Papīra bigošanas pakalpojumi

Sākumlapa / Pēcdrukas apstrāde/ Papīra bigošanas pakalpojumi

Bigošana - daudzu veidu iespiedmateriālu ražošanas neatņemama sastāvdaļa

Bigošana – process, kurā uz bieza papīra, kur paredzēti locījumi, tiek uzklātas taisnas, padziļinātas rievas (bigas). Izmanto grāmatu vāku, katalogu utt. ražošanā.

Cenas Galerija Pasūtīt

Bigošana - daudzu veidu iespiedmateriālu ražošanas neatņemama sastāvdaļa

Bigošanas procesa izmaksas

Pakalpojuma veids Skaits (gab.) Cena
Izciršana Līdz 1000 b3 loksnēm No 45.00
Perforācija 1000 15.00
Bigošana Līdz 1000 bigām 5.00
 • Papildus pierēķināta tiek izciršanas forma
 • PVN nav iekļauts cenā.
 • Jo lielāka tirāža, jo zemāka cena par 1 gab.
 • Lielās aprites cena tiek aprēķināta pēc individuālā pieteikuma
 • Izciršanas lapas no 20 EUR

 

Kāpēc ir nepieciešama bigošana?

No bigošanas kvalitātes ir atkarīgs produkcijas turpmākais izskats. Pateicoties bigošanai, uz papīra vai kartona pie locīšanas neradīsies plaisas, tādējādi saglabājot produkciju pēc iespējas ilgāk. Parasti bigošanu izmanto uz kartona, bieza papīra, plēves, plastmasas u.c. materiāliem. Šāds pakalpojums ļoti bieži tiek izmantots iepakojumu, grāmatu vāku, katalogu un žurnālu ražošanā, POS-materiāliem, mapēm utt.

Visbiežāk bigošana kļūst nepieciešama gadījumos, kad ar vienkāršu locīšanas tehnoloģiju palīdzību tiek bojāts izstrādājuma attēls, parasti tas attiecas uz kartonu un papīru ar augstu blīvumu.

Produkcijas, kura sastāv no vairākām biezām lapām, kvalitāte lielā mērā ir atkarīga no tā, cik precīza ir bijusi falcēšana. Nodrošināt falcēšanas precizitāti ir iespējams tikai ar tādu apstrādes veidu kā bigošana.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Bigošana 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Bigošanas līnijas un izstrādes process

Viena no drukājamās produkcijas maketa galvenajām prasībām – obligāti jābūt norādītām bigošanas locījuma līnijām. Tas ir tehnoloģisks elements un ir saistīts ar dienesta informāciju. Bigošanas locījuma līnijām ir jāatrodas aiz pirmsapgriešanas formāta, izklājuma failā.

Bigošanu mēs veicam uz Morgana AutoCreaser Pro 33 iekārtas. Tā ir pilnībā automātiska bigošanas iekārta ar vakuuma padeves sistēmu un unikālu tehnoloģiju, kas izslēdz papīra pārraušanas iespējas.

– Šīs iekārtas darba ātrums sasniedz līdz pat 8500 A4 formāta lapas stundā.

Mūsu speciālisti ir ar lielu pieredzi poligrāfijas ražošanā un vienmēr ir gatavi piedāvāt Jums plašu poligrāfijas pakalpojumu klāstu. Mēs palīdzēsim Jums piemeklēt optimālāko bigošanasfalcēšanas vai perforācijas variantu un jebkuru pasūtījumu izpildīsim kvalitatīvi, ātri un par pieejamam cenām. Pateicoties tam, ka visas darbam nepieciešamās iekārtas mums ir pieejamas uz vietas, mēs garantējam operativitāti un pilnu darba ciklu pie mums uz vietas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Bigošanu var izmantot reklāmas brošūrām, ielūgumiem, reklāmas bukletiem, galda kartēm – jebkur, ko nepieciešams precīzi un viegli salocīt.
Pēcdrukas apstrāde ir neatņemama poligrāfijas procesa sastāvdaļa, kas nodrošina kvalitatīvu un estētisku izskatu izdrukām.
Jā, mēs nodrošinām pasūtījumam piegādi. Sazinieties ar mūsu komandu, lai apspriestu piegādes iespējas un tarifus.
Bigošana ļauj izveidot taisnus, padziļinātus rievu veidus uz bieza papīra, kas ļauj veidot precīzus un viegli lokāmus produktus, piemēram, apsveikumu kartītes, galda kartes, grāmatu vākus u.c. Tas nodrošina tīru un profesionālu izskatu, kā arī ilgstošu izturību.
Jā, mēs piedāvājam papīra bigošanas pakalpojumus. Mūsu speciālisti nodrošinās augstas kvalitātes bigošanu, kas atbilst jūsu vajadzībām un dizaina prasībām.
Mēs veicam bigošanu uz dažāda veida papīra un kartona materiāliem. Mūsu eksperti palīdzēs izvēlēties atbilstošo materiālu, ņemot vērā jūsu projekta specifikas.
Jā, bigošana uzlabo izdrukas kvalitāti un izturību, jo tā nodrošina precīzus un viegli lokāmus materiālus. Bigošana novērš papīra plaisāšanu un saglabā izdrukas estētisko izskatu arī pēc ilgstošas lietošanas.
Lūdzu, sazinieties ar mūsu komandu, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus vai aizpildiet mūsu tiešsaistes pasūtījuma formu.
Pēcdrukas apstrādes izpildes termiņi ir atkarīgi no projekta apjoma un sarežģītības. Mēs centīsimies nodrošināt operatīvu izpildi un informēsim jūs par paredzēto termiņu, kad saņemsim jūsu pasūtījumu.
Jā, mēs varam nodrošināt paraugus vai izveidot prototipu, lai jūs varētu novērtēt izdrukas izskatu un kvalitāti pirms pasūtījuma veikšanas.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU