Digitālā druka. Steidzama ātrā poligrāfija

Sākumlapa / Poligrāfija/ Digitālā druka. Steidzama ātrā poligrāfija

Digitālā druka - steidzama digitālā druka

Poligrāfija stundas laikā. Steidzama digitālā druka vai ciparu druka, ar digitālām iekārtām poligrāfijas produkciju drukājam īsā laikā, augstākā kvalitātē.

Cenas Galerija Pasūtīt

Digitālā druka - steidzama digitālā druka

Daudzformātu digitālās drukas cenas

Skaits A4 A4 A3 A3
Melnbaltā druka Vienpusēja Divpusēja
Vienpusēja Divpusēja
1-9 0,10€ 0,20€ 0,20€ 0,40€
10-99 0,08€ 0,16€ 0,16€ 0,32€
100-249 0,06€ 0,12€ 0,12€ 0,24€
250-499 0,05€ 0,10€ 0,10€ 0,20€
500-1999 0,04€ 0,08€ 0,08€ 0,16€
2000-< 0,03€ 0,06€ 0,06€ 0,12€
 • Minimālā pasūtījuma vērtība – 10 EUR
 • Katra dokumenta palielināšana/ samazināšana + 0,2 EUR
 • Katra faila atvēršana + 0,6 EUR
 • Dokumentu rediģēšana 20,00 EUR/ST
 • Materiālus drukai iespējams iesūtīt formātos: word, excel, jepg, pdf, tiff, ppt, dwg
 • Cenas ir norādītas EUR bez PVN

 

Ātrā poligrāfija un digitālās drukas tehniskā specifikācija

Ātrā poligrāfija ir atsevišķs virziens poligrāfijā. Poligrāfijas produkcijas izpildes termiņš ir 1-3 darba dienas, iespējams arī 1 stundas laikā. Jēdziens „steidzama, ātrā poligrāfija” un „Digitālā druka” vai „ciparu druka” kļuvušas par sinonīmu, jo tikai ar digitālām iekārtām poligrāfijas produkciju var nodrukāt dažu minūšu laikā. Digitālā druka dod iespēju praktiski uzreiz saņemt gatavu tirāžu. Izmantojot digitālās – ciparu drukas iespējas, mēs izlaižam veselu etapu pirmsdrukas sagatavošanā – krāsu dalījumu, filmu un formu izgatavošanu, iespiedmašīnas pierīkošanu, bez kuriem nav iespējam nodrukāt ofseta tirāžu.

Operatīvā digitālā poligrāfija dod iespēju ātri un kvalitatīvi realizēt gandrīz jebkuru poligrāfijas ideju.

Tehniskā specifikācija

Xerox Versant 280 Press

Papīra izmērs А5-А3+
Maksimālais loksnes izmērs 330x487mm
Maksimālais apdrukas laukums 320x480mm
Maksimālais bannera izmērs 330x660mm

Ātrā, operatīva poligrāfija – digitālā druka.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Digitālā druka dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Vairāk par digitālo druku, ciparu druku un ātro digitālo druku

Digitālā druka

Digitālā druka ir kvalitatīva pilnkrāsu – krāsaina poligrāfijas produkcija, ar tirāžu sākot no viena eksemplāra un visīsākajos termiņos.

Digitālā druka visvairāk efektīva un izdevīga ir pie nelielu tirāžu drukas, kuras ekonomiski neizdevīgas un tehniski grūti izpildāmas pie ofseta drukas.  Ar digitālās drukas veidu var drukāt vizītkartes, skrejlapas, flajerus, bukletus, brošūras, plakātus, uzlīmes, ielūgumus, kalendārus, kartiņas un citu poligrāfijas produkciju.

Ciparu druka

Ciparu druka ir ideāls risinājums tad, kad nepieciešams nodrukāt poligrāfijas produkciju ātri un kvalitatīvi. Digitālās ciparu mašīnas ļauj viegli eksperimentēt ar dažāda tipa māksliniecisko un faktūras papīru, saņemt  unikālas, pēc sava izskata, drukloksnes. Materiāli digitālai vai ciparu drukai var būt visdažādākie, gandrīz jebkurš papīrs vai kartons, milzīga izvēle gludu vai ar faktūru dizaina papīrs, pašlīmējošais papīrs vai plēve. Maksimālais digitālās drukas ātrums var sasniegt līdz 2500 A3 formāta loksnes stundā. Ja Jūs palaidāt garām laiku, bet katalogs vai buklets nepieciešams steidzīgi, mēs izgatavojam uz digitālām mašīnām mazas un lielas tirāžas vairāku lappušu produkciju.  Protams, tā izmaksās dārgāk, nekā kā drukājot uz ofseta iespiedmašīnām. Šajā gadījumā – jo ātrāk jums vajag saņemt gatavu poligrāfijas produkciju, jo augstāka būs viņas cena.

Ātrā digitālā druka

Galvenās ātrās digitālās drukas priekšrocības ir ātrums un iespēja nodrukāt pat 1 eksemplāru kvalitatīvu, krāsainu produkciju. Digitālās drukas priekšrocība ir zema cena pie nelielām tirāžām. Iespēja veikt izmaiņas saturā, krāsu korekcija drukāšanas procesā.

Operatīvā digitālā tipogrāfija īsos termiņos veiks operatīvu, ātru vizītkaršu, katalogu, veidlapu, bloknotu, blociņu, ēdienkaršu, uzlīmju un citu iespiedprodukcijas druku.

Mūsu tipogrāfijas speciālisti veic ne tikai ātru digitālu druku, bet arī kvalitatīvu pēcdrukas apstrādi: griešanu, laminēšanu, brošēšanu, bigošanu, numerāciju, stūrīšu apaļošanu un citus tipogrāfijas pēcapstrādes darbus.

Atsauksmes

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.