Prezentreklāma

Sākumlapa / Prezentreklāma

PREZENTREKLĀMAS UN SUVENĪRU IZGATAVOŠANA

Prezentreklāma (suvenīrprodukcija) mūsdienās – tā ir iespēja ne tikai dāvāt prieku saviem mīļajiem, bet arī izveidot efektīvu sava brenda reklāmu. Izmantojot mūsdienu tipogrāfijas iespējas, mūsu kompānija var ražot jebkura veida un apjoma prezentreklāmas produkciju visdažādākajiem mērķiem.

Biznesa mērķiem

Visbiežāk tipogrāfijā vēršas kompāniju pārstāvji ar pasūtījumiem reklāmas produkcijas izgatavošanai. Parasti tās ir pildspalvas, krūzītes, peles paliktņi vai T-krekli. Prakse liecina, ka pat nelieli suvenīri ar kompānijas logo ļauj palielināt brenda atpazīstamību un klientu lojalitāti. Šī iemesla dēļ logo uzdruka ir viens no vispieprasītākajiem pakalpojumiem mūsu tipogrāfijā. Mēs esam gatavi uzdrukāt pat sarežģītu zīmējumu, saglabājot visas attēla detaļas.

Dāvanas tuviniekiem un kolēģiem

Suvenīru izgatavošana ar autora tekstu vai īpašu attēlu – tas ir lielisks veids, kā patīkami pārsteigt tuviniekus vai kolēģus. Daudzas kompānijas kā korporatīvās (biznesa) dāvanas pasūta prezentreklāmas suvenīrus ar logo. Tas palīdz radīt vienotības un saliedētības atmosfēru kolektīvā.

Ja jums patīk komandu sporta veidi un jūs esat kādas komandas pastāvīgs dalībnieks, padomājiet par uniformu. T-kreklu apdruka – lieliska iespēja radīt īstu komandu un celt cīņas garu.

Kvalitātes garantija

Vairāk kā 20 gadu darba pieredze mūsu tipogrāfijai ļauj panākt izcilu drukas kvalitāti. Mēs nodarbojamies ar nozīmīšu, krūzīšu un citu jebkuras sarežģītības suvenīru izgatavošanu. Mēs izmantojam dažādas iekārtas atkarībā no pasūtījuma apjoma un detaļām. Katru pasūtījumu mūsu speciālisti novērtē individuāli un izvēlas visracionālāko apdrukas veidu. Mēs esam gatavi izpildīt jebkuras klienta vēlmes un realizēt iecerētos projektus. Turklāt jūs vienmēr varat izmantot mūsu talantīgā dizainera pakalpojumus, kurš palīdzēs radīt pievilcīgus suvenīrus un reklāmas produkciju.

Suvenīrprodukcijas (prezentreklāmas) ražošanā mūsu kompānija izmanto mūsdienīgas apdrukas tehnoloģijas un augstvērtīgu krāsu. Tas ļauj mums garantēt lielisku pasūtījuma kvalitāti un suvenīru un dāvanu izturību. Ieprieciniet savus mīļos ar patīkamu pārsteigumu, pārsteidziet kompānijas klientus vai reklamējiet brendu, izmantojot mūsu tipogrāfijas pakalpojumus!

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU