Piezīmju grāmatiņu, bloknotu izgatavošana

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Piezīmju grāmatiņu, bloknotu izgatavošana

Piezīmju grāmatiņu ar dizainu izgatavošana un drukāšana uzņēmumam

Piezīmju grāmatiņu, bloknotu izgatavošana ar uzņēmuma personalizēto apdruku ir praktisks suvenīrs. Piedāvājam bloknotu dizaina izstrādi un druku atbilstoši Jūsu vēlmēm.

Cenas Galerija Pasūtīt

Piezīmju grāmatiņu ar dizainu izgatavošana un drukāšana uzņēmumam

Piezīmju grāmatiņas un bloknotu izgatavošanas un drukāšanas cenas

Piezīmju grāmatas A5 izstrāde(gatavā veidā, 24 lpp., 4+4*)

Tīraža Cena(gab)
10 5
50 3,50
100 2,50
 • Cena lielām tirāžām pēc individuāla aprēķina.
 • Izpilde 3-4 darba diena
 • Cena bez PVN

 

Par izgatavošanas procesu

Piezīmju grāmatiņu, bloknotu izgatavošana ar uzņēmuma personalizēto apdruku ir praktisks suvenīrs. Blociņi ar firmas logo un simboliku kalpo kā lieliska dāvana, kā arī ikdienas instruments darbā un tiek izmantots, lai veiktu ātrus pierakstus. Tā ir praktiska ideja prezentāciju dāvanām, konferencēm, klientiem, kolēģiem, darbiniekiem utt. Tas uzsvērs kompānijas korporatīvo stilu un kalpos kā praktisks reklāmas materiāls.

 

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Piezīmju grāmatiņu izgatavosim 1 dienas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Piezīmju grāmatiņu dizains un druka

Mūsu tipogrāfija piedāvā piezīmju grāmatiņu dizainu un druku ar dažādu lapu skaitu un izmēru. Katra piezīmju grāmatiņa sastāv no vāciņa, bloka un pamatnes (aizmugurējā daļa). Piezīmju grāmatiņas iespējamas dažādos sējumos, piemēram, līmētas, iesietas spirālē u.c., tās pieejamas gan ar, gan bez perforācijas.

Ir iespējams izgatavot blociņu pēc Jūsu firmas stila vai arī izstrādāt individuālus dizainus. Kādam speciālam pasākumam iespējams izstrādāt atsevišķu, unikālu dizainu. Bloknotus iespējams izgatavot dažādās tirāžās.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs piedāvājam dažādus izmērus piezīmju grāmatiņām un bloknotiem, tostarp A5, A6 un citus individuālus izmērus, atkarībā no jūsu vajadzībām.
Jā, mēs nodrošinām personalizētu dizainu piezīmju grāmatiņām un bloknotiem ar uzņēmuma logo, uzrakstu vai citiem elementiem. Mūsu dizaineri palīdzēs jums izveidot un pielāgot dizainu pēc jūsu vēlmēm.
Jā, mēs piedāvājam dažādas drukas iespējas, tostarp digitālo un ofsetu druku, folijas druku, reljefa spiedumu u.c.. Jūs varat izvēlēties drukas tehniku, kas atbilst jūsu vēlmēm un budžetam.
Mēs piedāvājam elastīgus pasūtījuma apjomus, un piezīmju grāmatiņu vai bloknotu izgatavošanai nav noteikta minimālā pasūtījuma apjoma.
Izgatavošanas laiks atkarīgs no pasūtījuma apjoma un sarežģītības. Parasti mēs spējam izgatavot un drukāt piezīmju grāmatiņas vai bloknotus dažu darba dienu laikā, bet lielāku tirāžu gadījumā tas var prasīt nedaudz ilgāku laiku.
Jūs varat iesniegt savu dizaina priekšlikumu, sūtot mums attēlu vai failu ar jūsu dizaina ideju. Mūsu dizaineri to izskatīs un, ja nepieciešams, sniegs papildu konsultācijas un ieteikumus.
Jā, mēs piedāvājam dažādus papīra veidus un kvalitātes variantus piezīmju grāmatiņu un bloknotu izgatavošanai. Mūsu klientu apkalpošanas speciālisti var jums palīdzēt izvēlēties piemērotāko papīru atbilstoši jūsu vajadzībām.
Jā, mēs piedāvājam dažādas papildu pielāgošanas iespējas, piemēram, ievietot elastīgu auklu, kas noturēs grāmatiņu ciet, ja pārnēsāsiet to somā vai citas funkcijas, kas atbilst jūsu vajadzībām. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par pielāgošanas iespējām.
Jā, mēs nodrošinām piegādi uz jūsu norādīto adresi. Piegādes izmaksas un laiks būs atkarīgs no piegādes atrašanās vietas un apjoma.
Jā, mūsu speciālisti ir gatavi sniegt jums konsultācijas un ieteikumus par piemērotāko piezīmju grāmatiņu vai bloknotu izvēli atbilstoši jūsu uzņēmuma vajadzībām un mērķauditorijai. Sazinieties ar mums, lai saņemtu papildu informāciju un padomus.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU