Fotogrāmata – fotogrāmatas izgatavošana

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Fotogrāmata – fotogrāmatas izgatavošana

Fotogrāmata

Fotogrāmata kalpo kā unikāla dāvana un lielisks veids, kā iemūžināt sev būtiskus un mīļus dzīves mirkļus, piemēram, kāzas, ceļojums, dzimšanas dienas ballīte, bērna pirmās emocijas u.c. Fotogrāmata ir kā stāsts par to, kas piedzīvots un redzēts. Personalizētās fotogrāmatas ir lielisks veids, kā vienkopus iemūžināt un saglabāt savas atmiņas un svarīgos dzīves gadījumus.

Cenas Galerija Pasūtīt

Fotogrāmata

Fotogrāmatu cenas

Fotogrāmatas izveides cenas

VĀKU VEIDS IZMĒRS LAPPUŠU SKAITS CENA (EUR)
Cietie vāki 20×20

A4 (horizontāla vai vertikāla)

līdz 30 lpp. 50.00
līdz 60 lpp. 65.00
Mīkstie vāki līdz 30 lpp. 30.00
līdz 60 lpp. 42.00
 • Iespējami arī citi fotogrāmatu izmēri
 • Par katru pievienoto lapu – 0,60 EUR
 • Skanēšana – 1 EUR (par vienu attēlu līdz A4)
 • Cenas norādītas ar PVN

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Fotogrāmatu izgatavosim nedēļas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Fotogrāmatas izgatavošana, dizains un druka

Fotogrāmatas izgatavošana iespējama dažāda izmēra un veida, ar individualizēti izvēlēta dizaina vākiem. Ierastie fotogrāmatas izmēri ir A5 (148 x 210 mm), A4 (210 x 297 mm) un A3 (297 x 420 mm). Fotogrāmata var tikt iesieta dažādos veidos, piemēram, ar metāla spirāli, līmēta u.c. Jums vēlamos veidos.

Fotogrāmatu dizaina izstrāde

Fotogrāmatas tiek drukātas uz kvalitatīva, matēta vai glancēta papīra pēc Jūsu izvēles un tiek izgatavotas maksimāli ātrā termiņā.

Fotogrāmatas dizainu varat uzticēt mūsu profesionāliem dizaineriem vai izveidot to pats un uzticēt mums tā realizēšanu taustāmā veidā. Lai izveidotu fotogrāmatu Jums nepieciešamas ir Jūsu bildes, secība, kādās tās vēlaties redzēt grāmatā un vēlamie uzraksti vai komentāri, kas Jūsu fotogrāmatai sniegs papildu vērtību.

Fotogrāmatas druka

Fotogrāmatas druka tiek veikta ar poligrāfisko tehniku. Tās lappuses tiek stiprinātas kopā un vāki iespējami divos veidos, cieti laminēti vai mīkstie vāki, taču pēc Jūsu vēlmēm ir iespējami arī citi varianti.

Fotogrāmatu iespējams baudīt ilgtermiņā, jo salīdzinot ar ierasto fotoalbumu, kura fotogrāfijas ar laiku nolietojas – fotogrāmatas mūžs ir daudzreiz ilgāks.

Neatlieciet fotogrāmatas izveidi, jo Jums noteikti ir iemūžinātas skaistas atmiņas! Saglabājiet tās atbilstoši to vērtībai – fotogrāmatā, vai uzdāviniet Jūsu mīļākajām bildēm jaunu dzīvību!

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.