Grāmatu un žurnālu izgatavošana un druka

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Grāmatu un žurnālu izgatavošana un druka

Grāmatu un žurnālu izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Grāmatu – žurnālu produkcija ir viens no poligrāfiskās produkcijas veidiem, kas ir periodisks vai neperiodisks izdevums ar grafisko, teksta un ilustrētu informāciju. Izgatavojam grāmatas cietos un mīkstos vākos. Piedāvājam arī katalogu, brošuru, informatīvo biļetenu, žurnālu un citu tipogrāfijas produktu izgatavošanu.

Cenas Galerija Pasūtīt

Grāmatu un žurnālu izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

A5 Grāmatu un žurnālu izgatavošanas un drukas cenas

Grāmatas A5 izstrādes cena (gatavā veidā, 24 lpp., 4+4*) (mīkstais vāks)

TIRĀŽA (gab.) CENA (gab.)
50 3.00
100 2.20

*Specifikācijas paskaidrojums:

4+0 – vienpusēja pilnkrāsu druka;
4+4 – divpusēja pilnkrāsu druka;
1+0 – vienpusējā vienkrāsu druka;
1+1 – divpusējā vienkrāsu druka.

 • Cenā nav iekļauts PVN.

Maketēšanas un dizaina cena

Maketēšanas darbu stundas likme – 30 EUR, stundas likme var mainīties atkarībā no darba apjoma. Apjomīgu poligrāfijas materiālu (kalendāru, katalogu, grāmatu, žurnālu) dizaina izstrādes stundas likme ir zemāka.

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenu veido sekojoši parametri: nepieciešamais lapušu skaits, bilžu daudzums, iesniegto materiālu formāts un kvalitāte, kā arī tas, vai klients piedāvā savu dizaina stila ideju vai dizaineram jāpiemeklē un jāizveido uzņēmuma specifikai atbilstošs stils un dizains.

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenas veido:

 1. Informācijas ievākšana par uzņēmumu/profesiju/jomu/produktu;
 2. Dizaina, idejas, skices izstrādāšana, vizuālā noformējuma izveide;
 3. Tā kā maketa un dizaina izstrāde ir cieši saistīta, šajā posmā notiek dizaina – teksta, bilžu un citu grafisko elementu  pielāgošana nepieciešamajiem izmēriem, ievērojot visas pārlaides, griezuma līnijas un citas prasības,  kuras ir svarīgas, lai izveidotu derīgu failu ( jebkādai poligrāfijas produkcijai, web materiāliem vai logotipam). Parasti mēs izstrādājam 2-3 maketu variantus.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Grāmatu un žurnālu druka 1 dienas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Grāmatu un žurnālu dizaina izstrāde

Mēs piedāvājam pilnu poligrāfijas pakalpojumu kompleksu no idejas un dizaina izstrādes līdz gatavās poligrāfijas produkcijas piegādei. Grāmatu iespiešanu piedāvājam arī māzām tirāžām. Ar digitālās drukas palīdzību mazās tirāžas nodrukāsim stundas laikā.

Poligrāfijas produkcija ir arī: kalendāri, uzlīmes, posteri, atklātnes, kabatas kalendārīši, ielūgumi, diplomi, Ziemassvētku kartiņas, etiķetes, firmas bloknoti un cita drukas produkcija, kas izgatavota poligrāfijas ražošanas procesā.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mēs piedāvājam dažādus apdrukas efektus, piemēram, reljefu, foliju, reljefo lakas uzklāšanu un citus, lai jūsu grāmata vai žurnāls būtu vēl ievērojamāks un pievilcīgāks.
Jā, mēs nodrošinām grāmatu un žurnālu piegādi klienta norādītajā adresē. Lūdzu, informējiet mūs par piegādes vajadzībām, un mēs vienosimies par ērtāko piegādes veidu.
Jā, mēs piedāvājam iespēju ārkārtas pasūtījumiem, kad ir nepieciešamas grāmatas vai žurnāli īsā laika posmā. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai pārrunātu šādu iespēju un sniegtu jums nepieciešamo atbalstu.
Lai iegūtu vairāk informācijas par grāmatu un žurnālu izgatavošanu un citiem pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus: +371 27863280, info@tipografijas.lv. Mūsu profesionālais komanda ir gatava atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem un sniegt nepieciešamo palīdzību.
Mēs piedāvājam skavotas, šūtas un līmētas grāmatas un žurnālus. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumu.
Mēs izgatavojam grāmatas un žurnālus gan cietos, gan mīkstos vākos. Mēs izmantojam augstas kvalitātes kartonu, papīru vai audumu. Varat izvēlēties materiālu, kas atbilst jūsu projektam un budžetam.
Jā, mēs nodrošinām profesionālu grafisko dizainu grāmatām un žurnāliem. Mūsu pieredzējušie dizaineri palīdzēs radīt unikālu dizainu, kas atbilst jūsu vēlmēm un projektam.
Jā, mēs veicam drukas darbus gan teksta, gan attēlu izvietošanai grāmatās un žurnālos. Mēs nodrošinām augstas kvalitātes drukas tehnoloģijas, lai sasniegtu izcilu rezultātu.
Sākot no sākotnējās konsultācijas līdz galīgajai grāmatu vai žurnālu izgatavošanai, mūsu komanda ir klāt visos posmos. Mēs apspriedīsim jūsu prasības, nodrošināsim grafisko dizainu, drukāsim un pabeigsim pasūtījumu. Sazinieties ar mums, lai sāktu sadarbību.
Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus: +371 27863280, info@tipografijas.lv. Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu, kas atrodas mūsu tīmekļa vietnē. Mēs ar prieku apstrādāsim jūsu pasūtījumu un sniegsim nepieciešamo atbalstu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU