Maztirāžas druka – maziem un vidējiem drukas apjomiem

Sākumlapa / Poligrāfija/ Maztirāžas druka – maziem un vidējiem drukas apjomiem

Maztirāžas druka - maziem un vidējiem drukas apjomiem

Maztirāžas druka – maziem un vidējiem drukas apjomiem. Iespēja drukāt melnbaltu un krāsainu produkciju, mazās un vidējās tirāžās, sākot no viena eksemplāra.

Cenas Galerija Pasūtīt

Maztirāžas druka - maziem un vidējiem drukas apjomiem

Cena maztirāžai drukai - maziem un vidējiem drukas apjomiem

Grāmatas A5 izstrādes cena (gatavā veidā, 24 lpp., 4+4*) (mīkstais vāks)

TIRĀŽA (gab.) CENA (gab.)
50 3.00

Lasīt vairāk par grāmatām…

Kataloga cena

A4, 8.lpp, 120g, skavots:

TIRĀŽA (gab.) CENA (gab.)
50 3.00

Lasīt vairāk par katalogu…

Kvadrāta uzlīmes cena

Skaits 3 x 3 cm 4 x 4 cm 8 x 8 cm 10 x 9 cm 14 x 9 cm
100 18.15 18.15  21.78 21.78 41.14

Lasīt vairāk par uzlīmēm…

 

Maztirāžas drukas priekšrocības

Maztirāžas drukas priekšrocība ir tā, ka nav nepieciešams drukāt ar rezervi. Mūsu kompānija aprīkota ar mūsdienīgu un ļoti produktīvu tehniku. Mūsdienu digitālās drukas tehnoloģija ļauj iegūt nevainojamas kvalitātes izdrukas ar spilgtām un piesātinātām krāsām.

Izmantojot maztirāžas druku, jūs varat drukāt tik eksemplāru, cik nepieciešams, nepārmaksājot par nevajadzīgu druku.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Maztirāžas druka dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Maztirāžas drukas īpašības

Mums rīcībā ir ļoti kvalitatīva un uzticama krāsaina/ pilnkrāsu komercdrukas sistēma Konica Minolta bizhub PRESS C7000P, kas atšķiras ar drukas ātrumu līdz 71 lapai minūtē, jaunākajām tehnoloģijām, darbu ar faktūrpapīriem un blīviem papīriem līdz 300 g/m2 (tai skaitā arī dupleksā drukāšana).

Šī sistēma ļauj ļoti operatīvi un kvalitatīvi drukāt praktiski jebkuru melnbaltu, kā arī pilnkrāsas/ krāsainu produkciju mazās un vidējās tirāžās.

Katram konkrētam darbam ir optimāls risinājums: digitālā druka vai ofseta druka. Konica Minolta bizhub PRESS C7000P ir optimāls variants maztirāžas drukai, jo, atšķirībā no ofseta drukas, ir daudz izdevīgāks.

Mūsu kompānija sniedz iespēju spilgti, krāsaini un ekonomiski nodrukāt visu, kas Jums nepieciešams – grāmatas, ziņojumus, vizītkartes, uzlīmes, bukletus, plakātus, žurnālus, brošūras, pierakstu grāmatiņas. Pie mums var drukāt kā melnbaltu, tā arī krāsainu produkciju mazās un vidējās tirāžās, sākot no viena eksemplāra. Lielisks krāsu atveidojums apvienojumā ar bagātām finiša iespējām, garantē izcilu drukas kvalitāti un augstu produktivitāti.

Biežāk uzdotie jautājumi

Maztirāžas druka ļauj izdrukāt mazus un vidējus drukas apjomus, sākot no viena eksemplāra. Tas ir ekonomiski izdevīgs risinājums, īpaši gadījumos, kad nepieciešams paraugs vai neliels materiālu apjoms.
Maztirāžas drukā ir iespējams izdrukāt gan melnbaltu, gan krāsainu produkciju. Būtībā mazā tirāžā nodrukāt varam jebko, kam nav noteikt minimālais pasūtījuma daudzums.
Maztirāžas druka ļauj saīsināt izgatavošanas laiku, jo nav nepieciešams veidot lielu produkcijas apjomu. Attiecīgi, tas ietekmē arī izmaksas, padarot maztirāžas druku ekonomiski izdevīgu.
Jā, mēs piedāvājam konsultācijas un palīdzību maztirāžas drukas projektu izstrādē. Mūsu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko drukas tehniku, materiālus un izmērus, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.
Jā, maztirāžas druka tiek veikta ar modernām drukas iekārtām, kas nodrošina augstu kvalitāti un detalizāciju gan mazām, gan lielām tirāžām.
Mazās tirāžās var nodrukāt daudz ko, piemēram, brošūras, plakātus, uzlīmes, vizītkartes u.c. Mēs piedāvājam plašu izvēli no kvalitatīviem papīra un kartona materiāliem.
Lai nodrošinātu efektīvu apkalpošanu, mēs ieteicam veikt pasūtījumu iepriekš. Tas ļauj mums sagatavot nepieciešamos materiālus un iekārtas, lai nodrošinātu jums augstas kvalitātes un laikus izpildītu maztirāžas drukas pasūtījumu. Taču, ja jums ir steidzami nepieciešams maztirāžas drukas pakalpojums, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs centīsimies atrast risinājumu.
Jā, mēs nodrošinām piegādi maztirāžas drukas produktiem. Mūsu komanda izmantos drošu un efektīvu piegādes metodi, lai jūsu pasūtījums tiktu piegādāts jums laikus un labā stāvoklī.
Lai veiktu pasūtījumu maztirāžas drukas pakalpojumiem, aicinām aizpildīt mūsu pasūtījuma formu, kas atrodas mūsu tīmekļa vietnē. Varat arī sazināties ar mūsu komandu, izmantojot norādīto kontaktinformāciju +371 27863280 vai info@tipografijas.lv. Mēs ar prieku palīdzēsim jums izvēlēties un realizēt maztirāžas drukas projektu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU