Ēdienkartes un dzērienu kartes izgatavošana

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Ēdienkartes un dzērienu kartes izgatavošana

Izgatavošanas un drukāšanas ēdienkartes ar dizainu

Ēdienkarte un dzērienu karte ir ikviena restorāna, kafejnīcas, bistro vai kroga neatņemama sastāvdaļa. Tā kalpo kā iestādes vizītkarte un reklāma. Tāpēc tai ir jābūt vizuāli pievilcīgai, izturīgai pret nolietojumu un jānodod apmeklētājam galvenais iestādes koncepts.

Cenas Galerija Pasūtīt

Izgatavošanas un drukāšanas ēdienkartes ar dizainu

Ēdienkartes un dzērienu kartes izgatavošanas un drukāšanas cenas

SKAITS SPECIFIKĀCIJA* A3 CENA SPECIFIKĀCIJA* A3 CENA
3 4+0 16,94 4+4 20,57
15 4+0 36,30 4+4 47,19
50 4+0 88,33 4+4 106,48
80 4+0 96,80 4+4 124,03
 • Cena par visu tirāžu
 • No 300 EUR dizains
 • No 60 EUR makets
 • Cena ar PVN

*Specifikācijas paskaidrojums:

4+0 – vienpusēja pilnkrāsu druka;
4+4 – divpusēja pilnkrāsu druka;
1+0 – vienpusējā vienkrāsu druka;
1+1 – divpusējā vienkrāsu druka.

 

Ēdienkartes izstrāde

Ēdienkartei ir precīzi jāatspoguļo iestādes tēls un jāpiesaista klientu uzmanība. Tas nav tikai informatīvs materiāls, tā ir iespēja radīt pozitīvu pirmo iespaidu.

Ēdienkartes un dzērienu kartes izgatavo no bieza papīra vai kartona un tos iespējams ielaminēt. Kā arī ēdienkarti iespējams izgatavot no plastikāta veidīga materiāla. Tas ir sintētisks Kernow Print, Pro klases materiāls, kas pieejams dažādos biezumos un ir izturīgs pret mitrumu, taukvielām, saplēšanu, berzi, kā arī ir spoži balts un gaismas izturīgs.

Mūsu tipogrāfijas piedāvātā ēdienkartes izgatavošana notiek, izmantojot dažāda veida drukas tehnikas un jaunākās paaudzes tehnoloģijas, iekārtas, kā arī kvalitatīvākos materiālus, tādā veidā nodrošinot augstu produkta kvalitāti. Ēdienkartes un dzērienu kartes izveide notiek, ņemot vērā katra klienta individuālās vēlmes un prasības, pielāgojot to iestādes tēlam.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Ēdienkartes izgatavosim dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Ēdienkartes un dzērienu kartes dizains un druka

Mūsu tipogrāfijas speciālisti spēj realizēt visdažādāko veidu, izmēru un dizainu ieceres, sniedzot vislabāko risinājumu. Darbs tiek veikts ātri un kvalitatīvi, ar šīs jomas profesionāļiem, kas ir speciāli apmācīti, lai spētu strādāt ar modernu tehniku veiksmīgai darba izpildei.

Jums ir iespēja radīt unikālu, uzmanību piesaistošu un atmiņā paliekošu materiālu, mums uzticot savu ēdienkartes vai dzērienu kartes izstrādi.

Piedāvājam produktu fotogrāfa pakalpojumus

Lai Jums atvieglotu ēdienkartes izgatavošanas procesu, piedāvājam arī profesionāla produktu fotogrāfa pakalpojumus. Produktu fotogrāfa loma ir ne mazāk svarīga ēdienkartes un dzērienu kartes izstrādē, jo kā zināms, patērētāji vēlas redzēt sagaidāmo produktu, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai tas izskatītos gardi.

Mūsdienīga ēdienkarte ļauj īstenot visdažādākās klientu idejas gan standarta, gan nestandarta risinājumos. Nevilcinieties un sazinieties ar mums jau tagad!

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus: +371 27863280, info@tipografijas.lv. Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu, sūtiet ziņu e-pastā vai aizpildiet pasūtījuma formu, kuru atradīsiet attiecīgajā sadaļā. Mēs ar prieku apstrādāsim jūsu pasūtījumu un sniegsim nepieciešamo atbalstu.
Protams! Mēs varam ievietot jūsu uzņēmuma logo un pielāgot krāsas ēdienkartēs un dzērienu kartēs, lai tās atspoguļotu jūsu iestādes identitāti un profesionālu pieeju.
Jā, mēs piedāvājam izgatavot individuālas ēdienkartes un dzērienu kartes. Mūsu dizaineri palīdzēs jums izveidot un pielāgot dizainu atbilstoši jūsu vēlmēm un iestādes konceptam.
Ēdienkartes un dzērienu kartes izgatavošanai visbiežāk izmanto kvalitatīvu kartonu vai papīru, kas ir izturīgs pret nolietojumu. Ir pieejams sintētiskais papīrs, kas nav saplēšams, un kuru neietekmē mitrums – pat tiešs slapjums. Var izmantot arī laminātu. Izvēle ir atkarīga no jūsu vēlmēm un iestādes stila.
Jā, mēs nodrošinām iespēju ēdienkartes laminēt vai ievietot karti īpašā kabatiņā, kas palīdzēs aizsargāt tās no traipiem, pasargās no nolietošanās un saglabās izskatu.
Jā, mēs varam nodrošināt teksta tulkojumu vai pielāgojumus vairākās valodās ēdienkartēs un dzērienu kartēs. Tas ir īpaši noderīgi, ja jūsu iestāde ir viesnīcā vai to apmeklē dažādu valstu viesi.
Jā, mēs piedāvājam konsultācijas par ēdienkaršu un dzērienu karšu dizainu. Mūsu pieredzējušie dizaineri var sniegt jums ieteikumus un palīdzēt izveidot vizuāli pievilcīgu un funkcionālu dizainu, kas atbilst jūsu vēlmēm un mērķiem.
Jā, mēs nodrošinām ēdienkaršu un dzērienu karšu piegādi. Mēs varēsim vienoties par ērtu piegādes veidu, kas atbilst jūsu vajadzībām un atrašanās vietai.
Jā, mēs piedāvājam steidzamu ēdienkaršu un dzērienu karšu izgatavošanu. Ja jums ir īpaši nepieciešams saņemt ēdienkartes steidzami, mēs darīsim visu iespējamo, lai izpildītu jūsu pasūtījumu laikā.
Izgatavošanas process ir atkarīgs no pasūtījuma apjoma un sarežģītības. Mēs centīsimies pabeigt izgatavošanas procesu pēc iespējas ātrāk un sniegt jums informāciju par paredzamo laiku.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU