Papīra maisiņi – maisiņu apdruka

Sākumlapa / Prezentreklāma/ Papīra maisiņi – maisiņu apdruka

Papīra maisiņu izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Papīra maisiņi – ērti, ekoloģiski un praktiski. Papildus prestižu piešķirs jūsu kompānijas logo uzdruka, ko kvalitatīvi paveiks mūsu tipogrāfija.

Cenas Galerija Pasūtīt

Papīra maisiņu izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Papīra maisiņu izgatavošanas un drukāšanas cenas

Mūsu tipogrāfija nodarbojas ar jebkuras sarežģītības suvenīrprodukcijas (prezentreklāmas) ražošanu. Pie mums jūs varat pasūtīt kvalitatīvu papīra maisiņu apdruku pēc sava projekta vai izmantot talantīga dizainera pakalpojumus.

Mēs piedāvājam jau gatavus papīra maisiņus ar vītiem vai plakaniem rokturiem, kā arī individuāla dizaina papīra maisiņus ar auklas rokturiem. Papīru maisiņu minimālais daudzums sākot no 100 gab.

Gatavs papīra maisiņš ar papīra rokturiem (vītie vai plakanie)

SKAITS (gab.) SPECIFIKĀCIJA FORMĀTS CEN
100 vienkrāsains A4 90.00

Papīra maisiņu individuālais dizains ar auklas rokturiem

SKAITS (gab.) SPECIFIKĀCIJA FORMĀTS CEN
300 dauzkrāsains, laminēts A4 375.00
 • Cenas norādītas aptuvenas, tajās nav iekļauts PVN un makets.
 • Cenas mainās atkarībā no izmēra, apdrukas laukuma, materiāla.
 • Pie lielākas tirāžas pašizmaksa vienam eksemplāram paliek lētāka. 

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Papīra maisiņus izgatavosim no 3-14 dienu laikā!(Atkarībā no maisiāņ veida)
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Papīra maisiņi kā reklāmas produkcijas alternatīva

Papīra maisiņu izmantošana par prezentreklāmu – lielisks firmas vai preces virzīšanas paņēmiens. Lielo tirdzniecības kompāniju pieredze rāda, ka brenda atpazīstamību sniedz ne tikai reklāma un suvenīrprodukcija (prezentreklāma) ar logo, bet arī ikdienišķas detaļas, piemēram, maisiņi. Pastaigājoties ar tiem pa pilsētu, jūsu klienti „stāsta” par jums garāmgājējiem. Šī iemesla dēļ ir vērts nodarboties ne tikai ar reklāmas produkcijas izgatavošanu, bet arī papīra maisiņu apdrukas pasūtīšanu.

Ja jūsu kompānijā paredzēts svinīgs pasākums, korporatīvās (biznesa) dāvanas var ievietot maisiņā ar firmas logo. Tas radīts vienotības un piederības atmosfēru.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mēs piedāvājam papīra maisiņu izgatavošanu ar individuālu dizainu.
Mēs piedāvājam dažādus izmērus un veidus papīra maisiņiem, sākot no mazākiem maisiņiem, kas piemēroti dāvanu iepakojumam, līdz lielākiem maisiņiem, kas var tikt izmantoti veikalu reklāmai vai pasākumu došanai.
Minimālais pasūtījuma daudzums papīra maisiņiem ir atkarīgs no izvēlētā izmēra un dizaina. Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, lai uzzinātu konkrēto minimālo daudzumu.
Jā, mēs piedāvājam papīra maisiņus, kas izgatavoti no vides draudzīgiem materiāliem. Mūsu papīrs ir bioloģiski noārdāms un pārstrādājams, lai mazinātu negatīvo ietekmi uz vidi.
Izgatavošanas laiks papīra maisiņiem ir atkarīgs no pasūtījuma apjoma un sarežģītības. Mēs centīsimies nodrošināt ātru izpildi, taču precīzs laiks tiks noteikts pasūtījuma apstiprināšanas brīdī.
Jā, mēs piedāvājam dažādus speciālus apdrukas veidus papīra maisiņiem, piemēram, folijas spīdumu, reljefu. Šie veidi var piešķirt ekskluzīvu izskatu jūsu maisiņiem.
Jā, jūs varat iekļaut vairākus dizainus vienā pasūtījumā.
Lai veiktu pasūtījumu papīra maisiņiem, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma veidlapu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, izmantojot šādus kontaktus: tālrunis +371 27863280, e-pasts info@tipografijas.lv. Mēs ar prieku palīdzēsim jums ar jebkādiem jautājumiem un organizēsim pasūtījuma izpildi.
Jā, mēs nodrošinām piegādi. Piegādes iespējas un izmaksas tiks precizētas atkarībā no pasūtījuma apjoma un piegādes atrašanās vietas. Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, lai uzzinātu vairāk informācijas par piegādes iespējām.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU