Caurumošana poligrāfijā

Sākumlapa / Pēcdrukas apstrāde/ Caurumošana poligrāfijā

Caurumošana - etiķešu, birku un cenu zīmju ražošanas neatņemama sastāvdaļa

Caurumu urbšanu var pasūtīt arī kā atsevišķu pakalpojumu. Ar urbšanas iekārtu palīdzību caurumošana iespējama gan papīrā, gan kartonā.

Cenas Galerija Pasūtīt

Caurumošana - etiķešu, birku un cenu zīmju ražošanas neatņemama sastāvdaļa

Caurumošanas izgatavošanas cena

PAKALPOJUMA VEIDS SKAITS (gab.) CENA
Caurumošana 100 5.00
 • Cenā nav iekļauts PVN.
 • Jo lielāka tirāža, jo zemāka cena par 1 gab.
 • Lielās aprites cena tiek aprēķināta pēc individuālā pieteikuma

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Materiāla caurumošana vien dažu stundu laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Par caurumošanu

Caurumošana ir svarīgs un neatņemams tehnoloģisks process dažādu poligrāfijas produkciju izgatavošanā. Ar urbšanas iekārtu palīdzību caurumošana ir iespējama:

 • Biezajā kartonā
 • Parastajā kartonā
 • Papīrā

Caurumu urbšanu poligrāfijā pielieto, kad izgatavo:

 • Brošūras
 • Birkas
 • Etiķetes
 • Kalendārus
 • Mapes
 • Blociņus
 • Citus poligrāfijas izstrādājumu veidus

Caurumu izgatavošanā tiek izmantots speciāls aprīkojums, kam ir viena urbšanas galviņa un, kas strādā manuālajā režīmā. Caurumam jāatrodas vismaz 5 mm no lapas malas.

Pārsvarā izurbtie caurumi ir apaļas formas. Urbja diametrs ir atkarīgs no materiāla blīvuma un biezuma. Visbiežāk tiek izmantots urbis ar diametru 3-5 mm.

Pie mums caurumošanu ir iespējams pasūtīt arī kā atsevišķu pakalpojumu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Lūdzu, sazinieties ar mūsu komandu, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus vai aizpildiet mūsu tiešsaistes pasūtījuma formu, lai saņemtu individuālu cenu piedāvājumu par caurumošanas pakalpojumiem.
Caurumošanas laiks un izpildes termiņi ir atkarīgi no projekta apjoma un sarežģītības. Mēs centīsimies nodrošināt operatīvu izpildi un informēsim jūs par paredzēto termiņu, kad saņemsim jūsu pasūtījumu.
Jā, mēs varam nodrošināt paraugus vai izveidot prototipu, lai jūs varētu novērtēt izdrukas izskatu un kvalitāti pirms pasūtījuma veikšanas.
Jā, mēs nodrošinām piegādi pasūtījumam. Sazinieties ar mūsu komandu, lai apspriestu piegādes iespējas un tarifus, kas attiecas uz jūsu konkrēto pasūtījumu.
Caurumu urbšana ir svarīgs process poligrāfijā, kas nodrošina kvalitatīvu un funkcionālu etiķešu, birku un cenu zīmju ražošanu. Tas ietver caurumošanu, kas ļauj izveidot precīzus caurumus papīrā un kartonā.
Caurumošana ļauj etiķetēs un birkās izveidot precīzus caurumus, kas nepieciešami piestiprināšanai vai citu materiālu savienošanai. Tas nodrošina precīzu un ērtu izmantošanu, kā arī estētisku un profesionālu izskatu.
Jā, mēs piedāvājam caurumošanas pakalpojumus kā atsevišķu pakalpojumu. Mūsu speciālisti nodrošinās precīzu un kvalitatīvu caurumošanu atbilstoši jūsu vajadzībām un dizaina prasībām.
Caurumošanu veicam uz dažāda veida papīra un kartona materiāliem, kas ir piemēroti etiķešu, birku un cenu zīmju ražošanai. Mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko materiālu, kas atbilst jūsu projektam.
Caurumošana nerada ievērojamu ietekmi uz izdrukas kvalitāti un izturību, jo tiek izmantotas speciāli izstrādātas iekārtas, kas nodrošina precīzu caurumu veidošanu bez ievērojamiem bojājumu riskiem.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU