Etiķetes – etiķešu izgatavošana

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Etiķetes – etiķešu izgatavošana

Etiķešu izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Etiķetes ir poligrāfijas tipa produkts, kas mūsdienās kļuvis par populāru rīku dažādu produktu popularizēšanā un produktu atpazīstamības veicināšanā. Etiķetes ir ērtākais un izplatītākais produktu marķēšanas veids. Mūsu uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu etiķešu izgatavošanā. Izgatavojam etiķetes pārtikas produkcijām, dzērienu produkcijai, kosmētikas produkcijai, apģērbiem vai citiem produktiem pēc pieprasījuma. Pie mums Jūs varat pasūtīt etiķetes no dažādiem materiāliem – kartona, papīra, līmpapīra un auduma.

Cenas Galerija Pasūtīt

Etiķešu izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Etiķešu dizaina izstrādes un drukas cena

Tekstila etiķešu jeb birku izgatavošanas cenas:

SKAITS (gab.) SPECIFIKĀCIJA* CENA
100 1+0 25 EUR
200 1+0 29 EUR
1000 1+0 65 EUR
 • Minimālais pasūtījums 100 gab.
 • Cenā nav iekļauts PVN.

Etiķetes pudelēm:

Skaits 9 x 10 cm

Cena EUR

10 x 8 cm

Cena EUR

20 x 5 cm

Cena EUR

14 x 5 cm

Cena EUR

100 21.78 21.78 24.20 21.78
200 41.14  41.14 48.40 36.30
300 45.38 45.38  54.45  39.93
400 61.71 61.71 72.60 52.64
500 76.23 76.23 60.50  65.34
1000 101.64  101.64 121 87.12
2000 202.07 202.07 242 173.03
 • Dizaina izstrādes cenas no 35 EUR
 • Maketēšana no 20 EUR
 • Cenā iekļauts PVN.

Etiķešu izgatavošanā tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli un jaunākās tehnologijas. Uzņēmumā strādā profesionāla komanda, kas ikvienu projektu veiks ar lielu rūpību un uzmanību. Visi etiķešu veidi tiek ražoti gan lielās, gan mazās tirāžās. Strādājam ar dažādiem etiķešu materiāliem, tāpēc atrast sev tīkamāko variantu varēs ikviens. Apmierināti klienti kas atgriežas ir mūsu uzņēmuma kvalitātes simbols.


*Specifikācijas paskaidrojums:

4+0 – vienpusēja pilnkrāsu druka;
4+4 – divpusēja pilnkrāsu druka;
1+0 – vienpusējā vienkrāsu druka;
1+1 – divpusējā vienkrāsu druka.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Etiķetes izgatavosim dažu stundu laikā! No gatava faila 2 stundu laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Etiķetes un to izstrāde

Etiķetes dizaina izstrāde

Etiķetes dizaina izstrāde tiek veidota atbilstoši klientu vēlmēm un vajadzībām. Mūsu dizaineri izstrādās kvalitatīvu, interesantu, oriģinālu etiķetes dizainu. Kvalitatīvs, oriģināls un interesants etiķetes dizainas,  kas izceļas, ir neatņemama sastāvdaļa jebkura produkta popularizēšanā un pārdošanā. Uzņēmuma imidža sastāvdaļa ir etiķetes izskats. Etiķetes ne tikai marķē produkciju, bet arī  ļauj pircējam iegūt informāciju par piedāvāto produkciju. Piesaistīt potenciālos klientus var tikai ar kvalitatīvi izstrādu etiķetes dizainu. Mūsu radošā speciālistu komanda palīdzēs izveidot kvalitatīvu, interesantu, piesaistošu etiķetes dizainu.

