Poligrāfija – Sietspiede vai trafareta druka

Sākumlapa / Poligrāfija/ Poligrāfija – Sietspiede vai trafareta druka

Sietspiede - attēlu parādīšanas metode, izmantojot trafaretu

Sietspiede vai trafareta druka ir grafisko attēlu un teksta attēlošanas metode ar trafareta palīdzību, caur kuru krāsa nonāk uz drukājamā materiāla.

Galerija Pasūtīt

Sietspiede - attēlu parādīšanas metode, izmantojot trafaretu

Kas ir sietspiede un trafareta druka?

Trafareta druka ir grafisko attēlu un teksta attēlošanas metode ar trafareta palīdzību, caur kuru krāsa nonāk uz drukājamā materiāla vietās atbilstoši drukājamiem elementiem. Iespiedelementi ir sieta nesegtie laukumi, bet neiespiežamie elementi pārklāti ar krāsas necaurlaidīgu slāni.

Sietspiede ir viens no trafaretdrukas paveidiem, kurā kā formas materiālu izmanto zīda (zīdspiedums), sintētiskā auduma vai metāla sietu, kas uzstiepts uz rāmja. Sietspiedumā lieto zīmētas vai izgrieztas iespiedformas, kas izgatavotas ar rokām vai fotomehāniski. Sietspiedē izmanto rokas, pusautomātiskas un automātiskas iespiešanas metodes.

Drukājot ar atbilstošām krāsām var apdrukāt praktiski jebkuru materiālu: papīru, kartonu, stiklu, plastikātu, koku, metālu, tekstilu u. c.

Tehnoloģijas process ļauj drukāt uz gataviem izstrādājumiem: dienasgrāmatām, mapēm u. c. Sietspiedes tehnikā drukājam arī vizītkartes, uzlīmes, aploksnes, birkas, ielūgumus un citu reklāmas un suvenīru produkciju.

 

 

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Uzlīmes izgatavosim dažu dienu laikā! No gatava faila nedēļas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Sietspiedes un trafareta drukas īpašības

Sietspiedes īpatnība ir iespēja iegūt biezu krāsas slāni, no 8 mkm līdz 1000 mkm un vairāk, bet ofseta drukā krāsas slānis ir 1-2 mkm. Kā sietspiedes priekšrocību var minēt arī reljefa efektu, kas rodas, panākot uzklātajam biezajam krāsas slānim. Sietspiedē var izmantot dažādus specefektus: apjomdruku, spīdumiņus, gumijas vai samta imitāciju. Salīdzinājumā ar ofseta druku, sietspieduma drukā iespējams panākt daudz piesātinātāku un spīdīgāku krāsu toni.

Ar šādu drukas veidu var iegūt pieņemamu cenu pat pie nelielām tirāžām. Kaut gan optimāli, no izmaksu viedokļa, ir tirāžas no 100 eksemplāriem.

Atsauksmes

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.