Autotransporta aplīmēšana un dizaina izveide

Sākumlapa / Poligrāfija/ Autotransporta aplīmēšana un dizaina izveide

Autotransporta aplīmēšana - reklāmas instruments mūsdienu laikmetā

Jaudīgs reklāmas instruments mūsdienu laikmetā – Jūsu autotransporta aplīmēšana ar jaunākās paaudzes apdrukātām un ploterētām līmplēvēm.

Cenas Galerija Pasūtīt

Autotransporta aplīmēšana - reklāmas instruments mūsdienu laikmetā

Reklāmas un pilna autotransporta aplīmēšanas cena

Reklāma uz automašīnām no 50.00 €
Pilna auto aplīmēšana no 900.00 €
 • Cenā nav iekļauts PVN

Autotransporta aplīmēšanas priekšrocības

Vai nav lieliski reklamēties sastrēgumu stundās, lielās auto novietnēs, pārblīvētos auto ceļos un pat stāvot dīkstāvē? Tad tik uz priekšu!

Jaudīgs reklāmas instruments mūsdienu laikmetā, – Jūsu autotransporta aplīmēšana ar jaunākās paaudzes apdrukātām un ploterētām līmplēvēm. Lielisks vienreizējs ieguldījums, kas nes pasaulei Jūsu vēstījumu bez noteiktas mēneša maksas, bez jebkādiem saskaņojumiem vai ierobežojumiem. Lai kur arī Jūs vai Jūsu kolēģis trauktos, Jūs pamanīs desmitiem acu, simtiem skatienu.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Autotransporta uzlīmes izgatavosim dažu dienu laikā! No gatava faila 2 dienu laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Autotransporta aplīmēšanas process

Sāksim ar dizaina izveidi tieši Jūsu auto modelim, kuru atlasīsim lielā auto kataloga arhīvā. Ņemot vērā autotransporta pārvietošanās specifiku ieteiksim, kā viss pareizāk veidot auto noformējumu izvairoties no sīkām un smalkām detaļām, ņemot vērā šīs reklāmas specifiku – kustību! Vizuālajai uzrunai jābūt viegli pamanāmai, bet tai pat laikā ne agresīvai, lieki neuztraucot un neapdraudot ceļu satiksmes dalībniekus.

Izmantojot mūsu lielformāta drukas tehnoloģiju, Jūsu idejas ar mūsu profesionāļu palīdzību pārvērtīsim iespaidīgā, elegantā, kvalitatīvā reklāmā. Koša, krāsaina un dinamiska reklāma uz transportlīdzekļa – psiholoģiski iedarbīgākā reklāma.

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, autotransporta aplīmēšana var aizsargāt automašīnas krāsu no saules stariem, lietus, putekļiem un citiem ārējiem faktoriem. Tā nodrošina papildu aizsardzību pret nokrāsu izbalēšanu un mazina mikroplaisu risku.
Mēs piedāvājam plašu dizaina iespēju klāstu, kas ietver jūsu uzņēmuma logo, uzrakstus, attēlus un citus elementus. Mūsu dizaineri palīdzēs jums izstrādāt pielāgotu un pamanāmu dizainu, kas atbilst jūsu zīmola identitātei.
Autotransporta aplīmēšana ir efektīvs reklāmas veids, kas ļauj sasniegt plašu auditoriju un veicināt jūsu zīmola pamanāmību. Ar apdrukātām un ploterētām līmplēvēm mēs piedāvājam kvalitatīvu un izturīgu risinājumu, kas izceļ jūsu autotransportu starp citiem.
Mūsu izmantotās līmplēves ir speciāli izstrādātas, lai izturētu dažādus laika apstākļus, tostarp sauli, lietu, sniegu un temperatūras svārstības. Tas nodrošina ilgstošu un izturīgu rezultātu ar minimālu bojājumu risku.
Aplīmētā autotransporta apkope ir līdzīga parastajai automašīnas apkopei. Jums vienkārši jāievēro rūpīga tīrīšanas un uzturēšanas instrukcija, lai saglabātu līmplēves kvalitāti un vizuālo piesaisti.
Jā, mūsu eksperti ir gatavi sniegt jums konsultācijas un padomus par autotransporta aplīmēšanas dizaina izvēli. Mēs apspriedīsim jūsu mērķus un vēlmes, lai izstrādātu un ieviestu vislabāko dizaina risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām.
Autotransporta uzlīmi var noņemt vai mainīt, izmantojot profesionālu līdzekļu palīdzību. Mēs nodrošinām arī pakalpojumu autotransporta aplīmēšanas atjaunošanai vai grozījumiem pēc jūsu vajadzībām.
Jā, autotransporta aplīmēšanas pakalpojums ir piemērots dažādiem transporta veidiem, tostarp automašīnām, kravas automašīnām, autobusiem utt.
Lai veiktu pasūtījumu autotransporta aplīmēšanai, sazinieties ar mūsu komandu, izmantojot norādīto kontaktinformāciju +371 27863280 vai info@tipografijas.lv. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties pareizo risinājumu un sniegsim nepieciešamo informāciju par pasūtījuma procesu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU