Apsveikuma kartiņu, aploksnes izgatavošana

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Apsveikuma kartiņu, aploksnes izgatavošana

Apsveikuma kartīņu un aploksnes izgatavošana un drukāšana ar dizainu

Mūsdienu tirgus ir pārsātināts ar apsveikumu kartītēm – ar dažādiem sižetiem, jau gatavu vai vēlējuma tekstu, jaukām bildēm utt. Taču neviens nevar garantēt, ka adresāts nesaņems līdzīgo kartīti. Tieši tāpēc mēs piedāvājam individuālu, pilnīgi unikālu apsveikuma kartīti un atklātņu izgatavošanu, kas tiks pielāgota klienta vēlmēm, idejām, uzņēmuma konceptam un darbības veidam.

Cenas Galerija Pasūtīt

Apsveikuma kartīņu un aploksnes izgatavošana un drukāšana ar dizainu

Cenas apsveikuma kartiņam un aploksnem izgatavošanai un drukāšanai

A5 (pārlocītas)

SKAITS (gab.) CENA
20 25.00
50 35.00
100 50.00
 • Cenā nav iekļauts PVN.
 • Jo lielāka tirāža, jo mazāka pašizmaksa par 1 gab.
 • Lielām tirāžām cenas tiek aprēķinātas pēc individuāla pieprasījuma.

A6 (no abām pusēm)

SKAITS (gab.) CENA
20 20.00
50 25.00
100 30.00
 • Cenā nav iekļauts PVN.
 • Jo lielāka tirāža, jo mazāka pašizmaksa par 1 gab.
 • Lielām tirāžām cenas tiek aprēķinātas pēc individuāla pieprasījuma.
 • Standarta gluds balts 300-350g. papīrs.

 

Dizains un druka

Apsveikuma kartiņas, atklātnes ir visizplatītākais paņēmiens, kā patīkamā un neuzbāzīgā formā parādīt savu uzmanību kā ģimenes locekļiem un draugiem, tā arī lietišķiem partneriem un kolēģiem jebkuros svētkos. Nav iespējams atrast veikalā kartiņas, kas būtu piemērotas uzņēmuma darbinieku, sadarbības partneru un klientu apsveikumam Ziemassvētkos, dzimšanas dienās vai Līgo.

Dizainu ir iespējams uztaisīt jebkurā izmērā un sarežģītības pakāpē, kas ļaus Jūsu unikālajai kartiņai izcelties uz citu fona. Atklātnes forma un izmērs var būt arī nestandarta. Dizains tiks izpildīts pēc Jūsu individuāla pasūtījuma.

Mēs piedāvājam drukāšanu no vienas vai abām pusēm uz augsta blīvuma materiāla, piemēram, blīva krītpapīra, dažāda veida dizainerpapīra vai kartona. Druka iespējama arī uz jau gatavām kartiņām, kuras papildināsim ar Jūsu izvēlētu tekstu, uzņēmuma logo u.tml.

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Izgatavosim dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Apsveikuma kartītes kā lielisks reklāmas paņēmiens

Apsveikuma kartiņas būs ne tikai gaumīgs un elegants cieņas izrādīšanas žests, bet arī lieliska uzņēmuma reklāma, jo kalpos kā atgādinājums par sadarbību. Turklāt, kartiņu izgatavošanā ir pieļaujamas atkāpes no uzņēmuma korporatīvām vadlīnijām.

Mūsu dizaineri sniegs Jums augstākās kvalitātes dizaina pakalpojumu. Jāpiebilst, ka mēs sadarbojamies gan ar uzņēmumiem, gan ar privātpersonām jebkurā Jums nepieciešamā tirāžā.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Apsveikuma kartītēm mēs piedāvājam dažādus kvalitatīva kartona un papīra variantus, ko iespējams apskatīt uz vietas Rīgā, Lāčplēša ielā 70. Jūs varat izvēlēties materiālu, kas atbilst jūsu pasūtījuma vēlamajam izskatam un sajūtai. Aploksnes mums pieejamas tikai standarta, baltā krāsā ar iespēju apdrukāt.
Jā, mēs piedāvājam individuālu apsveikuma kartīšu izgatavošanu, kas tiks pilnībā pielāgota jūsu vēlmēm un idejām. Mēs palīdzēsim radīt unikālu dizainu, kas ļaus Jūsu kartītei izcelties
Jā, mēs varam iekļaut jūsu uzņēmuma logo vai izveidot kartītes ar specifisku dizainu, kas atbilst jūsu uzņēmuma konceptam un darbības veidam. Tādējādi kartītes būs personificētas un atbilstošas jūsu zīmola identitātei.
Jā, mēs varam iekļaut personalizētu tekstu vai vēlējumus uz apsveikuma kartītēm. Jūs varat norādīt vēlamo tekstu, un mēs to ievietosim kartītēs.
Nē, mēs piedāvājam dažādu izmēru apsveikuma kartīšu izgatavošanu atbilstoši jūsu vēlmēm un prasībām.
Jā, mēs piedāvājam dažādas apdaru iespējas, piemēram, folijas laminēšanu, reljefa uzlikšanu vai cita veida speciālo efektu izmantošanu. Tas palīdzēs jūsu apsveikuma kartītēm iegūt vēl izteiksmīgāku izskatu.
Jā, mēs varam izgatavot apsveikuma kartītes, kurās var ievietot Jūsu izvēlētas fotogrāfijas.
Izgatavošanas laiks atkarīgs no pasūtījuma apjoma un sarežģītības. Mēs centīsimies nodrošināt ātru un operatīvu izpildi un termiņus saskaņosim ar jums.
Lai veiktu pasūtījumu, aizpildiet mūsu tiešsaistes pasūtījuma formu vai sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus.
Jā, mēs varam nodrošināt paraugus, lai jūs varētu novērtēt kvalitāti un izvēlēties pareizo dizainu.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU