Logotips-Logotipa izstrāde

Sākumlapa / Dizains/ Logotips-Logotipa izstrāde

Logo izstrāde uzņēmuma tēlam

Logotips ir viens no svarīgākajiem uzņēmēja vai kompānijas tēla elementiem, tāpēc logotipa izstrāde jāveic ar lielu uzmanību un rūpību. Logotips ir tas, kas klientam stāsta par to, kas jūs esat, ar ko nodarbojaties, kāda līmeņa kompānija vai uzņēmējs esat. Tas palielina un veicina kompānijas atpazīstamību un sniedz iespēju izcelties konkurentu vidū. Logotipa izstrāde ir radošs darba process, kura neatņemama sastāvdaļa ir profesionāli grafiskā dizaina speciālisti. Ja nepieciešams, izveidosim visu uzņēmuma korporatīvo stilu.

Cenas Galerija Pasūtīt

Logo izstrāde uzņēmuma tēlam

Logo izgatavošanas un drukāšanas cenas

35-60 € 150-250 € 300-1500 €
MAZAIS VIDĒJAIS LIELAIS
maza sarežģītība vidēja sarežģītība liela sarežģītība
Vienkāršs, tekstuāls logo. Ekonomisks, ar zemām prasībām. Piedāvā vismaz 3-5 variantus; klients var nākt jau ar gatavu vīziju, kas ir jārealizē. Logo ar ideju: teksts + simbols. Izstrādā nelielu konceptu/ideju, parādās izpētes process. Piedāvā papildus logo risinājumus (krāsās, kompozīcijā, lietojumā). Piedāvā vismaz 3-5 variantus. Logo ar ideju/koncepciju (teksts + simbols + sauklis). Klienta bizness ir plašs, nepieciešama padziļināta tirgus un konkurentu izpēte. Analogu analīze. Piedāvā papildus logo risinājumus (krāsās, kompozīcijā, lietojumā). Piedāvā vismaz 3-5 variantus.
Cena ir atkarīga no tā, ko vēlaties. Ja nepieciešams vienkāršs nosaukums ar vienkāršu simbolu, piemēram, rombu, izmaksas būs krietni mazākas nekā kad atainojamais logotips ir ar sarežģītu uzbūvi vai padziļinātu koncepta izstrādi. Neatkarīgi no izstrādātā logotipa dizaina un tā sarežģītības, tā izstrādē tiek izmantota tehnika, programmatūra un zināšanas, kam nepieciešami finansiāli līdzekļi. Ja plānojiet izstrādāt nopietnu logotipu ar konceptu un stila vadlīnijām jeb vizuālo identitāti, to nav iespējams izveidot 24 stundu laikā par 20 €, jo to nosaka vairāki argumenti.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Logotipu izgatavosim 1 dienas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Logotipa dizains un izstrādes etapi

Logotipa dizains

Logotips un logotipa dizains tiek izstrādāts balstoties uz kompānijas vai uzņēmēja mērķiem, korporatīvo stilu un kompānijas vai uzņēmēja darbības jomas. Tam jābūt vienkāršam, viegli lietojamam, universālam, atmiņā paliekošam un ilglaicīgam. Šajā mūsdienu pasaulē, pilnā ar dažāda veida un stila logotipiem, izveidot atšķirīgu, interesantu un efektīvu logotipu ir ļoti sarežģīti. Mūsu kompānijas dizaineri, kas ir grafiskā dizaina speciālisti izveidos efektīvu, atmiņā paliekošu logotipu, atbilstošu Jūsu uzņēmuma mērķiem un vērtībām.

Logotipa izstrādes etapi

Logotipa ideju ģenerēšana un piefiksēšana – 3-16 st.

Šajā procesā tiek uzklausītas un piefiksētas klienta vēlmes un idejas (kas patīk, kam noteikti jāparādās logotipā, vai patīk kādi konkurentu logotipi), kādu vēlas redzēt logotipu, t.sk., tiek apzināta klienta darbības sfēra (uzņēmuma nosaukums, pakalpojumi, mērķauditorija, konkurenti), pēc kuras nosaka stilistisko virzienu, kādā būtu jāizskatās logotipam. Tiek meklēta pamatideja uz kuras balstīsies logotipa koncepcija, notiek pētnieciskais darbs.

Logotipa skiču izstrāde – 2-8 st.

Tiek veidotas pirmās logotipa skices jeb ideju uzmetumi, zīmējot ar brīvu roku uz papīra.

Logotipa skiču realizēšana – 1-4 st.

No veiktajiem uzmetumiem izvēlas labākos risinājumus, kas vistuvāk atbilstu idejai. Tos ieskenē un digitāli pārzīmē, ja nepieciešams, veicot grafiskus uzlabojumus.

Burtveidolu jeb fontu atlase – 2-6 st.

Šajā etapā tiek piemeklēti logotipa idejai visatbilstošākie fonti. Notiek cītīga meklēšana caur fontu veikaliem vai bezmaksas fontu bankām, kur fontus ir atļauts izmantot biznesa nolūkos. Iespējams izstrādāt logotipam unikālu burtveidolu

Krāsu atlase – 1-6 st.

Tiek piemeklētas logotipa idejai vispiemērotākās krāsas, kas paustu uzņēmuma būtību. Lai vēlāk nerastos sarežģījumi, jau pašā sākumā krāsas atvasina no Pantone krāsu kataloga, kas nodrošina iespēju logotipu nodrukāt pie dažādām drukas tehnoloģijām, piemēram, sietspiedē. Krāsas tiek saskaņotas gan drukai nepieciešamā krāsu profilā (CMYK), gan ekrānam nepieciešamajā (RGB).

Logo prezentēšana un pielabošana (līdz 3 labojumiem) – sākot ar 2 st.

Kad izstrādātais logo tiek prezentēts, iespējams ka būs nepieciešami kādi uzlabojumi vai piestrādāšana pie niansēm, bet jāņem vērā, ka attālinoties no sākotnējās atrunas, izmaksas var pieaugt.

Radoša un nestandarta pieeja darbam, kā arī lielā darba pieredze speciālistiem ļauj viegli izprast klientu vēlmes un sniegt labākos darba risinājumus katram klientam. Pie mums ikviens klients varēs izveidot sev tīkamu, kvalitatīvu un atmiņā paliekošu logotipu.

Atsauksmes

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.