divpusēja Vienpusēja Divpusēja
1-9 0,10€ 0,20€ 0,20€ 0,40€
10-99 0,08€ 0,16€ 0,16€ 0,32€
100-249 0,06€ 0,12€ 0,12€ 0,24€
250-499 0,05€ 0,10€ 0,10€ 0,20€
500-1999 0,04€ 0,08€ 0,08€ 0,16€
2000-< 0,03€ 0,06€ 0,06€ 0,12€
 • Minimālā pasūtījuma vērtība – 10 EUR
 • Katra dokumenta palielināšana/ samazināšana + 0,2 EUR
 • Katra faila atvēršana + 0,6 EUR
 • Dokumentu rediģēšana 20,00 EUR/h
 • Materiālus drukai iespējams iesūtīt  formātos: Word, Excel, JEPG, PDF, TIFF, PPT, DWG
 • Cenas ir norādītas EUR bez PVN

Pateicoties tam, ka visas darbam nepieciešamās iekārtas mums ir pieejamas uz vietas, mēs garantējam operativitāti un pilnu darba ciklu pie mums uz vietas.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Melnbaltā druka vien dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Melnbaltās drukas priekšrocības

Melnbaltai drukai ir nenoliedzamas priekšrocības. Tas ir labākais variants, kad rodas nepieciešamība izgatavot tikai vienu vai vairākus bukletu, brošūru eksemplārus vai nodrukāt grāmatas mazās tirāžās. Melnbaltā druka ļauj ievērojami samazināt izmaksas, it īpaši drukājot skrejlapas, instrukcijas, prezentācijas, metodiskos materiālus un dokumentus. Savukārt, fotogrāfijas, attēli un pustoņi tiek drukāti izmantojot lāzera drukāšanu. Izdrukas, kas ir drukātas izmantojot melnbaltu lāzera printeri, ir izturīgas pret mitrumu, kas padara tās piemērotas sludinājumiem un reklāmai.

Divpusējā (duplex) druka ļauj ātri drukāt dokumentus no abām pusēm.

Melnbaltās digitālās drukas priekšrocības:

 • augstas izšķirtspējas druka;
 • zemas izmaksas;
 • ātri un kvalitatīvi.

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mēs piedāvājam steidzamu izpildi melnbaltajai drukai. Lūdzu, norādiet savas vajadzības un termiņus, un mēs centīsimies atrast risinājumu, lai nodrošinātu savlaicīgu pasūtījuma izpildi.
Jā, melnbaltā druka nodrošina skaidru un kontrastainu rezultātu. Mēs izmantojam kvalitatīvas iekārtas un tehnikas, lai panāktu labāko iespējamo attēla kvalitāti un detaļu attēlošanu.
Mūsu uzņēmums nodrošina kvalitatīvu melnbaltās drukas pakalpojumu ar minimāliem izpildes termiņiem. Mēs izmantojam modernas tehnoloģijas un piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai apmierinātu klientu vajadzības. Lai uzzinātu vairāk un saņemtu cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, izmantojot šādus kontaktus: tālrunis +371 27863280, e-pasts info@tipografijas.lv.
Jā, melnbaltā druka ir piemērota gan mazām, gan lielām tirāžām. Mūsu poligrāfijas uzņēmums ir aprīkots ar modernām iekārtām, kas spēj apkalpot dažādus drukas apjomus.
Lai saņemtu cenu piedāvājumu par melnbaltās drukas pakalpojumiem, lūdzu, aizpildiet mūsu pasūtījuma veidlapu, kas atrodas mūsu mājaslapā, vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, izmantojot šādus kontaktus: tālrunis +371 27863280, e-pasts info@tipografijas.lv.
Melnbaltā druka tiek izmantota dažādu dokumentu, referātu, diplomu drukāšanai, kā arī sludinājumu un grāmatu drukai. Tā ir populāra izvēle operatīvai poligrāfijai, jo ļauj samazināt izpildes termiņus.
Melnbaltā druka tiek attiecināta uz operatīvo poligrāfiju, tāpēc izpildes termiņi ir minimāli. Parasti drukas darbi tiek pabeigti ātri un efektīvi, lai nodrošinātu ātrumu un precizitāti. Protams, laiks atkarīgs no pasūtījuma apjoma un sarežģītības.
Jā, melnbaltā druka ir kvalitatīva. Mūsu uzņēmums nodrošina augstas kvalitātes drukas pakalpojumus, izmantojot modernas tehnoloģijas, lai nodrošinātu precīzu un skaidru rezultātu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU