Fotogrāmata – fotogrāmatas izgatavošana

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Fotogrāmata – fotogrāmatas izgatavošana

Fotogrāmatas izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Fotogrāmata kalpo kā unikāla dāvana un lielisks veids, kā iemūžināt sev būtiskus un mīļus dzīves mirkļus, piemēram, kāzas, ceļojums, dzimšanas dienas ballīte, bērna pirmās emocijas u.c. Fotogrāmata ir kā stāsts par to, kas piedzīvots un redzēts. Personalizētās fotogrāmatas ir lielisks veids, kā vienkopus iemūžināt un saglabāt savas atmiņas un svarīgos dzīves gadījumus.

Cenas Galerija Pasūtīt

Fotogrāmatas izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Fotogrāmatas izgatavošanas un drukāšanas cenas

Fotogrāmatas izgatavošanas cenas

VĀKU VEIDS IZMĒRS LAPPUŠU SKAITS CENA (EUR)
Cietie vāki 20×20

A4 (horizontāla vai vertikāla)

līdz 30 lpp. 50.00
līdz 60 lpp. 65.00
Mīkstie vāki līdz 30 lpp. 30.00
līdz 60 lpp. 42.00
 • Par katru pievienotu lapu +0,60 EUR
 • Skenēšana: 1 EUR (par vienu attēlu līdz a4)
 • Izdruka krāsaina 4*0 1-10 gab a4 (5 EUR)
 • Izdruka melnbalta 1 gab. 0,3 EUR
 • Izdruka melnbalta 10-50 gab. 3 EUR
 • Minimāla pasūtījuma cena 10 EUR
 • Cenas norādītas bez PVN

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Fotogrāmatu izgatavosim nedēļas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Fotogrāmatas izgatavošana, dizains un druka

Fotogrāmatas izgatavošana iespējama dažāda izmēra un veida, ar individualizēti izvēlēta dizaina vākiem. Ierastie fotogrāmatas izmēri ir A5 (148 x 210 mm), A4 (210 x 297 mm) un A3 (297 x 420 mm). Fotogrāmata var tikt iesieta dažādos veidos, piemēram, ar metāla spirāli, līmēta u.c. Jums vēlamos veidos.

Fotogrāmatu dizaina izstrāde

Fotogrāmatas tiek drukātas uz kvalitatīva, matēta vai glancēta papīra pēc Jūsu izvēles un tiek izgatavotas maksimāli ātrā termiņā.

Fotogrāmatas dizainu varat uzticēt mūsu profesionāliem dizaineriem vai izveidot to pats un uzticēt mums tā realizēšanu taustāmā veidā. Lai izveidotu fotogrāmatu Jums nepieciešamas ir Jūsu bildes, secība, kādās tās vēlaties redzēt grāmatā un vēlamie uzraksti vai komentāri, kas Jūsu fotogrāmatai sniegs papildu vērtību.

Fotogrāmatas druka

Fotogrāmatas druka tiek veikta ar poligrāfisko tehniku. Tās lappuses tiek stiprinātas kopā un vāki iespējami divos veidos, cieti laminēti vai mīkstie vāki, taču pēc Jūsu vēlmēm ir iespējami arī citi varianti.

Fotogrāmatu iespējams baudīt ilgtermiņā, jo salīdzinot ar ierasto fotoalbumu, kura fotogrāfijas ar laiku nolietojas – fotogrāmatas mūžs ir daudzreiz ilgāks.

Neatlieciet fotogrāmatas izveidi, jo Jums noteikti ir iemūžinātas skaistas atmiņas! Saglabājiet tās atbilstoši to vērtībai – fotogrāmatā, vai uzdāviniet Jūsu mīļākajām bildēm jaunu dzīvību!

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mēs piedāvājam papildu iespējas fotogrāmatu apdrukas kvalitātes uzlabošanai, tostarp laminēšanu vai vāku apdrukas. Ir pieejams arī vāka dizaina papīrs. Lūdzu, informējiet mūs par jūsu vēlmēm, un mēs sniegsim jums sīkāku informāciju par šīm iespējām.
Jā, mēs nodrošinām iespēju fotogrāmatā ievietot tekstu. Varat personalizēt fotogrāmatas ar stāstiem, atmiņām vai citātiem, lai radītu unikālu un nozīmīgu dizainu.
Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus: +371 27863280, info@tipografijas.lv. Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma formu, kas atrodas mūsu tīmekļa vietnē kopā ar šiem jautājumiem un atbildēm. Mēs ar prieku apstrādāsim jūsu pasūtījumu un sniegsim nepieciešamo atbalstu.
Mēs piedāvājam standarta izmērus (A5, A4), gan klienta izvēlēto formātu. Dizaina iespējas ir ļoti plašas, sākot ar īpaša papīra izvēli, beidzot ar drukas daudzveidību. Var izvēlēties līmētas, šūtas vai saskrūvētas fotogrāmatasSazinieties ar mums, lai uzzinātu sīkāku informāciju un piedāvājumu.
Jā, jūs varat izmantot savas fotogrāfijas vai attēlus, lai izveidotu personalizētu fotogrāmatu.
Izgatavošanas laiks ir atkarīgs no fotogrāmatas apjoma un sarežģītības. Grāmata ar mīkstajiem vākiem var būt gatava ātrāk, bet ar cietajiem, līmētajiem vākiem prasīs vismaz 3 dienas (nepieciešams laiks, lai tā nožūtu). Mēs centīsimies izpildīt jūsu pasūtījumu ātri un sniegt jums informāciju par paredzamo laiku.
Jā, mūsu dizaineri sniegs jums konsultācijas un palīdzību fotogrāmatas dizaina izveidē. Mēs nodrošināsim jums profesionālu atbalstu, lai jūsu fotogrāmata būtu estētiski pievilcīga un izteiksmīga.
Jā, mēs nodrošinām fotogrāmatu piegādi klienta norādītajā adresē. Lūdzu, informējiet mūs par piegādes vajadzībām, un mēs vienosimies par visērtāko piegādes veidu.
Jā, ir iespējams izgatavot vairākas kopijas no vienas fotogrāmatas. Lūdzu, norādiet mums vajadzīgo kopiju skaitu, un mēs nodrošināsim atbilstošu piedāvājumu.
Jā, mēs piedāvājam speciālus dizainus un tematiskas fotogrāmatas atbilstoši jūsu vēlmēm. Pastāv dažādas dizaina iespējas, lai atbilstu jūsu konkrētajiem pasākumiem vai tēmai. Sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU