Lielformāta druka – Platformāta druka

Sākumlapa / Poligrāfija/ Lielformāta druka – Platformāta druka

Lielformāta druka – mūsdienīga vizuālā reklāma

Lielformāta druka, tā ir mūsdienu vizuālās reklāmas populārākais veids. Lielformāta druka ir digitāla druka uz ruļļu materiāliem, ko ražo specializētā lielformāta printerī vai ploterī. Uz šādas ierīces uzdrukātais attēls izceļas spilgts, krāsains, elegants, tas viegli un ātri piesaista garāmgājējus un potenciālās auditorijas uzmanību ar košiem, baudāmiem attēliem.

Cenas Galerija Pasūtīt

Lielformāta druka – mūsdienīga vizuālā reklāma

Lielformāta dizaina un druku cenas

Kvalitatīvi un ātri pie mums iespējams nodrukāt lielas tirāžas uz dažāda pielietojuma PVC baneriem, visa veida papīriem, fotopapīriem, uzlīmēm, plakātiem, plēvēm, auto plēvēm, tapetēm un citiem materiāliem. Lielformāta druka, kas paredzēta āra apstākļiem, ir UV staru noturīga un mitruma noturīga (āra vides reklāma, plakāti, stenda referāti, būvtāfeles u.c.). Iespējams pasūtīt nestandarta formāta drukas darbus, neierobežotā daudzumā, izmantojot Jūsu izvelētus materiālus.

Lielformāta baneru druka uz PVC laminēta banera auduma Lielformāta uzlīmju druka uz GLOSS vai MAT līmplēves Lielformāta plakātu druka uz papīra (200gr.)
1-4 m² = 10 EUR/m2
5-10 m² = 9 EUR/m2
11-30 m² = 8 EUR/m2
31-100 m² = 7 EUR/m2
101 < = 6 EUR/m2
1-4 m² = 11 EUR/m2
5-10 m² = 10 EUR/m2
11-50 m² = 9 EUR/m2
51-300 m² = 7 EUR/m2
300 < = 6 EUR/m2
1-4 m² = 11 EUR/m2
5-10 m² = 10 EUR/m2
11-50 m² = 9 EUR/m2
51-300 m² = 7 EUR/m2
300 < = 5 EUR/m2
 • Cenas ir norādītas EUR bez PVN

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Par lielformāta druku

Lielformāta drukai ir ļoti liels pieprasījums, liela izmēra attēli ir ārkārtīgi populāri āra vides reklāmas tirgū. Platformāta drukas galvenie ieguvumi: var izmantot ārpus telpām, telpās, transportlīdzekļos, uz transportlīdzekļiem, izstāžu zālēs, sabiedriskās vietās, visur, kur ir pietiekami daudz vietas un apgrozās potenciālā auditorija Jūsu produktam. Vieni no svarīgākajiem aspektiem – ļoti saprātīga cena, augstas kvalitātes krāsu atveidošana, ilglaicība – ilgu laiku saglabā lielisku skatu, lieliska redzamība dienasgaismā, kā arī naktī ar apgaismojumu, mobilitāte – iespēja ātri uzstādīt, nomainīt, demontēt. 

Lielformāta digitālā druka, visefektīvākais vizuālās komunikācijas instruments Jūsu rokās, Jūsu vēlmes – mūsu izpildījums. Droši vēršieties pie mums un mēs Jums palīdzēsim! Garantējam ātru darba izpildi un augstu kvalitāti par zemu cenu!

Biežāk uzdotie jautājumi

Lielformāta druka piedāvā iespēju izcelties ar spilgtiem, labi pamanāmiem attēliem. Tā ir efektīva vizuālā reklāmas forma, kas piesaista garāmgājēju un potenciālo auditorijas uzmanību.
Lielformāta drukai tiek izmantoti speciāli ruļļu materiāli, kas ir piemēroti digitālai drukai. Mūsu specializētā lielformāta printerī vai ploterī tiek izmantotas augstas kvalitātes materiāli, piemēram, papīrs vai līmpapīrs.
Lielformāta druka nodrošina lielu izmēru un formātu elastību. Mēs spējam izdrukāt lielus formātus, piemēram, plakātus, banerus, reklāmu uz transportlīdzekļiem, un pielāgot tos dažādām vietām un vajadzībām. Maksimālais platums ir 1,5 m, bet garums – vairāki metri. Tuvāku informāciju varat iegūt pie mūsu administratora.
Mūsu lielformāta drukas materiāli ir izturīgi pret laika apstākļiem, UV starojumu un nodrošina noturīgu attēlu. Ja izvēlēsieties pareizo materiālu, jūsu reklāma saglabāsies ilgu laiku.
Jā, mēs piedāvājam ātru izpildi lielformāta drukas pasūtījumiem. Mūsu modernās iekārtas un efektīvā darba organizācija ļauj mums izpildīt pasūtījumus ātri un laicīgi.
Jā, mēs nodrošinām konsultācijas par lielformāta drukas dizainu un izvietojumu. Mūsu pieredzējušie dizaineri un speciālisti palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko dizaina risinājumu un optimālu izvietojumu, lai sasniegtu maksimālo efektivitāti.
Lielformāta drukas izmaksas ir atkarīgas no izvēlētā materiāla, izmēra un darba apjoma. Lai iegūtu detalizētu cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu komandu, izmantojot norādīto kontaktinformāciju.
Lai veiktu pasūtījumu lielformāta drukas pakalpojumiem, aicinām aizpildīt mūsu pasūtījuma formu, kas atrodas mūsu tīmekļa vietnē. Varat arī sazināties ar mūsu komandu, izmantojot norādīto kontaktinformāciju +371 27863280 vai info@tipografijas.lv.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU