Dizains

Sākumlapa / Dizains

Poligrāfijas dizains, dizaina izstrāde un tipogrāfijas produkcijas maketēšana – ir grafiskā dizaina veids, kura uzdevumos ietilpst iespiedprodukcija materiālu vai maketu izstrāde. Parasti gatavais produkts ir papīra nesējs. Mūsu tipogrāfija sniedz dizaina izstrādes pakalpojumus un poligrāfijas produkcijas kvalitatīvu pirmsdrukas sagatavošanu, skenēšanu, attēlu apstrādi, krāsas korekciju, maketēšanu un citas poligrāfijas tehnoloģijas stadijas, kas nepieciešamas poligrāfijas izstrādājumu sagatavošanai drukai. Mēs zinām kā parādīt Jūsu pakalpojumu, preces labākās īpašības un piesaistīt viņiem patērētāja uzmanību.

POLIGRĀFIJAS GRAFISKAIS DIZAINS

Mūsu dizaineri rada spilgtus, neaizmirstamus tēlus un tehniski pareizu maketēšanu jebkurai poligrāfijas un reklāmas produkcijai. Grafiskais dizaineris, lai iegūtu gala rezultātu, var izmantot vizuālās mākslas, tipogrāfijas noformējuma, lappuses maketēšanas metodes un paņēmienus. Noformējumu izstrādā dizaineris vai pats maketētājs.

Dizains un poligrāfijas produkcijas maketēšana– katalogi, bukleti, kalendāri, brošūras, vizītkartes u.c. Logotipu izstrāde un maketu radīšana drukas izdevumiem. Izstrādājam firmas stila komplektu, kā arī atsevišķu poligrāfijas produkcijas veidu dizainu.

Dizaina izstrāde poligrāfijā

Dizaina izstrāde poligrāfijā ir maketa grafiskais noformējums atbilstoši pasūtītāja prasībām un saskaņā ar tehniskajām prasībām poligrāfijas produkcijas realizācijai. Profesionāla dizaina izstrāde ieņem ļoti svarīgu lomu informācijas pasniegšanā, uztverē un uzmanības piesaistē. Mēs izstrādājam dizainu saskaņā ar visām tehniskajām prasībām.

Maketēšana poligrāfijā

Maketēšana poligrāfijā un izdevniecības nozarēs ir izdevuma lapu veidošanas process, veicot grafisko un teksta elementu izkārtojumu. Maketēšana ir korelatīvs viens ar otru elementus kompozīcijas izvietošanas process. Izdevumu maketa izgatavošana vai jebkuru sastāvdaļas elementu – slejas, atvēruma, ilustrācijas, vāka u. c. kompozīcijas izveide.

Mūsu speciālisti izvietos uz poligrāfijas produkcijas tekstu, grafikus un bildes tā, lai pasvītrotu visas labākās Jūsu preces vai pakalpojuma īpašības.  Mēs maketējam atbilstoši tehniskām prasībām, ievērojot literārās un mākslas normas. Jebkuras poligrāfijas produkcijas kvalitatīvā maketēšana – žurnāli, avīzes, bukleti, mācību grāmatas, grāmatasu.c.

Makets poligrāfijā ir pasūtītāja apstiprināts paraugs izdevuma sleju maketēšanai un montāžai  ar sleju izklājumu uz iespiedloksnes.

Skenēšana

Ar plakanu virsmu oriģinālu skenēšana, fotogrāfijas, zīmējumi, iespiedmateriāli u.c.

Fotogrāfijas apstrāde

Krāsu korekcija, tehniskā un mākslinieciskā attēlu retušēšana, fotomontāža.

Dizaina izstrādes un maketēšanas cenas veido:

  1. Informācijas ievākšana par uzņēmumu/profesiju/jomu/produktu;
  2. Dizaina, idejas, skices izstrādāšana, vizuālā noformējuma izveide;
  3. Tā kā maketa un dizaina izstrāde ir cieši saistīta, šajā posmā notiek dizaina – teksta, bilžu un citu grafisko elementu  pielāgošana nepieciešamajiem izmēriem, ievērojot visas pārlaides, griezuma līnijas un citas prasības,  kuras ir svarīgas, lai izveidotu derīgu failu ( jebkādai poligrāfijas produkcijai, web materiāliem vai logotipam). Parasti mēs izstrādājam 2-3 maketu variantus.
  4. Nākamais posms – maketa saskaņošana ar klientu, nepieciešamo izmaiņu veikšana un atkārtota maketa saskaņošana ar pasūtītāju līdz tiek iegūts gala apstiprinājums.

Dizaina izstrāde jebkurai drukājamai produkcijai.

Dizaina un maketēšanas izstrādes cenas

Dizains Makets
Vizītkartes 35 EUR 20 EUR
Bukleti 110 EUR 65 EUR
Flajeri 60 EUR 30 EUR
Birkas 25 EUR 10 EUR
Grāmatas 200 EUR 90 EUR
Brošūras 110 EUR 65 EUR
Ielūgumi 60 EUR 30 EUR

Maketējam vairāku lappušu un periodisko produkciju – katalogus, žurnālus, grāmatas.

  • Maketēšanas darbu stundas likme – 30 EUR, stundas likme var mainīties atkarībā no darba apjoma.
  • Apjomīgu poligrāfijas materiālu (katalogu, grāmatu, žurnālu, kalendāru) dizaina izstrādes stundas likme ir zemāka.
  • Cenā nav iekļauts PVN.

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU