Griešana poligrāfijā

Sākumlapa / Pēcdrukas apstrāde/ Griešana poligrāfijā

Griešana - piešķir gatavajam produktam gatavu un glītu izskatu

Griešana ir papīra, kartona sagriešana poligrāfiskās produkcijas iegūšanai nepieciešamajā izmērā. Poligrāfijā visvairāk izmanto giljotīnas griešanu.

Cenas Galerija Pasūtīt

Griešana - piešķir gatavajam produktam gatavu un glītu izskatu

Griešanas procesa izmaksas

PAKALPOJUMA VEIDS SKAITS (gab.) CENA
Griešana 1 grieziens 0.70
Perforācija 1 0.15
Pierīkošana līdz 1000 bigām 5.00
 • Cenā nav iekļauts PVN.
 • Jo lielāka tirāža, jo zemāka cena par 1 gab.
 • Lielās aprites cena tiek aprēķināta pēc individuālā pieteikuma

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Griešana 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Par griešanu

Griešana ir papīra vai kartona sagriešana ar speciālās iekārtas palīdzību poligrāfiskās produkcijas iegūšanai nepieciešamajā izmērā. Poligrāfijā visvairāk izmanto giljotīnas griešanu. Pareiza naža uzstādīšana un tā uzasināšana ļauj apstrādāt lielus papīra apjomus, nesamazinot darba ražīgumu. Giljotīnas griešanas princips balstīts uz stipra spiediena ar griešanas daļu uz papīra.

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mēs piedāvājam atlaides, ja pasūtat vairākus produktus, kas prasa griešanas pakalpojumu. Lūdzu, sazinieties ar mūsu komandu, lai apspriestu atlaides iespējas un saņemtu individuālu piedāvājumu.
Jā, ir iespējams. Lūdzu, sazinieties ar mūsu komandu, lai pārrunātu šo iespēju un sniegtu jums precīzu informāciju par materiāla prasībām.
Nē, mēs piedāvājam griešanas pakalpojumu arī citiem materiāliem, piemēram, vinilam, plastikai un citiem poligrāfijai piemērotiem materiāliem.
Griešanas process, ja tiek veikts profesionāli, neietekmē materiāla kvalitāti. Mūsu speciālisti rūpēsies par precīzu un tīru sagriešanu, lai saglabātu materiāla kvalitāti un izskatu.
Lūdzu, sazinieties ar mūsu komandu, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus vai aizpildiet mūsu tiešsaistes pasūtījuma formu, lai saņemtu individuālu cenu piedāvājumu par griešanas pakalpojumu.
Griešana poligrāfijā ir procesa, kas ļauj sagriezt papīru vai kartonu nepieciešamajā izmērā. Tas ir būtisks solis pēcdrukas apstrādes procesā, lai panāktu precīzu un profesionālu produktu.
Griešanai poligrāfijā visbiežāk izmanto viennažu griežamo mašīnu jeb giljotīnu. Tas ir process, kurā ar asu nazi tiek veikta precīza sagriešana, lai iegūtu produktu nepieciešamajā izmērā.
Nē, griešana poligrāfijā neietekmē drukas kvalitāti, jo tā tiek veikta pēc tam, kad druka jau ir gatava.
Griešana poligrāfijā ir svarīga, lai iegūtu precīzi sagrieztu produktu ar tīru un taisnu malu. Tas nodrošina, ka produkts izskatās profesionāli un gatavs lietošanai.
Lai noteiktu nepieciešamo izmēru griešanai, jums jāzina gala produkta izmēri. Varat norādīt tos pasūtījuma formā vai konsultēties ar mūsu speciālistiem, kuri palīdzēs izvēlēties pareizo izmēru.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU