Reklāmas poligrāfija

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Reklāmas poligrāfija

Reklāmas drukas izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Reklāmas produkcijas asortiments ir ļoti plašs – katalogi, bukleti, brošūras, skrejlapas, plakāti utt. Piedāvājam izstrādāt reklāmu uz poligrāfijas produkcijas.

Cenas Galerija Pasūtīt

Reklāmas drukas izgatavošanas un drukāšanas ar dizainu

Piedāvājuma klāsta izgatavošanas un drukāšanas cenas

Reklāmas poligrāfijas produkcijas sortiments ir ļoti plašs – tie ir katalogi, bukleti, brošūras, skrejlapas, plakāti u.c. Atšķirībā no televīzijas vai radio reklāmas, reklāma uz poligrāfijas produkcijas neizraisa patērētāja nepatiku, jo tā nav uzbāzīga.

A4 Bukletu drukas cenas – 4+4 (divpusēja pilnkrāsu druka), papīrs 170g

SKAITS (gab.) CENA
25 33.00

Lasīt vairāk par bukletiem…

Flajeru drukas cenas (4+0 – vienpusēja pilnkrāsu druka, 4+4 – divpusēja pilnkrāsu druka)

IZMĒRS SKAITS (gab.) CENA – 4+0* CENA – 4+4*
A4 25 33.00 33.00

Lasīt vairāk par skrejlapām…

Plakātu, afišu druka

Papīrs \ Tirāža 1 2 3 4 5 6 – 10 11 – 20 21 – 50 100
A1 \ 150g papīrs 10 ‎€ 10 ‎€ 9 ‎€ 8 ‎€ 7 ‎€ 6 ‎€ 5 ‎€ 4.50 ‎€ 2 ‎€
Ofseta druka

Lasīt vairāk par plakātiem…

 

Kāpēc jaizvēlās mūs

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Reklāmas poligrāfija 1 dienas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Reklāmas poligrāfijas priekšrocības

Reklāmas poligrāfijas priekšrocības ir tās relatīvi nelielas izmaksas un tajā pašā laikā reklāmas poligrāfijas produkcija var ietvert sevī lielu informācijas apjomu. Dotā reklāmas veida priekšrocība ir arī iespēja glabāt vajadzīgo informāciju cik ilgi klients vēlas.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Jūs varat sazināties ar mums, zvanot pa tālruni +371 27863280 vai sūtot e-pastu uz info@tipografijas.lv. Mūsu draudzīgais personāls būs priecīgs atbildēt uz jūsu jautājumiem un sniegt papildu informāciju.
Lai veiktu pasūtījumu, aicinām jūs aizpildīt pasūtījuma formu, kas atrodas mūsu vietnē. Pēc tam mūsu pārstāvis sazināsies ar jums, lai apstiprinātu pasūtījumu un precizētu visus sīkumus.
Mēs piedāvājam plašu reklāmas drukas pakalpojumu klāstu, tostarp katalogu, bukletu, brošūru, skrejlapu, plakātu u.c. reklāmas materiālu izgatavošanu un drukāšanu.
Jā, mēs nodrošinām dizaina pakalpojumus reklāmas poligrāfijai. Mūsu profesionālie dizaineri palīdzēs izstrādāt pievilcīgu un efektīvu reklāmas dizainu.
Reklāmas drukas izgatavošanas un drukāšanas laiks ir atkarīgs no konkrētā projekta apjoma un sarežģītības. Mēs cenšamies nodrošināt operatīvu darbu un ātru izpildi, bet precīzāku informāciju par laiku varat saņemt, sazinoties ar mums.
Jā, mēs nodrošinām iespēju izgatavot personalizētu reklāmu uz poligrāfijas produkcijas. Jūsu uzņēmuma logo, saziņas informācija un citi elementi var tikt iekļauti reklāmas materiālos.
Reklāmas drukas izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, izgatavošanas materiālu, apjoma un dizaina sarežģītības. Lai saņemtu precīzas izmaksas, lūdzu, sazinieties ar mums un sniedziet informāciju par savu projektu.
Jā, mēs esam gatavi izpildīt lielākas reklāmas drukas tirāžas pasūtījumus. Lielāku tirāžu gadījumā, ņemiet vērā, ka darba izpilde var prasīt nedaudz ilgāku laiku.
Protams! Mūsu profesionālā komanda ir gatava palīdzēt jums attīstīt un realizēt reklāmas idejas. Mēs varam sniegt konsultācijas un ieteikumus, lai nodrošinātu efektīvu reklāmas kampaņu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU