Pildspalva – Pildspalvu apdruka

Sākumlapa / Prezentreklāma/ Pildspalva – Pildspalvu apdruka

Pildspalvu izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Pildspalva – tas ir ne tikai kancelejas preču priekšmets, bet arī lielisks veids kā īstenot savas kompānijas prezentreklāmu. Neliels suvenīrs – pildspalva ar firmas logo noteikti patiks jūsu klientiem un paaugstinās uzticības līmeni jūsu firmai.

Galerija Pasūtīt

Pildspalvu izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Pildspalvas calipso izgatavošana un drukāšana

Jebkuras sarežģītības apdruka

Mūsdienīgās apdrukas tehnoloģijas ļauj izpildīt jebkuru pasūtījumu, sākot no vienkārša teksta, beidzot ar sarežģītiem prezentreklāmas suvenīriem ar logo. Pirms vairākiem gadiem bija iespējama apdruka tikai uz plastmasas pildspalvām. Šobrīd darba virsmas materiālam nav nozīmes, tāpēc visu nosaka tikai pasūtītāja fantāzija.

Paralēli reklāmas produkcijai, mūsu kompānija izpilda korporatīvo (biznesa) dāvanu un suvenīru pasūtījumus. Jebkurš notikums paliks atmiņā ilgi, ja tā dalībnieki saņems mazus, bet noderīgus pārsteigumus. Vienkārši izmantojiet pildspalvu apdrukas pakalpojumus, un jūsu svinību/svētku pasākumus visiem viesiem atstās patīkamu iespaidu.

Mūsu kompānija ir gatava izpildīt pasūtījumus jebkuras sarežģītības prezentreklāmas izgatavošanai. Mēs garantējam operatīvu un augstas kvalitātes apdruku uz suvenīriem un dāvanām.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Pildspalvas izgatavosim dažu dienu laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Apdrukas piedāvājumi

Mūsu kompānija piedāvā suvenīru, korporatīvo (biznesa) dāvanu un reklāmas produkcijas izgatavošanas pakalpojumus. Mūsdienīgās apdrukas metodes un kvalitatīvas krāsas izmantošana ļauj mums garantēt uzklāto uzrakstu un zīmējumu noturību. Uzticamības garantija ir arī lielā darba pieredze tipogrāfijas jomā (vairāk kā 19 gadi) un neskaitāmās apmierināto klientu atsauksmes.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mēs piedāvājam arī pildspalvas, kas izgatavotas no videi draudzīgiem materiāliem, piemēram, koka un bambusa. Mūsu mērķis ir nodrošināt kvalitatīvas produktus, samazinot ietekmi uz vidi.
Jā, mēs piedāvājam pildspalvu izgatavošanu ar individuālu dizainu. Jūs varat pasūtīt pildspalvas ar uzdruku, kas var būt jūsu uzņēmuma logo vai reklāmas teksts.
Mēs piedāvājam plašu krāsu izvēli pildspalvu korpusiem, kā arī dažādus materiālus, piemēram, plastmasu, koku vai metālu. Jūs varat izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm un zīmola identitātei.
Mēs piedāvājam pildspalvas tikai ar tinti.
Izgatavošanas un piegādes laiks pildspalvām ir atkarīgs no pasūtījuma apjoma un sarežģītības. Mēs centīsimies nodrošināt ātru izpildi, taču precīzs laiks tiks noteikts pasūtījuma apstiprināšanas brīdī.
Lai veiktu pasūtījumu pildspalvām, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma veidlapu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, izmantojot šādus kontaktus: tālrunis +371 27863280, e-pasts info@tipografijas.lv. Mēs ar prieku palīdzēsim jums ar jebkādiem jautājumiem un organizēsim pasūtījuma izpildi.
Jā, mēs piedāvājam atlaidi lielam pasūtījumam. Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, lai saņemtu vairāk informācijas par atlaidēm un pasūtījuma nosacījumiem.
Jā, mēs nodrošinām pildspalvu piegādi. Piegādes iespējas un izmaksas tiek precizētas atkarībā no pasūtījuma apjoma un piegādes atrašanās vietas. Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, lai uzzinātu vairāk informācijas par piegādes iespējām.
Jā, mēs piedāvājam pildspalvas ar gravējumu. Šis veids var piešķirt ekskluzīvu izskatu jūsu pildspalvām un uzlabot vizuālo efektu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU