Apdrukātu lentīšu izgatavošana

Главная / Продукция типографии/ Apdrukātu lentīšu izgatavošana

Apdrukātas lentītes

Apdrukātu lentīšu izgatavošana uz dažāda tekstila, dažādās krāsās. Personalizētās lentītes kalpos jebkuram Jums izvēlētam mērķim svētkos un svinībās.

Galerija Pasūtīt

Apdrukātas lentītes

Apdrukātu lentīšu dizaina izstrāde un druka

Lentīšu druka visbiežāk tiek veikta uz  īpaši mīksta un izturīga materiāla — satīna, kam raksturīga spīdīga virsma vienā pusē un matēta virsma otrā pusē, atšķirīgā krāsa un faktūra ir saistīta ar aušanas veidu, kura dēļ viena auduma puse atstaro vairāk gaismas nekā otra. Mūsdienās daudz satīna audumu izgatavoti no sintētiskajiem materiāliem, poliestera vai kokvilnas, padarot tos pieejamus ikvienam, kurš vēlas izmantot šo īpaši mīksto un izturīgo materiālu.

Apdrukātas lentītes dizainu varat izvēlēties Jūs paši. Uz tā var tikt nodrukāti gan pateicības vārdi, ja lentīte tiek izmantota, piemēram, kāzu viesu dāvanām, gan arī Jūsu uzņēmuma logo, attēlu utt. Satīna lentes ir lieliski piemērotas dāvanu iesaiņošanai, jo tās ir mīkstas un pievilcīgas. Mūsu dizaineri Jums palīdzēs izstrādāt vēlamo lentītes dizainu.

Ir iespējams izvēlēties visdažādākās krāsu lentītes, kā arī to garumu un platumu. Platums var būt visdažādākais, parasti no 4 mm līdz 50 mm, tomēr, pastāv lentas vairāku centimetru platumā. Lentām var būt atšķirīga reljefa tekstūra, atkarībā no tās aušanas veida.

Nevilcinieties un pasūtiet Jūsu, īpaši apdrukāto, lentīti, kas kalpos visdažādākajiem mērķiem un iecerēm!

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Lentītes izgatavosim dažu dienu laikā! No gatava faila 2 dienu laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Par apdrukātām lentītēm

Apdrukātas lentītes ir lieliskas dāvanu iesaiņošanai, tās kalpo kā zīmola marķējums un piešķir produktam individualitātes noskaņu. Apdrukātu lentīšu izgatavošana iespējama uz dažāda tekstila, piemēram, neilona, poliestera, satīna, kokvilnas u.c. To apdrukai tiek izmantotas dažādas drukas tehnoloģijas un visbiežāk: termodruka un fleksodruka, kā arī izšūšana un aušana. Lentīšu apdrukai iespējams izvēlēties dažādas krāsas lentītes un drukas krāsas, kā arī  izvēlēties sev piemērotāko, no pieejamajiem, platumu un garumu.

Apdrukātās lentes kalpos jebkuram Jums izvēlētam mērķim svētkos un svinībās. Tās kalpos arī kā produkta iesaiņošanas elements vai akcents dokumentu iesiešanā.

Отзывы

Наши контакты

Наш адрес
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
Номер телефона
+371 27863280
Адрес э-почты
info@tipografijas.lv

NOFORMĒ PASŪTĪJUMU


  Часто задаваемые вопросы

  Наш адрес — улица Lāčplēša 70-2, Рига, Латвия, LV-1011

  Да, небольшие заказы можно распечатать в течение нескольких часов до одного дня, но имейте в виду, что макет должен быть готов к печати, а также возможна небольшая дополнительная плата за обслуживание.

  Все наши услуги и их стоимость вы можете найти в разделах — ТОВАРЫ И ЦЕНЫ.

  Если вы не можете найти нужную вам информацию, вы можете смело отправлять заявку, указав необходимый формат, количество, материал.
  Как и звонить +371 27863280 или +371 67217802 и писать на info@tipografijas.lv

  Векторный файл — это файл, созданный в программе дизайна, который позволяет вам манипулировать вашим дизайном.

  Нам нужен файл .eps для печати вашего заказа в высочайшем качестве, так как им легко манипулировать, например, изменять размер, но файл .doc изменит свое первоначальное качество, станет пиксельным, визуально искаженным.

  Если у вас нет возможности создать свой собственный макет для печати, мы предлагаем вам создать его за отдельную плату!

  Да, доставка возможна с Omniva, DPD, почтой и т.д., за это предостовляетса отдельная плата

  Да, за отдельную плату мы можем сделать образец!