Par mums

Sākumlapa / Par mums

Tipogrāfija – Tipogrāfijas pakalpojumi

Mēs esam pilna cikla tipogrāfija, kas piedāvā pasūtītājam plašu poligrāfijas pakalpojumu spektru, sākot ar dizaina izstrādi un drukājamas produkcijas maketēšanu un beidzot ar gatavās produkcijas pēcapstrādi. Jaunas drukāšanas iekārtas un moderno tehnoloģiju izmantošana, liela darba pieredze, ka arī katra poligrāfiskas ražošanas etapa pareiza organizācija ļauj izpildīt jebkuras sarežģītības pasūtījumus kvalitatīvi un operatīvi.

Mūsu komandā darbojas radoši un zinoši nozares speciālisti, kas ir gatavi atdzīvināt Tavus dizainus un rūpēsies, lai Tu savu pasūtījumu saņemtu pēc augstākajiem kvalitātes standartiem maksimāli īsā laikā.

Mūsu kompānija dibināta 1994. gadā. Šajā darbības laikā esam ieguvuši lielu pieredzi poligrāfijas sfērā. Mēs sniedzam tipogrāfijas pakalpojumus dažāda profila klientiem: lielām un mazām kompānijām, valsts organizācijām, neatkarīgām apvienībām un privātām personām. Katram klientam individuāla pieeja un risinājumi atbilstoši klienta prasībām un mērķim.

Tipogrāfija Rīgā – drukājam kalendārus, bukletus, katalogus, skrejlapas, iepakojumus, vizītkartes, etiķetes, uzlīmes un citu poligrāfijas produkciju. Poligrāfijas materiālu dizains un maketēšana.

Poligrāfijas pakalpojumu pilns komplekss – plaša sortimenta poligrāfiskas un reklāmas produkcijas ražošana. Mēs sniedzam saviem klientiem pilnu pakalpojumu spektru. Pieņemsim pasūtījumu Jūsu ofisā, gatavu poligrāfijas produkciju piegādāsim īsākajā termiņā pēc Jūsu norādītās adreses.

Mūsu tipogrāfija piedāvā klientiem ne tikai augstu kvalitāti un operatīvu poligrāfijas produkcijas izgatavošanu, bet arī optimālas cenas, kas pieejamas lielākajai pasūtītāju daļai.

Ofseta drukas kvalitāti mūsu tipogrāfijā garantē Heidelberg, digitālās drukas kvalitāti Konica Minolta.

Kvalitāte un operativitāte – mūsu darba galvenie principi.