Dažādu materiālu, formu un izmēru etiķešu izgatavošana

Mēs izgatavojam jebkuras formas un izmēra etiķetes. Izgatavojam matētas, glancētas, ūdens noturīgas un pašlīmējamās etiķetes. Šīs etiķetes būs piemērotas dažādu produktu marķēšanai. Piedāvājam arī etiķešu izgatavošanu no dažāda materiāla audumiem. Izgatavojam austas (žakarda), satīna (neilona), ādas imitācijas etiķetes. Auduma etiķetes jeb birkas, uz doto brīdi ir populārākais apģērbu marķēšanas veids. Birku dizains var atšķirties pēc tā, kādu informāciju pasūtītājs vēlas izvietot uz birkas. Uz apģērbu etiķetēm jeb birkām izvieto zīmola nosaukumu, zīmola logotipu, apģērba materiāla sastāvu un izmēru, kopšanas prasības.

Etiķešu ražošana

Etiķešu ražošanā mēs izmantojam jaunas un modernas tehnoloģijas. Mēs piedāvājam etiķešu ražošanu ar ofseta druku, digitālo druku, lielformāta druku un sietspiedi, termodruku, flekso druku. Atbilstoši etiķešu izmantošanas mērķim, pielietojumam, formai, materiālam, izmēram, dizainam un tirāžai tiek piemērots optimālākais etiķešu ražošans veids. Etiķešu ražošanā izmantojam arī modernākos drukas veidus, kas sniedz iespēju izgatavot arī nestandarta etiķetes.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mēs nodrošinām etiķešu piegādi klienta norādītajā adresē. Lūdzu, informējiet mūs par piegādes vajadzībām, un mēs vienosimies par visērtāko piegādes veidu.
Jā, mēs piedāvājam iespēju pielāgot etiķetes, iekļaujot uz tām jūsu uzņēmuma logo un informāciju. Tas palīdzēs veicināt jūsu zīmolu un palielināt atpazīstamību.
Mēs izmantojam dažādas drukas tehnoloģijas etiķešu izgatavošanai, tostarp termodruku, fleksodruku un digitālo druku. Tas ļauj nodrošināt augstu kvalitāti un precīzu attēlu attēlošanu uz etiķetēm.
Mēs varam izmantot īpašus materiālus un apstrādi, kas padara etiķetes ūdensnoturīgas un noturīgas pret nolietojumu. Tas nodrošina to izturību un ilgstošu izmantošanu.
Jā, mēs piedāvājam etiķešu izgriešanu vai ploterēšanu atbilstoši konkrētiem formātiem vai dizainam. Mēs varam izveidot etiķetes ar precīziem izgriezumiem, kas atbilst jūsu vēlmēm un prasībām.
Jā, mēs piedāvājam konsultācijas par etiķešu dizainu un izgatavošanu. Mūsu pieredzējušie dizaineri var palīdzēt jums izveidot pievilcīgu un efektīvu etiķešu dizainu, kas atbilst jūsu mērķiem un vajadzībām.
Izgatavošanas process ir atkarīgs no etiķešu apjoma un sarežģītības. Mēs centīsimies izpildīt pasūtījumu pēc iespējas ātrāk un sniegt jums informāciju par paredzamo laiku.
Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus: +371 27863280, info@tipografijas.lv. Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu, kas atrodas mūsu tīmekļa vietnē kopā ar šiem jautājumiem un atbildēm. Mēs ar prieku apstrādāsim jūsu pasūtījumu un sniegsim nepieciešamo atbalstu.
Mēs izgatavojam etiķetes no dažādiem materiāliem, tostarp kartona, papīra, līmpapīra un auduma (kokvilnas, satīna, lina u.c.). Materiāla izvēle ir atkarīga jūsu vēlmēm un no produkta, uz kura etiķetes tiks lietotas.
Izmēri un formas atkarīgi no etiķešu materiāla un biezuma. Tekstila birkas ir tikai kvadrātveida vai taisnstūra, bet papīra vai līmpapīra etiķetes var būt jebkādā izmērā. Iespējams arī izcirst dažādas formas. Par katru pasūtījumu var vienoties individuāli.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU