Papīra bigošanas pakalpojumi

Sākumlapa / Pēcdrukas apstrāde/ Papīra bigošanas pakalpojumi

Bigošana - daudzu veidu iespiedmateriālu ražošanas neatņemama sastāvdaļa

Bigošana – process, kurā uz bieza papīra, kur paredzēti locījumi, tiek uzklātas taisnas, padziļinātas rievas (bigas). Izmanto grāmatu vāku, katalogu utt. ražošanā.

Cenas Galerija Pasūtīt

Bigošana - daudzu veidu iespiedmateriālu ražošanas neatņemama sastāvdaļa

Bigošanas procesa izmaksas

Pakalpojuma veids Skaits (gab.) Cena
Izciršana Līdz 1000 b3 loksnēm No 45.00
Perforācija 1000 15.00
Bigošana Līdz 1000 bigām 5.00
 • Papildus pierēķināta tiek izciršanas forma
 • PVN nav iekļauts cenā.
 • Jo lielāka tirāža, jo zemāka cena par 1 gab.
 • Lielās aprites cena tiek aprēķināta pēc individuālā pieteikuma
 • Izciršanas lapas no 20 EUR

 

Kāpēc ir nepieciešama bigošana?

No bigošanas kvalitātes ir atkarīgs produkcijas turpmākais izskats. Pateicoties bigošanai, uz papīra vai kartona pie locīšanas neradīsies plaisas, tādējādi saglabājot produkciju pēc iespējas ilgāk. Parasti bigošanu izmanto uz kartona, bieza papīra, plēves, plastmasas u.c. materiāliem. Šāds pakalpojums ļoti bieži tiek izmantots iepakojumu, grāmatu vāku, katalogu un žurnālu ražošanā, POS-materiāliem, mapēm utt.

Visbiežāk bigošana kļūst nepieciešama gadījumos, kad ar vienkāršu locīšanas tehnoloģiju palīdzību tiek bojāts izstrādājuma attēls, parasti tas attiecas uz kartonu un papīru ar augstu blīvumu.

Produkcijas, kura sastāv no vairākām biezām lapām, kvalitāte lielā mērā ir atkarīga no tā, cik precīza ir bijusi falcēšana. Nodrošināt falcēšanas precizitāti ir iespējams tikai ar tādu apstrādes veidu kā bigošana.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Bigošana 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Bigošanas līnijas un izstrādes process

Viena no drukājamās produkcijas maketa galvenajām prasībām – obligāti jābūt norādītām bigošanas locījuma līnijām. Tas ir tehnoloģisks elements un ir saistīts ar dienesta informāciju. Bigošanas locījuma līnijām ir jāatrodas aiz pirmsapgriešanas formāta, izklājuma failā.

Bigošanu mēs veicam uz Morgana AutoCreaser Pro 33 iekārtas. Tā ir pilnībā automātiska bigošanas iekārta ar vakuuma padeves sistēmu un unikālu tehnoloģiju, kas izslēdz papīra pārraušanas iespējas.

– Šīs iekārtas darba ātrums sasniedz līdz pat 8500 A4 formāta lapas stundā.

Mūsu speciālisti ir ar lielu pieredzi poligrāfijas ražošanā un vienmēr ir gatavi piedāvāt Jums plašu poligrāfijas pakalpojumu klāstu. Mēs palīdzēsim Jums piemeklēt optimālāko bigošanasfalcēšanas vai perforācijas variantu un jebkuru pasūtījumu izpildīsim kvalitatīvi, ātri un par pieejamam cenām. Pateicoties tam, ka visas darbam nepieciešamās iekārtas mums ir pieejamas uz vietas, mēs garantējam operativitāti un pilnu darba ciklu pie mums uz vietas.

Atsauksmes

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.