Grāmatzīmes

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Grāmatzīmes

Grāmatzīmju izgatavošana

Grāmatzīmju izgatavošana iespējama jebkurā Jūsu izvēlētā izmērā un formā. To izgatavo uz blīva, augstas kvalitātes papīra un mūsu tipogrāfijas drukas tehnoloģijas nodrošina izcilu krāsas kvalitāti, kā arī pateicoties mūsu profesionāliem dizaineriem, dizains ir vizuāli pievilcīgs un oriģināls.

Pasūtīt

Grāmatzīmju izgatavošana

Grāmatzīmju izgatavošanas cenas

Grāmatzīmes iespējams izgatavot dažādu pasākumu un kampaņu ietvaros. Tās kalpos kā salīdzinoši lēts, taču ļoti efektīvs produkta vai uzņēmuma reprezentētājs.

Izgatavošanas izmaksas

VEIDSCENA
Vienpusēja druka (100 gab.)10.00
Divpusēja druka (100 gab.)15.00
Laminēšana5.00
Stūru noapaļošana5.00
Caurumu izveide5.00
 • Cenā nav iekļauts PVN

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Grāmatzīmes izgatavosim dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes iekārtas! Izmantojam augstas kvalitātes un ekoloģiskos materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Visiem mūsu klientiem poligrāfijas produkcijai nodrošinām kvalitātes garantiju!

Grāmatzīmes izstrāde, dizains un druka

Grāmatzīmju drukas izpildes metodes var būt: ofseta, sietspiede, digitāla, dobspieduma, reljefspiede, folijas karstspiede, kā arī grāmatzīmju izveides materiāli ir daudzveidīgi: glancēts vai matēts papīrs, dizainerisks vai parasts kartons, iespējams izmantot plastiku u.c.

Grāmatzīmes dizains var atspoguļot Jūsu firmas logo un galveno tekstuālo informāciju, kā arī, grāmatzīmes otrā pusē iespējams izvietot kalendāru vai lineālu, padarot to vēl praktiskāku. Galvenā korporatīvo grāmatzīmju priekšrocība ir tāda, ka tā sasniegs Jūsu klientus pat to atpūtas laikā un nodarbojoties ar savu mīļāko hobiju – lasīšanu.

Grāmatzīmes ir praktiski pielietojama prezentreklāma. Tā ir personalizēta un lieliski kalpo kā korporatīvā dāvana. Personalizētā grāmatzīme var atspoguļot visu, Jūsuprāt, nozīmīgāko informāciju par uzņēmumu. Tas ir lielisks veids kā sevi prezentēt un veicināt reklāmas efektivitāti ilgā laika periodā.

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.