Dāvanu karšu izgatavošana

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Dāvanu karšu izgatavošana

Dāvanu kartes izgatavošana un drukāšana ar dizainu

Dāvanu karšu izgatavošana paredzēta uzņēmumiem un individuālajiem komersantiem. Augstākās kvalitātes dāvanu karšu dizaina izstrāde un drukas pakalpojumi.

Cenas Galerija Pasūtīt

Dāvanu kartes izgatavošana un drukāšana ar dizainu

Dāvanu kartes izgatavošanas, dizaina izstrādes un drukas cenas

Dāvanu kartes dizains (ar PVN)

Dizains Izstrādes termiņš Cena
Makets ~1 diena ~20.00 EUR
Dizains ~2-3 dienas ~40.00 EUR

Dāvanu kartes (10x20cm) (ar PVN)

Skaits 4+0  4+4
20 18,15 EUR 24,20 EUR
40 20,57 EUR 27,83 EUR
60 30,25 EUR 41,14 EUR
80 37,51 EUR 52,03 EUR
100 47,19 EUR 65,34 EUR

Dāvanu kartes ar dizaina papīru (10x20cm) (ar PVN)

Skaits 4+0 4+4
20 27,83 EUR 33,88 EUR
40 35,09 EUR 42,35 EUR
60 49,61 EUR 60,50 EUR
80 61,71 EUR 76,21 EUR
100 81,07 EUR 99,22 EUR

 

Dāvanu kartes dizaina izstrāde un druka

Dāvanu kartes dizaina izstrāde ir atbildīgs izgatavošanas posms, kuru veic mūsu tipogrāfijas pieredzējušie dizaineri, kas parūpēsies par to, lai dāvanu kartes dizains tiktu izstrādāts, ņemot vērā Jūsu vēlmes.

Jums ir iespēja piedalīties dizaina veidošanā. Mūsu radošā komanda palīdzēs Jūsu vēlmes noformēt un īstenot līdz gala rezultātam, vai arī varat paļauties uz mūsu profesionalitāti – mēs garantējam, ka mūsu speciālisti izstrādās tieši Jums piemērotu dāvanu kartes dizainu.

Dāvanu karšu drukāšanas izpildes metodes var būt dažādas: ofseta, sietspiede, digitāla, dobspieduma, reljefspiede, folijas karstspiede. Materiāli, ko izmanto dāvanu kartes ražošanā, arī ir daudzveidīgi: glancēts vai matēts papīrs, dizainerisks vai parasts kartons, ir iespēja izmantot plastiku un citus materiālus.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Dāvanu kartes izgatavosim dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Par dāvanu kartēm

Dāvanu karšu izgatavošana paredzēta uzņēmumiem un individuāliem komersantiem. Svarīgi, lai dāvināšanai paredzētam produktam būtu lielisks, vizuāli pievilcīgs dizains un pareizs tehniskais noformējums. Dāvināsim prieku un vēlmi izmantot labās iespējas!

Mūsu tipogrāfija piedāvā augstākās kvalitātes dāvanu karšu izgatavošanas pakalpojumus atbilstoši pasūtītāja vajadzībām. Ir iespējams izstrādāt arī individuāla dizaina un formas dāvanu kartes, kā arī pēc nepieciešamības tām izveidot numerāciju un iestrādāt dažādus pretviltošanas elementus.

Dāvanu kartes ir lielisks veids kā piesaistīt jaunus klientus un saņemt tūlītēju priekšapmaksu par Jūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai precēm. Dāvanu kartes ir efektīvs veids, kā veicināt uzņēmuma preču pārdošanu. Skaisti, kvalitatīvi noformēta dāvanu karte piesaista klientu uzmanību, radot labu un ilgstošu iespaidu par uzņēmumu un tā darbību.

Dāvanu kartes ir efektīvs mārketinga instruments, lai veiksmīgi piesaistītu jaunus pircējus, palielinātu firmas popularitāti un apmierināto klientu skaitu!

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs garantējam augstas kvalitātes izgatavošanu un drukāšanu dāvanu kartēm. Ja jums ir jebkādas problēmas vai neskaidrības par dāvanu kartes kvalitāti, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs to risināsim.
Jā, dāvanu kartes mazos apjomos ar gatavu maketu mēs varam izdrukāt stundas laikā. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai pārrunātu ārkārtas izpildes iespējas un precizētu laika plānošanu.
Jā, mēs piedāvājam iespēju personalizēt dāvanu kartes ar klienta logo, tekstu vai citiem individualizētiem elementiem. Tas palīdzēs radīt unikālas dāvanu kartes, kas atspoguļo jūsu uzņēmuma identitāti vai īpašo vēstījumu.
Jā, mūsu dizaineri palīdzēs jums izveidot un pielāgot dāvanu kartes dizainu. Mēs nodrošinām augstas kvalitātes un profesionālu dizaina pakalpojumus, lai jūsu dāvanu karte izskatītos pievilcīga un atbilstu jūsu uzņēmuma identitātei.
Izgatavošanas laiks ir atkarīgs no pasūtījuma apjoma un sarežģītības. Laika izstrādi var precizēt, sazinoties ar mums un sniedzot informāciju par jūsu pasūtījumu.
Jā, mēs piedāvājam dāvanu kartes dažādos izmēros. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par pieejamajiem izmēriem un tos pielāgotu savam pasūtījumam.
Mūsu cenas dāvanu kartēm ir konkurētspējīgas un atkarīgas no dažādiem faktoriem, piemēram, materiāla, izmēra un dizaina sarežģītības. Lai iegūtu precīzas cenas un piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums, sniedzot informāciju par savu pasūtījumu.
Jā, mēs piedāvājam dāvanu karšu piegādi uz jūsu norādīto adresi. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par piegādes iespējām un tarifiem.
Mēs piedāvājam dažādu veidu dāvanu kartes, sākot no standarta plastmasas kartēm līdz ekskluzīvām papīra kartēm. Jūs varat izvēlēties materiālu, dizainu un personalizēt dāvanu karti pēc savām vēlmēm.
Ir iespējams izgatavot arī vienu. Minimālais pasūtījuma apjoms dāvanu kartēm atkarīgs no izvēlētā materiāla un dizaina. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai precizētu minimālo pasūtījuma apjomu un saņemtu detalizētu informāciju.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU