Izciršana poligrāfijā

Sākumlapa / Pēcdrukas apstrāde/ Izciršana poligrāfijā

Izciršana - lai iegūtu nestandarta oriģinālu izskatu

Izciršana poligrāfijā. Izciršanu pielieto izgatavojot kartona kastes, mapes, iepakojumu produkciju, etiķetes, POS materiālus, aploksnes, oriģinālas atklātnes u.c.

Cenas Galerija Pasūtīt

Izciršana - lai iegūtu nestandarta oriģinālu izskatu

Izciršanas procesa izmaksas

Veicam jebkuras formas un konfigurācijas izciršanu.

PAKALPOJUMA VEIDS SKAITS (gab.) CENA
Izciršana līdz 1000 B3 loksnēm no 45.00
Perforācija līdz 1000 loksnēm 15
Bigošana līdz 1000 bigām 15.00
 • Papildus pierēķināta tiek izciršanas forma
 • PVN nav iekļauts cenā.
 • Jo lielāka tirāža, jo zemāka cena par 1 gab.
 • Lielās aprites cena tiek aprēķināta pēc individuālā pieteikuma

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Izciršana dažu dienu laikā! Izpildīsim darbu nedēļas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Izciršana un tās pielietošana

Poligrāfijā izciršanu pielieto, lai izgatavotu jebkuras formas poligrāfijas produkciju pēc noteikta šablona. Izciršana iespējama uz dažādiem materiāliem: kartona, papīra, plastika, plēves utt. Izciršanu pielieto izgatavojot kartona kastes, mapes, iepakojumu produkciju, etiķetes, POS materiālus, aploksnes, oriģinālas atklātnes, kalendārus un citu produkciju.

Tīģeļpreses ir pašas izplatītākās un funkcionālākas preses, jo var izpildīt vairākas dažādas operācijas uzreiz: izciršanu, perforāciju, bigošanu. Daži tīģeļprešu modeļi var veikt folijas karstspiedi. Lai veiktu izciršanu vajadzīga speciāla, asi uzasināta izciršanas forma. Izciršanas process notiek ar noteiktas formas cirtienu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Izciršanu poligrāfijā izmanto, izgatavojot kartona kastes, mapes, iepakojumu produkciju, etiķetes, POS materiālus, aploksnes, oriģinālas atklātnes un citus nestandarta izskata produktus.
Izciršanas procesa ilgums atkarīgs no projekta apjoma un sarežģītības. Mēs nodrošinām ātru un efektīvu izcirtu izstrādājumu izgatavošanu, ņemot vērā arī jūsu termiņus.
Izciršana poligrāfijā nodrošina iespēju izcirst nestandarta formas un izmērus – apļus, caurumus, dažādus leņķus u.tml., ko nav iespējams izdarīt ar parasto griešanas metodi.
Jā, mēs piedāvājam iespēju izgatavot personalizētus izciršanas izstrādājumus, kurus var pielāgot jūsu individuālajām prasībām un dizaina vēlmēm.
Izciršanai nav ierobežojumu attiecībā uz izmēriem vai formātiem.
Lai pasūtītu izciršanas pakalpojumus, aizpildiet pasūtījuma formu mūsu mājaslapā un sazinieties ar mūsu komandu, lai apspriestu jūsu projektu un uzzinātu detalizētu informāciju par cenām un laikiem.
Jā, izciršanas pakalpojumi ir piemēroti gan lieliem, gan mazākiem pasūtījumiem. Mēs pielāgojamies jūsu vajadzībām un piedāvājam elastīgas risinājumus neatkarīgi no pasūtījuma apjoma.
Var izmantot dažādus materiālus, tostarp kartonu, plastmasu, audumu un citas materiālu kombinācijas, lai radītu vēlamu izskatu.
Jā, mēs varam nodrošināt paraugus un vizuālo materiālu, lai jūs varētu izvērtēt izciršanas rezultātu un pārliecināties par tā piemērotību jūsu vajadzībām.
Jā, izciršanas metode ir izcils risinājums reklāmas materiālu izgatavošanai, sniedzot tiem nestandarta un oriģinālu izskatu, kas piesaistīs uzmanību.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU