Roll-Up Stendu izgatavošana

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Roll-Up Stendu izgatavošana

Roll-Up stendu izgatavošana ar dizainu

Roll-Up stendu izgatavošana ir veids, kā var dibināt jaunus kontaktus ar potenciāliem klientiem, jo tie piesaista garāmgājēju uzmanību. Pateicoties Roll-Up stendu izgatavošanai, uz kura tiek izvietota informācija vai reklāma, jūs varat ievietot vēlamo informāciju pat Jūsu uzņēmumu, pakalpojumiem un produktiem.

Cenas Galerija Pasūtīt

Roll-Up stendu izgatavošana ar dizainu

Roll-Up stendu izgatavošanas un drukāšanas cenas

Roll-Up stendi ir lielisks veids, kā sevi reklamēt, jo to var ātri un ērti paņemt līdzi uz prezentācijām, izstādēm, preses konferencēm un citām vietām.

Roll-Up stendu dizaina izstrāde tiek uzticēta mūsu profesionāliem  dizaineriem vai izveidojiet to paši un uzticiet mums tā izgatavošanu.

Roll-up ar mehānismu

IZMĒRS (cm) CENA
85 x 200 65.00
100 x 200 75.00
120 x 200 100.00
150 x 200 120.00
 • Komplektā ietilpst soma un mehānisms.

Roll-Up druka bez mehānisma, cenas

IZMĒRS (cm) CENA
85 x 200 30.00
100 x 200 35.00
120 x 200 65.00
150 x 200 70.00
 • Cena norādīta par 1 gab.
 • Visas cenas norādītas EUR bez PVN
 • Izpilde 1-3 darba dienu laikā (par nestandarta izmēru cenām lūgums sazināties ar mums)
 • Montāža uz Jūsu Roll-Up – 25 EUR
 • Komplektā ietilpst soma.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Roll-up stendu izgatavosim 2 stundu laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Roll-Up stendu druka

Roll-Up stendu druka ir viens no svarīgākajiem etapiem, lai piepildītu Jūsu ieceres realitātē. Roll-Up ir veidots no vieglas plastmasas vai alumīnija konstrukcijas uz kura var izvietot reklāmas informāciju gan iekštelpās, gan ārā. Roll-Up baneri tiek drukāti uz īpaši gluda polipropilēna banera materiāla ar pelēku vai baltu aizmuguri, kas ir ideāli piemērots augstas kvalitātes reklāmdrukai.

Roll-Up stends ir viegli uzstādāms un montējams. Šādus stendus var uzstādīt nepilnas minūtes laikā, kā arī saliekot to sākotnējā veidolā, tas aizņem ļoti maz vietas un ir ērts transportēšanai. Tā ir ērta izvēle sevis reklamēšanai izstādēs, pasākumos, konferencēs, semināros un citos Jums svarīgos pasākumos.

Reklāmas industrijā Roll-Up stends ir viens no labākajiem, ekonomiskākajiem un efektīvākajiem pakalpojumu un preču veicināšanas metodēm. Ja Jūs joprojām neesat sākuši izmantot Roll-Up stendus, tad ir pienācis laiks sākt to darīt!

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Roll-Up stendu izgatavošana ir lielisks veids, kā piesaistīt garāmgājēju uzmanību un veidot jaunus kontaktus ar potenciāliem klientiem. Tie nodrošina vieglu uzstādīšanu un transportēšanu, kā arī ļauj ievietot vēlamo informāciju par jūsu uzņēmumu, pakalpojumiem un produktiem. Roll-Up stends ir viegli pamanāms un pārskatāms.
Jā, mēs piedāvājam Roll-Up stendu izgatavošanu ar dizainu, kas ir pilnībā pielāgojams jūsu vēlmēm un dizaina prasībām. Mūsu profesionālie dizaineri palīdzēs izveidot un pielāgot stendu dizainu atbilstoši jūsu vēlmēm.
Mēs piedāvājam Roll-Up stendus dažādos izmēros un materiālu kvalitātes variantos, lai atbilstu jūsu konkrētajām vajadzībām. Mūsu stendu materiāli ir augstas kvalitātes un izturīgi, nodrošinot ilgstošu izmantošanu.
Jūs varat sazināties ar mums, zvanot pa tālruni +371 27863280 vai sūtot e-pastu uz info@tipografijas.lv. Mūsu draudzīgais personāls būs priecīgs atbildēt uz jūsu jautājumiem un sniegt papildu informāciju par Roll-Up stendu izgatavošanu.
Roll-Up stendu izgatavošanas un piegādes laiks ir atkarīgs no konkrētā projekta apjoma un sarežģītības. Mēs cenšamies nodrošināt operatīvu darbu un ātru izpildi, bet precīzāku informāciju par laiku varat saņemt, sazinoties ar mums.
Jā, mēs piedāvājam stendu montāžas un demontāžas pakalpojumus. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālu uzstādīšanu un demontāžu, lai jūs varētu viegli izmantot Roll-Up stendus.
Jā, mūsu Roll-Up stendi ir izstrādāti tā, lai būtu iespējams mainīt vai nomainīt informāciju. Tas ļauj jums viegli atjaunināt reklāmas vēstījumu un pielāgoties jauniem notikumiem.
Lai apskatītu dizaina iespējas un paraugus, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 27863280 vai nosūtiet e-pastu uz info@tipografijas.lv. Mūsu pārstāvji sniegs jums detalizētu informāciju un ieskatu par dizaina iespējām.
Lai veiktu pasūtījumu, aicinām jūs aizpildīt pasūtījuma formu, kas atrodas mūsu vietnē. Pēc tam mūsu pārstāvis sazināsies ar jums, lai apstiprinātu pasūtījumu un precizētu visus sīkumus.
Jā, mūsu profesionālie speciālisti ir gatavi sniegt jums padomu par stenda izvietošanu un efektīvu reklāmas stratēģiju. Mēs varam dalīties ar pieredzi un ieteikumiem, lai jūsu stenda izvietojums būtu maksimāli efektīvs.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU