Poligrāfija – Sietspiede vai trafareta druka

Sākumlapa / Poligrāfija/ Poligrāfija – Sietspiede vai trafareta druka

Sietspiede - attēlu parādīšanas metode, izmantojot trafaretu

Sietspiede vai trafareta druka ir grafisko attēlu un teksta attēlošanas metode ar trafareta palīdzību, caur kuru krāsa nonāk uz drukājamā materiāla.

Galerija Pasūtīt

Sietspiede - attēlu parādīšanas metode, izmantojot trafaretu

Kas ir sietspiede un trafareta druka?

Trafareta druka ir grafisko attēlu un teksta attēlošanas metode ar trafareta palīdzību, caur kuru krāsa nonāk uz drukājamā materiāla vietās atbilstoši drukājamiem elementiem. Iespiedelementi ir sieta nesegtie laukumi, bet neiespiežamie elementi pārklāti ar krāsas necaurlaidīgu slāni.

Sietspiede ir viens no trafaretdrukas paveidiem, kurā kā formas materiālu izmanto zīda (zīdspiedums), sintētiskā auduma vai metāla sietu, kas uzstiepts uz rāmja. Sietspiedumā lieto zīmētas vai izgrieztas iespiedformas, kas izgatavotas ar rokām vai fotomehāniski. Sietspiedē izmanto rokas, pusautomātiskas un automātiskas iespiešanas metodes.

Drukājot ar atbilstošām krāsām var apdrukāt praktiski jebkuru materiālu: papīru, kartonu, stiklu, plastikātu, koku, metālu, tekstilu u. c.

Tehnoloģijas process ļauj drukāt uz gataviem izstrādājumiem: dienasgrāmatām, mapēm u. c. Sietspiedes tehnikā drukājam arī vizītkartes, uzlīmes, aploksnes, birkas, ielūgumus un citu reklāmas un suvenīru produkciju.

 

 

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Uzlīmes izgatavosim dažu dienu laikā! No gatava faila nedēļas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Sietspiedes un trafareta drukas īpašības

Sietspiedes īpatnība ir iespēja iegūt biezu krāsas slāni, no 8 mkm līdz 1000 mkm un vairāk, bet ofseta drukā krāsas slānis ir 1-2 mkm. Kā sietspiedes priekšrocību var minēt arī reljefa efektu, kas rodas, panākot uzklātajam biezajam krāsas slānim. Sietspiedē var izmantot dažādus specefektus: apjomdruku, spīdumiņus, gumijas vai samta imitāciju. Salīdzinājumā ar ofseta druku, sietspieduma drukā iespējams panākt daudz piesātinātāku un spīdīgāku krāsu toni.

Ar šādu drukas veidu var iegūt pieņemamu cenu pat pie nelielām tirāžām. Kaut gan optimāli, no izmaksu viedokļa, ir tirāžas no 100 eksemplāriem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, trafareta druka ir piemērota gan maziem, gan lieliem drukas apjomu tirāžām. Mūsu poligrāfijas uzņēmums ir aprīkots ar modernām iekārtām, kas spēj apkalpot dažādus drukas apjomus.
Jā, mēs piedāvājam iespēju izmantot specifiskas krāsas trafareta drukā. Lūdzu, norādiet savas prasības un vēlmes, un mūsu speciālisti palīdzēs jums atrast piemērotāko risinājumu.
Jā, trafareta druka ir ilgtspējīga un noturīga pret vides ietekmi. Mūsu izmantotie materiāli un krāsas nodrošina izturīgu un noturīgu rezultātu.
Jā, mēs varam nodrošināt paraugu trafareta drukai pirms galvenā pasūtījuma veikšanas. Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, lai sarunātu parauga saņemšanu.
Lai veiktu pasūtījumu trafareta drukai, lūdzu, aizpildiet pasūtījuma veidlapu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, izmantojot kontaktus: tālrunis +371 27863280, e-pasts info@tipografijas.lv. Mēs ar prieku palīdzēsim jums ar jebkādiem jautājumiem un organizēsim pasūtījuma izpildi.
Sietspiede vai trafareta druka ir metode grafisko attēlu un teksta attēlošanai, izmantojot trafaretu. To bieži izmanto reklāmu, plakātu un citu vizuālo materiālu izgatavošanai.
Trafareta druka piedāvā iespēju izveidot un atkārtoti izmantot detalizētus attēlus un rakstus. Tas ļauj nodrošināt precīzu un vienmērīgu krāsu pārnesi uz dažādiem drukājamiem materiāliem.
Sietspiede vai trafareta druka var tikt izmantota uz dažādiem materiāliem, piemēram, tekstila, papīra, kartona, plastmasas vai metāla.
Jā, trafareta druka nodrošina augstas kvalitātes attēlus. Mēs izmantojam kvalitatīvus materiālus un precīzas tehnikas, lai panāktu skaidru un detalizētu attēlojumu.
Lai saņemtu cenu piedāvājumu par sietspiedes vai trafareta drukas pakalpojumiem, lūdzu, aizpildiet mūsu pasūtījuma veidlapu, kas atrodas mūsu mājaslapā, vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, izmantojot šādus kontaktus: tālrunis +371 27863280, e-pasts info@tipografijas.lv.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU