Poligrāfija – Ofseta druka

Sākumlapa / Poligrāfija/ Poligrāfija – Ofseta druka

Ofseta druka - lēts veids, kā drukāt ar izcilu krāsu atveidi

Ofsets vai ofsetdruka ir lēts pilnkrāsas drukas veids ar sīku detaļu attēlošanu, labu krāsu atveidošanu un poligrāfijas produkcijas augstas drukas kvalitāti.

Cenas Galerija Pasūtīt

Ofseta druka - lēts veids, kā drukāt ar izcilu krāsu atveidi

Piedāvātā ofseta drukas cena

Mūsu tipogrāfija piedāvā Jums ofseta drukas pakalpojumus. Ofsetspiedums ir gludspiediena veids. Krāsa no iespiedformas tiek piespiesta elastīgam starpslānim – gumijotam audumam, no kura to uzklāj uz papīra, auduma, metāla vai cita iespiedmateriāla. Ofsetā lieto monometāliskas un bimetāliskas iespiedformas, kuras izgatavo ar fotomehānisko paņēmienu.

Roll-up ar mehānismu

IZMĒRS (cm) CENA
85 x 200 65.00
Lasīt vairāk par Roll-up stendiem…

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Ofseta druka 2 dienu laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Vairāk par ofseta druku

Ofseta druka ir pilnkrāsu drukas vispopulārākais klasiskais veids poligrāfijas produkcijas izgatavošanā.

Ofsets vai Ofsetdruka ir lēts pilnkrāsas drukas veids ar lielisku sīku detaļu attēlošanu, labu krāsu atveidošanu un poligrāfijas produkcijas augstas drukas kvalitāti. Ofseta drukas priekšrocība ir iespēja izmantot dažāda veida un blīvuma papīru: ofseta, avīžu, krītpapīra, kartona u. c.

Biežāk uzdotie jautājumi

Ofseta druka ir lēts veids, kā drukāt ar izcilu krāsu reprodukciju. Tā nodrošina precīzu detaļu un krāsu atveidošanu un augstu drukas kvalitāti. Salīdzinot ar citām drukas metodēm, ofseta druka ir ekonomiskāka, ļaujot iegūt augstas kvalitātes rezultātus par pieņemamām cenām.
Minimālā tirāža ofseta drukai var atšķirties atkarībā no konkrētā projekta un produktu veida. Tomēr ofseta drukai tiek uzskatīta par ekonomiski izdevīgu metodi lielākiem tirāžu apjomiem, sākot no aptuveni 500 vai vairāk eksemplāriem. Tomēr vajadzības gadījumā var vienoties par nelielu tirāžu.
Laika ierobežojumi ofseta drukai ir atkarīgi no projekta apjoma un sarežģītības. Mēs strādājam, lai nodrošinātu ātru un efektīvu drukas procesu, un mūsu laika grafiks parasti ir elastīgs, lai izpildītu klientu vajadzības laikā.
Jā, mēs varam nodrošināt paraugus pirms drukas procesa sākšanas. Tas ļaus jums novērtēt dizaina, krāsu un kvalitātes aspektus, un veikt nepieciešamās izmaiņas, pirms tiek veikta pilna tirāžas druka.
Lai nodrošinātu precīzu un kvalitatīvu ofseta druku, mēs pieņemam datu failus digitālā formātā. Jūs varat nosūtīt mums failus elektroniski vai nodot tos mūsu birojā. Mēs iesakām izmantot standarta formātus un saglabāt augstu izšķirtspēju, lai iegūtu izcilu rezultātu.
Mēs piedāvājam plašu izvēli no dažādiem papīra un kartona veidiem ofseta drukai. Jūs varat izvēlēties starp dažādu toņu baltiem, krāsainiem, teksturētiem vai pārklātiem materiāliem, atkarībā no jūsu vēlmēm un projektam piemērotākajiem risinājumiem.
Jā, ofseta drukā ir iespējams izmantot reljefa drukas efektus, folijas pārklājumu, laminēšanu, UV laku vai citus papildu apstrādes veidus, lai piešķirtu jūsu drukas produktiem vēl lielāku pievilcību un izcili izskatu.
Ofseta druka ir viena no videi draudzīgākajām drukas metodēm. Tā izmanto zemas VOC (organisko vielu) krāsas un ekoloģiski draudzīgus materiālus, nodrošinot minimālu ietekmi uz vidi.
Ofseta druka ir piemērota dažādiem materiāliem un formātiem. Tas var būt papīrs, kartons, plēve vai citi materiāli. Tāpat ofseta druka ir spējīga apstrādāt dažādus formātus, no A6 līdz lielformāta izmēriem.
Jā, ofseta druka nodrošina precīzu krāsu atbilstību oriģinālam. Mūsu tehnoloģiski modernās ofseta drukas iekārtas spēj panākt izcilu krāsu precizitāti un kvalitāti, atbilstoši jūsu dizaina un grafikas prasībām.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU