Pildspalva – Pildspalvu apdruka

Sākumlapa / Prezentreklāma/ Pildspalva – Pildspalvu apdruka

Pildspalvu izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Pildspalva – tas ir ne tikai kancelejas preču priekšmets, bet arī lielisks veids kā īstenot savas kompānijas prezentreklāmu. Neliels suvenīrs – pildspalva ar firmas logo noteikti patiks jūsu klientiem un paaugstinās uzticības līmeni jūsu firmai.

Galerija Pasūtīt

Pildspalvu izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Pildspalvas calipso izgatavošana un drukāšana

Jebkuras sarežģītības apdruka

Mūsdienīgās apdrukas tehnoloģijas ļauj izpildīt jebkuru pasūtījumu, sākot no vienkārša teksta, beidzot ar sarežģītiem prezentreklāmas suvenīriem ar logo. Pirms vairākiem gadiem bija iespējama apdruka tikai uz plastmasas pildspalvām. Šobrīd darba virsmas materiālam nav nozīmes, tāpēc visu nosaka tikai pasūtītāja fantāzija.

Paralēli reklāmas produkcijai, mūsu kompānija izpilda korporatīvo (biznesa) dāvanu un suvenīru pasūtījumus. Jebkurš notikums paliks atmiņā ilgi, ja tā dalībnieki saņems mazus, bet noderīgus pārsteigumus. Vienkārši izmantojiet pildspalvu apdrukas pakalpojumus, un jūsu svinību/svētku pasākumus visiem viesiem atstās patīkamu iespaidu.

Mūsu kompānija ir gatava izpildīt pasūtījumus jebkuras sarežģītības prezentreklāmas izgatavošanai. Mēs garantējam operatīvu un augstas kvalitātes apdruku uz suvenīriem un dāvanām.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Pildspalvas izgatavosim dažu dienu laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Apdrukas piedāvājumi

Mūsu kompānija piedāvā suvenīru, korporatīvo (biznesa) dāvanu un reklāmas produkcijas izgatavošanas pakalpojumus. Mūsdienīgās apdrukas metodes un kvalitatīvas krāsas izmantošana ļauj mums garantēt uzklāto uzrakstu un zīmējumu noturību. Uzticamības garantija ir arī lielā darba pieredze tipogrāfijas jomā (vairāk kā 19 gadi) un neskaitāmās apmierināto klientu atsauksmes.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Atsauksmes

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.