Apdrukātas lentītes izgatavošana

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Apdrukātas lentītes izgatavošana

Tekstila lentu izgatavošana ar apdruku

Apdrukātu lentīšu izgatavošana uz dažāda tekstila, dažādās krāsās. Personalizētās lentītes kalpos jebkuram Jums izvēlētam mērķim svētkos un svinībās.

Cenas Galerija Pasūtīt

Tekstila lentu izgatavošana ar apdruku

Krāsaino tekstila lentu izgatavošanas un drukāšanas izmaksas

Parast pieejamas lentes  melna un balta lente (10;15;20;25…50 mm)

3 krāsaina lente (15-20-25…50 mm)

Lentu apdrukas izmaksas par 15 mm lenti

Garums Cena
10 м 25.00 EUR
20 м 29.00 EUR
100 м 85.00 EUR
150 м 120.00 EUR
500 м 300.00 EUR
1000 м 560.00 EUR
 • Caurspīdīgs +20%
 • 1puse(1 krāsa) +30%
 • 2 krāsa +30%
 • Cena bez PVN

 

Apdrukātu lentīšu dizaina izstrāde un druka

Lentīšu druka visbiežāk tiek veikta uz  īpaši mīksta un izturīga materiāla – satīna, kam raksturīga spīdīga virsma vienā pusē un matēta virsma otrā pusē, atšķirīgā krāsa un faktūra ir saistīta ar aušanas veidu, kura dēļ viena auduma puse atstaro vairāk gaismas nekā otra. Mūsdienās daudz satīna audumu izgatavoti no sintētiskajiem materiāliem, poliestera vai kokvilnas, padarot tos pieejamus ikvienam, kurš vēlas izmantot šo īpaši mīksto un izturīgo materiālu.

Apdrukātas lentītes dizainu varat izvēlēties Jūs paši. Uz tā var tikt nodrukāti gan pateicības vārdi, ja lentīte tiek izmantota, piemēram, kāzu viesu dāvanām, gan arī Jūsu uzņēmuma logo, attēlu utt. Satīna lentes ir lieliski piemērotas dāvanu iesaiņošanai, jo tās ir mīkstas un pievilcīgas. Mūsu dizaineri Jums palīdzēs izstrādāt vēlamo lentītes dizainu.

Ir iespējams izvēlēties visdažādākās krāsu lentītes, kā arī to garumu un platumu. Platums var būt visdažādākais, parasti no 4 mm līdz 50 mm, tomēr, pastāv lentas vairāku centimetru platumā. Lentām var būt atšķirīga reljefa tekstūra, atkarībā no tās aušanas veida.

Nevilcinieties un pasūtiet Jūsu, īpaši apdrukāto, lentīti, kas kalpos visdažādākajiem mērķiem un iecerēm!

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Lentītes izgatavosim dažu dienu laikā! No gatava faila 2 dienu laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Par apdrukātām lentītēm

Apdrukātas lentītes ir lieliskas dāvanu iesaiņošanai, tās kalpo kā zīmola marķējums un piešķir produktam individualitātes noskaņu. Apdrukātu lentīšu izgatavošana iespējama uz dažāda tekstila, piemēram, neilona, poliestera, satīna, kokvilnas u.c. To apdrukai tiek izmantotas dažādas drukas tehnoloģijas un visbiežāk: termodruka un fleksodruka, kā arī izšūšana un aušana. Lentīšu apdrukai iespējams izvēlēties dažādas krāsas lentītes un drukas krāsas, kā arī  izvēlēties sev piemērotāko, no pieejamajiem, platumu un garumu.

Apdrukātās lentes kalpos jebkuram Jums izvēlētam mērķim svētkos un svinībās. Tās kalpos arī kā produkta iesaiņošanas elements vai akcents dokumentu iesiešanā.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Apdrukātu lentīšu izpildes laiks ir sākot no 2 darba dienām, atkarībā no pasūtījuma apjoma. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai apspriestu detalizētus laika ierobežojumus un nosacījumus.
Jā, mēs varam nodrošināt paraugus pirms apdrukāto lentīšu izgatavošanas sākšanas, lai jūs varētu novērtēt kvalitāti un izvēlēties pareizo dizainu.
Mēs piedāvājam izgatavot apdrukātas lentītes uz dažādiem tekstila materiāliem un ar dažādām krāsām. Jūs varat izvēlēties personalizētu dizainu, kas būs piemērots jebkuram Jūsu izvēlētam mērķim svētkos vai svinībās.
Mēs izmantojam digitālo druku un termotransferu. Katra metode piedāvā savas priekšrocības un piemērošanas iespējas, un mēs palīdzēsim jums izvēlēties vispiemērotāko metodi atbilstoši jūsu vajadzībām.
Jā, mēs piedāvājam personalizētu dizaina druku uz lentītēm. Jūs varat iesniegt savu logo, tekstu vai kādu citu dizaina elementu, ko vēlaties redzēt uz lentītēm, un mēs palīdzēsim to realizēt.
Piedāvājam lentītes platumos: 10, 15, 20 mm utt., līdz 50 mm platumam (solis 5 mm)
Lai pasūtītu apdrukātas lentītes, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu norādīto kontaktinformāciju vai aizpildiet tiešsaistes pasūtījuma formu mūsu tīmekļa vietnē.
Izgatavošanas laiks atkarīgs no pasūtījuma apjoma un sarežģītības.
Jā, mēs spējam izgatavot gan mazus, gan lielus pasūtījumus. Mēs nodrošināsim augstu kvalitāti neatkarīgi no pasūtījuma apjoma.
Jā, mēs piedāvājam apdrukātas lentītes ar vairāku krāsu dizainu. Jūs varat izvēlēties vairākas krāsas, lai iegūtu vēl piesātinātāku un izteiksmīgāku dizainu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU