Dāvanu kartes

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Dāvanu kartes

Dāvanu karšu izgatavošana

Dāvanu karšu izgatavošana paredzēta uzņēmumiem un individuālajiem komersantiem. Augstākās kvalitātes dāvanu karšu dizaina izstrāde un drukas pakalpojumi.

Pasūtīt

Dāvanu karšu izgatavošana

Dāvanu kartes dizaina izstrāde un druka

Dāvanu kartes dizaina izstrāde ir atbildīgs izgatavošanas posms, kuru veic mūsu tipogrāfijas pieredzējušie dizaineri, kas parūpēsies par to, lai dāvanu kartes dizains tiktu izstrādāts, ņemot vērā Jūsu vēlmes.

Jums ir iespēja piedalīties dizaina veidošanā. Mūsu radošā komanda palīdzēs Jūsu vēlmes noformēt un īstenot līdz gala rezultātam, vai arī varat paļauties uz mūsu profesionalitāti – mēs garantējam, ka mūsu speciālisti izstrādās tieši Jums piemērotu dāvanu kartes dizainu.

Dāvanu karšu drukāšanas izpildes metodes var būt dažādas: ofseta, sietspiede, digitāla, dobspieduma, reljefspiede, folijas karstspiede. Materiāli, ko izmanto dāvanu kartes ražošanā, arī ir daudzveidīgi: glancēts vai matēts papīrs, dizainerisks vai parasts kartons, ir iespēja izmantot plastiku un citus materiālus.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Dāvanu kartes izgatavosim dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Par dāvanu kartēm

Dāvanu karšu izgatavošana paredzēta uzņēmumiem un individuāliem komersantiem. Svarīgi, lai dāvināšanai paredzētam produktam būtu lielisks, vizuāli pievilcīgs dizains un pareizs tehniskais noformējums. Dāvināsim prieku un vēlmi izmantot labās iespējas!

Mūsu tipogrāfija piedāvā augstākās kvalitātes dāvanu karšu izgatavošanas pakalpojumus atbilstoši pasūtītāja vajadzībām. Ir iespējams izstrādāt arī individuāla dizaina un formas dāvanu kartes, kā arī pēc nepieciešamības tām izveidot numerāciju un iestrādāt dažādus pretviltošanas elementus.

Dāvanu kartes ir lielisks veids kā piesaistīt jaunus klientus un saņemt tūlītēju priekšapmaksu par Jūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai precēm. Dāvanu kartes ir efektīvs veids, kā veicināt uzņēmuma preču pārdošanu. Skaisti, kvalitatīvi noformēta dāvanu karte piesaista klientu uzmanību, radot labu un ilgstošu iespaidu par uzņēmumu un tā darbību.

Dāvanu kartes ir efektīvs mārketinga instruments, lai veiksmīgi piesaistītu jaunus pircējus, palielinātu firmas popularitāti un apmierināto klientu skaitu!

Atsauksmes

Mūsu kontakti

Mūsu adrese
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālruņa numurs
+371 27863280
Epasta adrese
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Biežāk uzdotie jautājumi

  Mūsu adrese ir  Lāčplēša iela 70-2, Rīga, Latvija, LV-1011

  Jā, pasūtījumu nelielās tirāžās iespējams nodrukāt stundas līdz vienas dienas laikā, taču jāņem vērā, ka maketam jābūt gatavam drukai, kā arī par pakalpojumu iespējama neliela papildu samaksa.

  Ar visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to izmaksām varat iepazīties sadaļās – PRODUKCIJA un CENAS.

  Ja neizdodas atrast sev nepieciešamo informāciju, droši varat atsūtīt pieteikuma formu, norādot nepieciešamo tirāžu, formātu, materiālu. Kā arī zvanot uz nr. +371 27863280 vai +371 67217802 un rakstot e-pastā – info@tipografijas.lv

  Vektorfails ir dizaina programmā veidota datne, ar kuru iespējams manipulēt Jūsu dizainu.

  Lai nodrukātu Jūsu pasūtījumu augstākajā kvalitātē, mums nepieciešams .eps, .cdr vai vector .pdf pareizi saglabāts fails, jo ar to ir viegli manipulēt, piemēram, mainot izmērus, taču .doc, .jpg, .tif fails mainīs savu sākotnējo kvalitāti, kļūs pikseļains, vai to nevar rediģēt vai tas ir darbietilpīgs darbs.

  Ja Jums nav iespējas pašiem izveidot maketu, kas būs derīgs drukāšanai, piedāvājam to izveidot par atsevišķu samaksu!

  Jā, piegāde iespējama ar Omniva, DPD, pasta u.c. nozares pakalpojumu sniedzēju starpniecību, par to piemērojama papildu samaksa.

  Jā, par atsevišķu samaksu varam izgatavot paraugu pirms pilnas tirāžas realizēšanas.