Brošūras muguras kvadratēšana

Sākumlapa / Pēcdrukas apstrāde/ Brošūras muguras kvadratēšana

Brošūras muguras kvadratēšana - unikāla, bet reta tehnoloģija

Kvadratēšana ir pēcdrukas apstrādes process, kad drukātā materiāla mugura tiek formatēta pēc taisnstūra formas. Šī tehnoloģija ir unikāla un reti sastopama Latvijas tirgū, jo muguras kvadratēšanas operācijai ir nepieciešams specializēts aprīkojums. Lietojot šo iekārtu, mēs palīdzēsim mūsu klientiem iegūt kvalitatīvu un vizuāli skaistu produktu.

Cenas Galerija Pasūtīt

Brošūras muguras kvadratēšana - unikāla, bet reta tehnoloģija

Brošūras muguras kvadratēšanas procesa cena

Līdz 1000 gab. 15 EUR
1000 gab. 20 EUR
5000 gab. 60 EUR
 • (cena var mainīties atkarība no daudzuma, izmēra, materiāla utt.)
 • Cena bez PVN

Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk par šīs procedūras iespējām!

 

Piedāvātā brošūras muguras kvadratēšana

Mūsu tipogrāfijā tiek izmantotas mūsdienīga iekārta muguru kvadratēšanai. Iekārta Morgana 104 Squarefolder stundas laikā ir spējīga apstrādāt līdz 2000 blokiem, kuru izmērs ir no 100×120 līdz 240×325 mm. Kvadratēšanas iekārta Morgana var strādāt gan kā patstāvīga iekārta, gan tandēmā ar brošūru izveidošanas iekārtām BM 60 un BM 61.

Mēs piedāvājam klientiem iespēju izmantot kvadratēšanas pakalpojumus kā atsevišķu procedūru tipogrāfijas produkta izveides noslēdzošajā posmā vai arī uzticēt mums visus izstrādes posmus.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Brošūras kvadratēšana vien 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Vairāk par brošūras kvadratēšanu

Kvadratēšanas procesā produkta locījums tiek apstrādāts ar speciālo formējošo iekārtas rullīti, saspiežot produktu, bet nebojājot to.

Brošūras muguras kvadratēšana ļauj izveidot dienasgrāmatas, blociņa, grāmatas vai citas drukas produkta pievilcīgāku un izskatīgu priekšstatu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Brošūras muguras kvadratēšana ne tikai padara produktu vizuāli pievilcīgu, bet arī nodrošina izturīgu muguriņu, kas ilgstoši saglabās tās formu. Tas ir svarīgi, jo brošūras bieži tiek pārlapotas un izmantotas vairākas reizes. Turklāt kvadratēta brošūra vieglāk saglabā savu formu un, kad ir bieza, vieglāk turas ciet.
Brošūras muguras kvadratēšanai nepieciešams specializēts aprīkojums un tehnoloģija, kas nav pieejama visos poligrāfijas drukas uzņēmumos. Mēs esam viena no retajām tipogrāfijām Latvijā, kas piedāvā šo ekskluzīvo pakalpojumu.
Brošūras muguras kvadratēšanas cena ir atkarīga no projekta apjoma, izmantojamo materiālu veida un sarežģītības. Lūdzu, sazinieties ar mūsu komandu, lai saņemtu individuālu cenu piedāvājumu, kas atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām.
Jā, ir iespējams pievienot citus pēcdrukas apstrādes procesus, piemēram, laminēšanu, lakojumu vai citas apstrādes metodes, lai uzlabotu izdrukas izskatu un izturību. Sazinieties ar mūsu komandu, lai apspriestu šīs iespējas.
Lūdzu, sazinieties ar mūsu komandu, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus vai aizpildiet mūsu tiešsaistes pasūtījuma formu, lai saņemtu individuālu cenu piedāvājumu par brošūras muguras kvadratēšanas pakalpojumu.
Brošūras muguras kvadratēšana ir pēcdrukas apstrādes process, kad brošūras mugura tiek formatēta pēc taisnstūra formas. Tas dod produktam profesionālu un vizuāli skaistu izskatu, padarot to izturīgu un viegli pārlapojamu.
Brošūras muguras kvadratēšanai labākais materiāls ir biezs papīrs vai kartons, kas nodrošina labu izturību un ilgstoši saglabā formu. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko materiālu atbilstoši jūsu vajadzībām.
Lai veiktu pasūtījumu brošūras muguras kvadratēšanai, lūdzu, aizpildiet mūsu tiešsaistes pasūtījuma formu uz attiecīgās lapas vai sazinieties ar mūsu komandu, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus.
Brošūras muguras kvadratēšana neietekmē drukas kvalitāti, jo process tiek veikts pēc tam, kad druka jau ir gatava.
Jā, brošūras muguras kvadratēšana var tikt izmantota arī citiem materiāliem, piemēram, katalogiem, žurnāliem. Tas sniedz tiem profesionālu izskatu un nodrošina izturīgu muguru.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU