Veidlapas – Veidlapu izgatavošana un druka

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Veidlapas – Veidlapu izgatavošana un druka

Firmas veidlapas izgatavošana un druka ar dizainu

Veidlapa ir viens no izplatītākajiem tipogrāfijas produktiem. Mēs piedāvājam dažāda tipa veidlapu druku: firmas veidlapas, paškopējošās veidlapas un veidlapas ar numerāciju. Piedāvājam jebkura veida dokumentācijas veidlapu ražošanu, instrukciju druku, medicīniskas kartes un žurnālus. Mazās un vidējās tirāžas nodrukāsim stundas laikā, lielās tirāžas 1 – 3 dienu laikā.

Cenas Galerija Pasūtīt

Firmas veidlapas izgatavošana un druka ar dizainu

A4 veidlapas izgatavošanas un drukāšanas cenas

A4 veidlapas (4+0*, papīrs 80 gr.) drukas cenas

 • Drukas cenā nav iekļauta maketēšana un PVN.
 • No 60 EUR dizains
 • No 30 EUR makets
 • Drukas cenā nav iekļauta maketēšana un PVN.
SKAITS (gab.) SPECIFIKĀCIJA* CENA (80gr.) SPECIFIKĀCIJA* CENA (80gr)
100 4+0 25.00 1+0 5.00
200 4+0 35.00 1+0 10.00
500 4+0 65.00 1+0 15.00
1000 4+0 90.00 1+0 21.00
2000 4+0 125.00
100 4+4 55.00 1+1 7.00
200 4+4 70.00 1+1 12.00
300 4+4 90.00 1+1 20.00
500 4+4 115.00 1+1 40.00
1000 4+4 170.00 1+1 27.00
 • Dizaina izstrāde: no 35.00 eur
 • Firmas stila izstrāde ietver: logotipa, vizītkartes, aploksnes, veidlapas dizainu: no 150.00 EUR.
 • 100 gr papīrs pēc pieprasījuma

*Specifikācijas paskaidrojums:

4+0 – vienpusēja pilnkrāsu druka;
4+4 – divpusēja pilnkrāsu druka;
1+0 – vienpusējā vienkrāsu druka;
1+1 – divpusējā vienkrāsu druka.

 • Drukas cenā nav iekļauta maketēšana un PVN.

Firmas stila izstrāde ietver: logotipa, vizītkartes, aploksnes, veidlapas dizainu: no 150.00 EUR.

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenas veido:

 1. Informācijas ievākšana par uzņēmumu/profesiju/jomu/produktu;
 2. Dizaina, idejas, skices izstrādāšana, vizuālā noformējuma izveide;
 3. Tā kā maketa un dizaina izstrāde ir cieši saistīta, šajā posmā notiek dizaina – teksta, bilžu un citu grafisko elementu  pielāgošana nepieciešamajiem izmēriem, ievērojot visas pārlaides, griezuma līnijas un citas prasības,  kuras ir svarīgas, lai izveidotu derīgu failu (jebkādai poligrāfijas produkcijai, web materiāliem vai logotipam). Parasti mēs izstrādājam 2-3 maketu variantus.

 

Veidlapas – veidlapu izgatavošana un druka

Firmas veidlapas

Lai īstenotu uzņēmuma lietvedību, mūsdienu lietišķajā pasaulē nav iespējams iztikt bez veidlapu drukas. Firmas veidlapas ir papīra loksne ar firmas logotipu, nosaukumu, rekvizītiem un kontaktiem. Veidlapu drukai mēs parasti izmantojam baltu ofseta papīru ar 80 gr/m2 blīvumu. Iespējams izgatavot veidlapas uz neparastiem un nestandarta papīra veidiem. Firmas veidlapu izmērs parasti ir A4 (210×297 mm).

Firmas veidlapu dizains

Veidlapu dizaina izstrāde ir viens no pamatetapiem firmas stila izstrādē. Bieži pēc firmas veidlapas dizaina spriež par visa uzņēmuma panākumiem. Kopā ar vizītkartēm, aploksnēm un citu poligrāfijas produkciju, veidlapas veido kompānijas imidžu. Mūsu dizaineri izstrādās Jums oriģinālu firmas veidlapu un Jūsu uzņēmuma logotipu. Logotips ir neatņemama firmas veidlapas sastāvdaļa.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Veidlapas izgatavosim dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Paškopējošo veidlapu druka

Paškopējošās veidlapas ir dažas speciālās paškopējošais papīra loksnes sastiprinātas no vienas puses ar līmes palīdzību, kura ļauj viegli sadalīt loksnes. Paškopējošās veidlapas izmanto rēķinu, kvīšu, pasūtījuma veidlapu, pavadzīmju un citu produkcijas izgatavošanai. To galvenā priekšrocība ir iespēja saņemt papildus dokumentu kopijas.

Mūsu tipogrāfija sniedz poligrāfijas pakalpojumus, veidlapu dizaina izstrādē un kvalitatīvā veidlapu drukā, kā arī logotipa un visa firmas stila komplekta izstrādē.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mēs piedāvājam profesionālu dizaina izstrādi veidlapām. Mūsu pieredzējušie dizaineri palīdzēs jums izveidot un pielāgot veidlapas dizainu atbilstoši jūsu vēlmēm un uzņēmuma stilam.
Veidlapas ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem tipogrāfijas produktiem, kas ir neatņemama daļa no uzņēmuma dokumentācijas un komunikācijas procesa. Tās nodrošina profesionālu un vienotu vizuālo identitāti, veicinot uzņēmuma uzticamību un atpazīstamību.
Mēs piedāvājam dažāda tipa veidlapas, tai skaitā firmas veidlapas, paškopējošās un veidlapas ar numerāciju. Katra veidlapa ir pielāgota konkrētām vajadzībām un var ietvert uzņēmuma logo, kontaktinformāciju un citus svarīgus datus.
Jā, mēs nodrošinām iespēju ievietot personalizētu informāciju uz veidlapām, piemēram, uzņēmuma nosaukumu, adresi, kontaktpersonu un citus svarīgus datus. Tas palīdzēs jūsu dokumentiem būt individuāliem un profesionāliem.
Veidlapu izgatavošanas laiks ir atkarīgs no pasūtījuma apjoma un sarežģītības. Mēs strādājam, lai nodrošinātu operatīvu izpildi, un precīzāku informāciju par laiku varat saņemt, sazinoties ar mums pa tālruni vai e-pastu.
Jā, mēs piedāvājam arī standarta veidlapu formātus, kas ir populāri un plaši izmantoti. Mēs varam jums ieteikt standarta izmērus vai izveidot pielāgotus izmērus, lai veidlapas atbilstu jūsu konkrētajām vajadzībām.
Mūsu veidlapas ir izgatavotas no kvalitatīviem un noturīgiem materiāliem, kas ir piemēroti ikdienas lietošanai. Ja vēlaties, lai tās ir īpaši noturīgas, var izmantot īpašu papīru vai laminātu.
Protams! Mēs varam nodrošināt paraugu veidlapu izskata novērtēšanai, lai jūs varētu apskatīt un izvērtēt kvalitāti un dizainu. Lai saņemtu paraugu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus.
Jā, mēs piedāvājam veidlapu drukāšanu gan mazos, gan lielos daudzumos. Neskatoties uz pasūtījuma apjomu, mēs garantējam augstas kvalitātes izstrādi un piegādi.
Lai uzzinātu vairāk par veidlapu izgatavošanu un drukāšanu, jūs varat sazināties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus. Mūsu profesionālais personāls palīdzēs jums ar jebkuriem jautājumiem un sniegs papildu informāciju par procesu un cenu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU