Digitālā druka. Steidzama ātrā poligrāfija

Sākumlapa / Poligrāfija/ Digitālā druka. Steidzama ātrā poligrāfija

Digitālā druka - steidzama digitālā druka

Poligrāfija stundas laikā. Steidzama digitālā druka vai ciparu druka, ar digitālām iekārtām poligrāfijas produkciju drukājam īsā laikā, augstākā kvalitātē.

Cenas Galerija Pasūtīt

Digitālā druka - steidzama digitālā druka

Daudzformātu digitālās drukas cenas

Skaits A4 A4 A3 A3
Melnbaltā druka Vienpusēja Divpusēja
Vienpusēja Divpusēja
1-9 0,10€ 0,20€ 0,20€ 0,40€
10-99 0,08€ 0,16€ 0,16€ 0,32€
100-249 0,06€ 0,12€ 0,12€ 0,24€
250-499 0,05€ 0,10€ 0,10€ 0,20€
500-1999 0,04€ 0,08€ 0,08€ 0,16€
2000-< 0,03€ 0,06€ 0,06€ 0,12€
 • Minimālā pasūtījuma vērtība – 10 EUR
 • Katra dokumenta palielināšana/ samazināšana + 0,2 EUR
 • Katra faila atvēršana + 0,6 EUR
 • Dokumentu rediģēšana 20,00 EUR/ST
 • Materiālus drukai iespējams iesūtīt formātos: word, excel, jepg, pdf, tiff, ppt, dwg
 • Cenas ir norādītas EUR bez PVN

 

Ātrā poligrāfija un digitālās drukas tehniskā specifikācija

Ātrā poligrāfija ir atsevišķs virziens poligrāfijā. Poligrāfijas produkcijas izpildes termiņš ir 1-3 darba dienas, iespējams arī 1 stundas laikā. Jēdziens „steidzama, ātrā poligrāfija” un „Digitālā druka” vai „ciparu druka” kļuvušas par sinonīmu, jo tikai ar digitālām iekārtām poligrāfijas produkciju var nodrukāt dažu minūšu laikā. Digitālā druka dod iespēju praktiski uzreiz saņemt gatavu tirāžu. Izmantojot digitālās – ciparu drukas iespējas, mēs izlaižam veselu etapu pirmsdrukas sagatavošanā – krāsu dalījumu, filmu un formu izgatavošanu, iespiedmašīnas pierīkošanu, bez kuriem nav iespējam nodrukāt ofseta tirāžu.

Operatīvā digitālā poligrāfija dod iespēju ātri un kvalitatīvi realizēt gandrīz jebkuru poligrāfijas ideju.

Tehniskā specifikācija

Xerox Versant 280 Press

Papīra izmērs А5-А3+
Maksimālais loksnes izmērs 330x487mm
Maksimālais apdrukas laukums 320x480mm
Maksimālais bannera izmērs 330x660mm

Ātrā, operatīva poligrāfija – digitālā druka.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Digitālā druka dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Vairāk par digitālo druku, ciparu druku un ātro digitālo druku

Digitālā druka

Digitālā druka ir kvalitatīva pilnkrāsu – krāsaina poligrāfijas produkcija, ar tirāžu sākot no viena eksemplāra un visīsākajos termiņos.

Digitālā druka visvairāk efektīva un izdevīga ir pie nelielu tirāžu drukas, kuras ekonomiski neizdevīgas un tehniski grūti izpildāmas pie ofseta drukas.  Ar digitālās drukas veidu var drukāt vizītkartes, skrejlapas, flajerus, bukletus, brošūras, plakātus, uzlīmes, ielūgumus, kalendārus, kartiņas un citu poligrāfijas produkciju.

Ciparu druka

Ciparu druka ir ideāls risinājums tad, kad nepieciešams nodrukāt poligrāfijas produkciju ātri un kvalitatīvi. Digitālās ciparu mašīnas ļauj viegli eksperimentēt ar dažāda tipa māksliniecisko un faktūras papīru, saņemt  unikālas, pēc sava izskata, drukloksnes. Materiāli digitālai vai ciparu drukai var būt visdažādākie, gandrīz jebkurš papīrs vai kartons, milzīga izvēle gludu vai ar faktūru dizaina papīrs, pašlīmējošais papīrs vai plēve. Maksimālais digitālās drukas ātrums var sasniegt līdz 2500 A3 formāta loksnes stundā. Ja Jūs palaidāt garām laiku, bet katalogs vai buklets nepieciešams steidzīgi, mēs izgatavojam uz digitālām mašīnām mazas un lielas tirāžas vairāku lappušu produkciju.  Protams, tā izmaksās dārgāk, nekā kā drukājot uz ofseta iespiedmašīnām. Šajā gadījumā – jo ātrāk jums vajag saņemt gatavu poligrāfijas produkciju, jo augstāka būs viņas cena.

Ātrā digitālā druka

Galvenās ātrās digitālās drukas priekšrocības ir ātrums un iespēja nodrukāt pat 1 eksemplāru kvalitatīvu, krāsainu produkciju. Digitālās drukas priekšrocība ir zema cena pie nelielām tirāžām. Iespēja veikt izmaiņas saturā, krāsu korekcija drukāšanas procesā.

Operatīvā digitālā tipogrāfija īsos termiņos veiks operatīvu, ātru vizītkaršu, katalogu, veidlapu, bloknotu, blociņu, ēdienkaršu, uzlīmju un citu iespiedprodukcijas druku.

Mūsu tipogrāfijas speciālisti veic ne tikai ātru digitālu druku, bet arī kvalitatīvu pēcdrukas apstrādi: griešanu, laminēšanu, brošēšanu, bigošanu, numerāciju, stūrīšu apaļošanu un citus tipogrāfijas pēcapstrādes darbus.

Biežāk uzdotie jautājumi

Digitālā druka ļauj ātri un efektīvi nodrukāt poligrāfijas produktus, nodrošinot augstu kvalitāti. Tā ir ideāla izvēle, ja kaut ko nepieciešams nodrukāt steidzami.
Digitālās drukas procesā mēs piedāvājam plašu papīra izvēles klāstu, kas atbilst dažādām vajadzībām. Jūs varat izvēlēties starp papīru ar dažādiem biezumu, faktūru un krāsu variantiem.
Jā, mūsu digitālās drukas iekārtas nodrošina augstu kvalitāti, izmantojot modernas tehnoloģijas. Mēs rūpīgi kontrolējam krāsu precizitāti, lai nodrošinātu, ka jūsu poligrāfijas produkts izskatās profesionāli un estētiski.
Jā, digitālā druka ir ideāli piemērota arī lielām tirāžām. Mūsu iekārtas spēj ātri un efektīvi apstrādāt lielu daudzumu lapu, tādējādi nodrošinot ātru ražošanu ar augstu kvalitāti.
Mēs piedāvājam steidzamu digitālo druku, kurā jūsu pasūtījums tiek pabeigts stundu laikā vai pat ātrāk, nodrošinot ātru un efektīvu risinājumu.
Lai veiktu pasūtījumu digitālās drukas pakalpojumiem, aicinām aizpildīt mūsu pasūtījuma formu, kas atrodas mūsu tīmekļa vietnē. Varat arī sazināties ar mūsu komandu, izmantojot norādīto kontaktinformāciju +371 27863280 vai info@tipografijas.lv.
Protams! Mūsu profesionālā komanda ir gatava sniegt jums konsultācijas un palīdzību digitālās drukas izvēlē un pielāgošanā. Mēs nodrošināsim visus nepieciešamos padomus un atbildes uz jūsu jautājumiem.
Jā, mēs pieņemam ārkārtas pasūtījumus digitālajai drukai. Ja jums ir steidzami jāiegūst poligrāfijas produkts, mēs strādāsim, lai nodrošinātu, ka jūsu pasūtījums tiek izpildīts laikus. Sazinieties ar mums, lai pieteiktos ārkārtas digitālai drukai.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU