Katalogu un brošūru izgatavošana un druka

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Katalogu un brošūru izgatavošana un druka

Katalogu un brošūru izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Katalogi un brošūras ir populārākie poligrāfijas izstrādājumi. Iespēja sniegt lielu informācijas apjomu par zemu cenu. Piedāvājam katalogu un brošūru izgatavošanu un druku.

Cenas Galerija Pasūtīt

Katalogu un brošūru izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

A4 Kataloga un brošūras izgatavošanas un drukāšanas cenas

A4, 8.lpp, 120g, skavots:

TIRĀŽA (gab.) CENA (gab.)
50 3.00
100 2.20
2000 510
3000 610
 • Izgatavošana 3-5 darba dienu laikā
 • Dizains no 200 EUR
 • Maketēšana no 90 EUR
 • Cenā nav iekļauts PVN.

 

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenas veido:

 1. Informācijas apkopošana par uzņēmumu/profesiju/jomu/produktu;
 2. Dizaina, idejas, skices izstrādāšana, vizuālā noformējuma izveide;
 3. Tā kā maketa un dizaina izstrāde ir cieši saistīta, šajā posmā notiek dizaina – teksta, bilžu un citu grafisko elementu  pielāgošana nepieciešamajiem izmēriem, ievērojot visas pārlaides, griezuma līnijas un citas prasības,  kuras ir svarīgas, lai izveidotu derīgu failu ( jebkādai poligrāfijas produkcijai, web materiāliem vai logotipam). Parasti mēs izstrādājam 2-3 maketu variantus.
 4. Nākamais posms – maketa saskaņošana ar klientu, nepieciešamo izmaiņu veikšana un atkārtota maketa saskaņošana ar pasūtītāju līdz tiek iegūts gala apstiprinājums.

Maketēšanas darbu stundas likme – 30.00 EUR, stundas likme var mainīties atkarībā no darba apjoma.

Apjomīgu poligrāfijas materiālu (kalendāru, katalogu, grāmatu, žurnālu) dizaina izstrādes stundas likme ir zemāka.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Katalogus un brošūras no gatava faila izgatavosim 1 dienas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Katalogu un brošūru izstrāde un druka

Katalogi un brošūras ir populārākie poligrāfijas izstrādājumi. Viņos ietilpst liels informācijas apjoms pie salīdzinoši zemas cenas. Vārds brošūra cēlies no franču „brochure”. Brošūra ir neliela grāmata, parasti bez cietā sējuma. Brošūras apjoms parasti ir no 4 līdz 48 lapaspusēm, sastiprinātas savā starpā ar skavām, diegiem, spirālēm, līmi vai citiem veidiem. Brošūru un katalogu izgatavošanai izmanto divus papīra pamattipus – krītpapīru un ofseta. Druka uz ofseta papīra ir mazāk prezentabla, bet ekonomisks variants, kurš ļauj realizēt brošūras druku lēti.

Brošūrā un katalogā ietilpst ievērojami vairāk informācijas nekā skrejlapā vai bukletā. Brošūra atšķiras no kataloga ar zemāku cenu, jo druku parasti izpilda vienā vai divās krāsās. Tās parasti pasūta tad kad nepieciešams izgatavot instrukcijas, cenu lapas, mācību, tehnisku vai citu informāciju.  Uzņēmumam, kurš nodarbojas ar preču tirdzniecību vai izgatavo produkciju ir nepieciešams personīgais katalogs. Katalogs dod iespēju saņemt informāciju par precēm vai firmas pakalpojumiem, izmantojot fotoattēlus, detalizētu produkta aprakstu un cenu.

Katalogu un brošūru dizaina izstrāde

Katalogu dizains ir pirmais etaps katalogu izgatavošanā, kas sastāv no dizaina, kataloga maketēšanas, kataloga drukas un tā pēcdrukas apstrādes.  Katalogs ir iespiedprodukcija, kas izgatavošanā prasa nopietnu pieeju aizpildāmās informācijas un ilustrāciju rūpīgu atlase, kvalitatīvā maketēšanā un dizainā. Mūsu tipogrāfijā brošūru dizainu un katalogu dizaina izstrādi veic pieredzējuši dizaineri. Kataloga dizains un brošūras maketēšana notiek ar pasūtītāja tiešo piedalīšanos.

Kataloga un brošūras druka

Katalogu druka ir ne mazāk svarīgs etaps par kataloga dizainu un maketēšanu. Brošurēšanas veids ir atkarīgs no lapaspušu skaita un izmantojamā materiāla. Katalogu apdarei mēs piedāvājam lakošanu, laminēšanu, reljefspiedi, folijas karstspiedi. Katalogu, brošūru un grāmatu izgatavošanu veicam ar dažādām metodēm un tirāžām. Mazās tirāžas nodrukāsim digitālā drukā stundas laikā.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs izmantojam augstas kvalitātes papīru un citus materiālus, kas ir piemēroti katalogu un brošūru izgatavošanai. Vākus iespējams laminēt, piešķirot izstrādājumam papildus izturību.
Jā, mūsu katalogu un brošūru izgatavošanas pakalpojums ļauj aptvert lielu informācijas apjomu. Mēs izstrādāsim strukturētu un viegli lasāmu materiālu, kas atbilst jūsu vajadzībām.
Jā, mēs piedāvājam dažādas apdrukas tehnikas, tostarp UV laku, folijas uzlikšanu un citus dekoratīvos elementus, kas uzlabo katalogu un brošūru vizuālo efektu.
Izgatavošanas laiks ir atkarīgs no pasūtījuma apjoma un sarežģītības. Mēs centīsimies izpildīt pasūtījumu pēc iespējas ātrāk, bet precīzu laiku varēsim norādīt, kad saņemsim jūsu pasūtījumu un detalizēto informāciju.
Jā, mēs piedāvājam profesionālu dizaina izstrādi. Mūsu dizaineri palīdzēs jums radīt pievilcīgu un efektīvu dizainu, kas atbilst jūsu mērķiem un uzņēmuma identitātei.
Jūs varat piegādāt mums gatavas drukas datnes, bet, ja nepieciešams, mūsu dizaineri var palīdzēt ar drukas datņu izveidi un sagatavošanu, lai nodrošinātu labāko rezultātu.
Jā, mēs nodrošinām piegādi katalogiem un brošūrām. Piegādes izmaksas un laiks var atšķirties atkarībā no jūsu atrašanās vietas un pasūtījuma apjoma. Lai uzzinātu precīzas piegādes detaļas, sazinieties ar mums.
Jā, pirms katalogu un brošūru drukāšanas mēs nodrošināsim paraugu, lai jūs varētu pārskatīt un apstiprināt dizainu un saturu. Tas ļaus jums veikt nepieciešamos labojumus un nodrošināt, ka rezultāts ir tieši tāds, kādu vēlaties.
Lai veiktu pasūtījumu vai saņemtu papildu informāciju par katalogu un brošūru izgatavošanu, lūdzu, aizpildiet mūsu tiešsaistes pasūtījuma formu vai sazinieties ar mums pa tālruni +371 27863280 vai e-pastu info@tipografijas.lv. Mēs ar prieku palīdzēsim un sniegsim visu nepieciešamo informāciju.
Jā, mēs piedāvājam katalogu un brošūru izgatavošanu un drukāšanu ar individuālu dizainu. Mūsu profesionālie dizaineri palīdzēs jums izstrādāt un pielāgot dizainu, lai tas atbilstu jūsu vēlmēm un mērķauditorijas prasībām.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU