Auduma maisiņi- maisiņu apdruka

Sākumlapa / Prezentreklāma/ Auduma maisiņi- maisiņu apdruka

Auduma maisiņu izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Auduma maisiņi ir modernākais un pieprasītākais maisiņu veids mūsdienās. Skaists, ekoloģisks un dabai draudzīgs maisiņš var kalpot kā labs reklāmas rīks Jūsu uzņēmumam.

Cenas Galerija Pasūtīt

Auduma maisiņu izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Audumu maisiņu izgatavošanas un drukāšanas cenas

Auduma maisiņu pasūtījuma minimālais daudzums ir sākot no 50 gab. Cenas ir orientējošas, tās var mainīties atkarībā no auduma maisiņa izmēra, izmantoto krāsu skaita, no apdrukas veida ( apdruka tikai no ārpuses vai arī iekšpusē).

100% kokvilna
Izmērs: 370×410, ar gariem vai īsiem rokturiem.

DRUKA VIENĀ KRĀSĀ
SKAITS (gab.) CENA
50 213.00
100 291.00
200 434.00
500 819.00
1000 1443.00
PILNKRĀSU DRUKA
SKAITS (gab.) CENA
50 635.00
100 947.00
 • Minimālais pasūtījums 50 gab.
 • Cenas norādītas bez PVN
 • Cenas ir orientējošas, tās var mainīties atkarībā no izmēra, krāsu skaita, no tā vai auduma maisiņš tiek apdrukāts tikai no ārpuses, vai arī no iekšpuses.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Auduma maisiņu izgatavosim sešu dienu laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Auduma maisiņi, kā reklmāmas produkcijas alternatīva

Mūsdienās, lielu popularitāti ir ieguvusi dabai draudzīga un ekoloģiska produkcija. Auduma maisiņi ir lielisks veids, kā sekot līdzi modei un popularizēt savu uzņēmumu. Brenda atpazīstamību veicina ne tikai reklāmas, bet gan arī ikdienišķi sīkumi, arī tādi kā maisiņš. Auduma maisiņš ar logo ir ilglaicīgs produkts, kas ilgu laika periodu nesīs Jūsu zīmola vārdu un logo sabiedrības vidū. Auduma maisiņu ar logo var izmantot kā dāvanu sadarbības partneriem vai kā produkcijas iesaiņošanas veidu, kuru klients izmantos atkārtotā lietošanā.

Mēs piedāvājam 100% kokvilnas maisiņu izgatavošanu ar Jūsu uzņēmuma logotipu. Pieejamais audumu maisiņu izmērs: 370 x 410, ar gariem vai īsiem rokturiem. Pie mums jūs varat pasūtīt kvalitatīvus auduma maisiņus ar savu vai mūsu speciālistu izveidoto dizainu.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Auduma maisiņi ir moderns un ekoloģisks reklāmas rīks, kas izceļas ar savu stilīgo izskatu un dabai draudzīgo raksturu. Tie palīdz veicināt jūsu uzņēmuma vērtības un piesaistīt klientu uzmanību.
Jā, mēs piedāvājam izgatavot auduma maisiņus ar individuālu dizainu. Mūsu dizaineri palīdzēs jums izveidot un personalizēt maisiņus, atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm.
Mēs auduma maisiņiem piedāvājam plašu krāsu un izmēru klāstu. Jūs varat izvēlēties maisiņu izmērus, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, kā arī izvēlēties no dažādām krāsu iespējām.
Minimālais pasūtījuma daudzums auduma maisiņiem ir atkarīgs no izmēra, dizaina un citiem faktoriem. Lai uzzinātu konkrēto minimālo daudzumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem.
Jā, mēs sniedzam drukas pakalpojumus auduma maisiņiem. Jūs varat izvēlēties drukas metodi un atsūtīt dizainu vai logo, kas tiks uzdrukāts uz maisiņiem.
Izgatavošanas process auduma maisiņiem ir atkarīgs no pasūtījuma apjoma un sarežģītības. Mēs centīsimies nodrošināt ātru un efektīvu izpildi, lai jūs varētu saņemt auduma maisiņus pēc iespējas ātrāk.
Jā, mēs piedāvājam piegādes pakalpojumu uz konkrētu adresi vai pakomātu. Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, lai precizētu piegādes iespējas un nosacījumus.
Jā, auduma maisiņi ir piemēroti dažādu veidu uzņēmumiem. Tie var kalpot kā lielisks reklāmas rīks gan mazām, gan lielām uzņēmumu darbībām, veicinot zīmola atpazīstamību un klientu piesaisti.
Lai veiktu pasūtījumu auduma maisiņiem, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma veidlapu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, izmantojot šādus kontaktus: tālrunis +371 27863280, e-pasts info@tipografijas.lv. Mēs ar prieku palīdzēsim jums ar jebkādiem jautājumiem un organizēsim pasūtījuma izpildi.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU