Instrukcijas – instrukciju/anotāciju izgatavošana un druka

Sākumlapa / Tipogrāfijas produkcija/ Instrukcijas – instrukciju/anotāciju izgatavošana un druka

Instrukciju, anotāciju izgatavošana un druka

Instrukcijas ir svarīgs ceļvedis, kas soli pa solim palīdz izprast sarežģītas vai nesaprotamas lietas, piemēram, mēbeļu salikšanu, kādas elektroniskas ierīces izmantošanu vai zāļu lietošanas pamācību. Instrukcijas tradicionāli tiek drukātas grāmatiņas veidā vai uz A5, A4, A3 formāta lapām, kas pēc tam tiek salocītas atbilstošajā izmērā, vai pēc klienta individuālajām vēlmēm.

Cenas Galerija Pasūtīt

Instrukciju, anotāciju izgatavošana un druka

Instrukciju izgatavošanas un drukas cenas

Maketēšanas un dizaina cena

Maketēšanas darbu stundas likme – 30 EUR, stundas likme var mainīties atkarībā no darba apjoma. Apjomīgu poligrāfijas materiālu (kalendāru, katalogu, grāmatu, žurnālu) dizaina izstrādes stundas likme ir zemāka.

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenu veido sekojoši parametri: nepieciešamais lapušu skaits, bilžu daudzums, iesniegto materiālu formāts un kvalitāte, kā arī tas, vai klients piedāvā savu dizaina stila ideju vai dizaineram jāpiemeklē un jāizveido uzņēmuma specifikai atbilstošs stils un dizains.

 • Instrukciju, anotāciju dizaina izveides izmaksas: no 110 EUR.
 • Maketēšana: no 65 EUR

Maketēšanas un dizaina izstrādes cenas veido:

 1. Informācijas ievākšana par uzņēmumu/profesiju/jomu/produktu;
 2. Dizaina, idejas, skices izstrādāšana, vizuālā noformējuma izveide;
 3. Tā kā maketa un dizaina izstrāde ir cieši saistīta, šajā posmā notiek dizaina – teksta, bilžu un citu grafisko elementu  pielāgošana nepieciešamajiem izmēriem, ievērojot visas pārlaides, griezuma līnijas un citas prasības,  kuras ir svarīgas, lai izveidotu derīgu failu ( jebkādai poligrāfijas produkcijai, web materiāliem vai logotipam). Parasti mēs izstrādājam 2-3 maketu variantus.

 

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Ātrums

Ātrums

Ātrs izpildes termiņš! Bukletu izgatavosim dažu stundu laikā! No gatava faila 1 stundas laikā!
Kvalitāte

Kvalitāte

Jaunākās paaudzes aprīkojums! Mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus!
100 % Garantija

100 % Garantija

Nodrošinām visai poligrāfijas produkcijai kvalitātes garantiju!

Instrukcijas un tās izstrāde

Instrukcija ir no abām pusēm apdrukāta papīra loksne, salocīta vairākos locījumos vai iesieta grāmatas veidā. Parasti instrukcijas tiek izgatavotas uz papīra ar 90 līdz 200 gr/m2 blīvumu. Ja nepieciešams steidzami, tad mazās un vidējās tirāžas nodrukāsim vienas dienas laikā uzreiz pēc gatava maketa iesūtīšanas.

Instrukcijas dizaina izstrāde

Mūsu dizaina process ir vērsts uz vizuāli pievilcīgu un viegli saprotamu instrukciju izveidi. Sākot no izkārtojuma līdz grafikai, mēs par prioritāti izvirzām lietotājam draudzīgu dizainu, kas ir viegli saprotams. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešamas detalizētas rokasgrāmatas vai montāžas instrukcijas, mūsu dizaineri sadarbojas, lai sarežģītu informāciju pārvērstu skaidrā un saistošā vizuālā veidā.

Instrukciju druka

Kad dizains ir pilnveidots, mūsu drukas iekārtas parūpēsies par kvalitatīvi izdrukātām instrukcijām, lai katra detaļa, sākot no teksta līdz attēliem, tiktu atveidota skaidri un saprotami. Izvēlieties no dažādiem materiāliem, kas atbilst jūsu instrukcijas paredzētajam lietojumam un videi.

Dizains 5 minūšu laikā

Izveidojiet savu dizainu bez maksas vai izvēlieties no gatavajiem dizainiem

Mūsu vietnē PrintYourDesign.eu jūs variet izveidot savu dizainu vai izvēlēties no gatavajiem dizainiem un pasūtīt drukāšanu tiešsaistē

izveidot savu dizainu

Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs pieņemam dažādu failu formātus, tostarp PDF, AI, EPS un InDesign. Lai nodrošinātu pareizu drukas kvalitāti, iesakām sagatavot failus ar augstu izšķirtspēju un pareizu izmēru.
Mūsu cenas bukletu izgatavošanai un drukai ir konkurētspējīgas. Lai saņemtu precīzas cenas un piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums un sniedziet informāciju par savu pasūtījumu.
Jā, mēs piedāvājam bukletu piegādi uz jūsu norādīto adresi. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par piegādes iespējām un tarifiem.
Jā, mēs piedāvājam drukāt bukletus gan ar mazāku, gan arī lielāku tirāžu. Lūdzu, mums paziņojiet par jūsu vēlēto tirāžu, lai mēs varētu sniegt precīzas cenas un informāciju par ražošanas laiku.
Bukletu izgatavošanas un drukas laiks ir atkarīgs no pasūtījuma apjoma un sarežģītības, piemēram, locīšanas veida. Laika izstrādi var precizēt, sazinoties ar mums un sniedzot informāciju par pasūtījumu.
Mēs izmantojam dažādu veidu papīrus, piemēram, matētu vai glancētu papīru, lai radītu atbilstošu izskatu un sajūtu jūsu bukletiem. Papīra kvalitāte ir atkarīga no jūsu vēlmēm un bukleta mērķa.
Jā, mēs varam nodrošināt paraugus, lai jūs varētu novērtēt bukleta izskatu un kvalitāti pirms pasūtījuma veikšanas.
Jā, mēs piedāvājam dizaina un diagrammu izstrādes pakalpojumus bukletiem. Mūsu dizaineri palīdzēs jums radīt profesionālu un pievilcīgu bukleta dizainu, kas atbilst jūsu vēlmēm un mērķiem.
Jā, mēs piedāvājam iespēju izmantot dažādus speciālos efektus un apdari bukletiem, piemēram, folijas druku vai laminēšanu. Tas var uzlabot jūsu bukleta vizuālo piesaisti un iedarbību.
Mēs piedāvājam, piemēram, A3, A4, A5 formātus, kas ir ērti lietojami un visvairāk izplatīti. Tomēr mēs esam gatavi izstrādāt bukletus arī citos formātos atbilstoši jūsu vajadzībām.

Atsauksmes

Atsauksmes
atstāt atsauksmi

  Mūsu kontakti

  Mūsu adrese
  Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
  Tālruņa numurs
  +371 27863280
  Epasta adrese
  info@tipografijas.lv

  NOFORMĒT PASŪTĪJUMU VAI UZDOT JAUTĀJUMU