Lielformāta druka – Platformāta druka

Sākumlapa / Poligrāfija/ Lielformāta druka – Platformāta druka

Lielformāta druka – mūsdienīga vizuālā reklāma

Lielformāta druka, tā ir mūsdienu vizuālās reklāmas populārākais veids. Lielformāta druka ir digitāla druka uz ruļļu materiāliem, ko ražo specializētā lielformāta printerī vai ploterī. Uz šādas ierīces uzdrukātais attēls izceļas spilgts, krāsains, elegants, tas viegli un ātri piesaista garāmgājējus un potenciālās auditorijas uzmanību ar košiem, baudāmiem attēliem.

Cenas Galerija Pasūtīt

Lielformāta druka – mūsdienīga vizuālā reklāma

Lielformāta dizaina un druku cenas

Kvalitatīvi un ātri pie mums iespējams nodrukāt lielas tirāžas uz dažāda pielietojuma PVC baneriem, visa veida papīriem, fotopapīriem, uzlīmēm, plakātiem, plēvēm, auto plēvēm, tapetēm un citiem materiāliem. Lielformāta druka, kas paredzēta āra apstākļiem, ir UV staru noturīga un mitruma noturīga (āra vides reklāma, plakāti, stenda referāti, būvtāfeles u.c.). Iespējams pasūtīt nestandarta formāta drukas darbus, neierobežotā daudzumā, izmantojot Jūsu izvelētus materiālus.

Lielformāta baneru druka uz PVC laminēta banera auduma Lielformāta uzlīmju druka uz GLOSS vai MAT līmplēves Lielformāta plakātu druka uz papīra (200gr.)
1-4 m² = 10 EUR/m2
5-10 m² = 9 EUR/m2
11-30 m² = 8 EUR/m2
31-100 m² = 7 EUR/m2
101 < = 6 EUR/m2
1-4 m² = 11 EUR/m2
5-10 m² = 10 EUR/m2
11-50 m² = 9 EUR/m2
51-300 m² = 7 EUR/m2
300 < = 6 EUR/m2
1-4 m² = 11 EUR/m2
5-10 m² = 10 EUR/m2
11-50 m² = 9 EUR/m2
51-300 m² = 7 EUR/m2
300 < = 5 EUR/m2
 • Cenas ir norādītas EUR bez PVN

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Par lielformāta druku

Lielformāta drukai ir ļoti liels pieprasījums, liela izmēra attēli ir ārkārtīgi populāri āra vides reklāmas tirgū. Platformāta drukas galvenie ieguvumi: var izmantot ārpus telpām, telpās, transportlīdzekļos, uz transportlīdzekļiem, izstāžu zālēs, sabiedriskās vietās, visur, kur ir pietiekami daudz vietas un apgrozās potenciālā auditorija Jūsu produktam. Vieni no svarīgākajiem aspektiem – ļoti saprātīga cena, augstas kvalitātes krāsu atveidošana, ilglaicība – ilgu laiku saglabā lielisku skatu, lieliska redzamība dienasgaismā, kā arī naktī ar apgaismojumu, mobilitāte – iespēja ātri uzstādīt, nomainīt, demontēt. 

Lielformāta digitālā druka, visefektīvākais vizuālās komunikācijas instruments Jūsu rokās, Jūsu vēlmes – mūsu izpildījums. Droši vēršieties pie mums un mēs Jums palīdzēsim! Garantējam ātru darba izpildi un augstu kvalitāti par zemu cenu!

Atsauksmes

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMET PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.